Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 157 - Euro Saturn Cup
Miesto a dátum : Senec, 23.09.2006 - 24.09.2006
Usporiadateľ : Slávia Senec
Riaditeľ preteku : Ján Várady
Hlavný rozhodca : Ing. Peter Šabo
Rozhodcovia : Ing. Michal Jančina, Ing. Ivana Puchoňová
Trieda : 470   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 1 Kotek Kamil cze 001 11 4* 2 1 1 1 5 6024 13
Adam Zdeněk cze 002 11  
2. SVK 99 Kaňuk Jakub 205 150 21 2 1 2 2 3* 7 4218 25
Hnilica Boris 205 171 11  
3. SVK 991 Kaňuk Ján 205 025 11 1 3* 3 3 2 9 3162 38
Zifčáková Romana 205 188 22  
4. SVK 118 Kalous Zdeno 205 218 21 3 5* 5 4 5 17 2412 50
Kalous Karol 205 216 21  
5. SVK 05 Kachnič Branislav 105 201 21 5* 4 4 5 4 17 1830 63
Lednický Matej 105 221 21  
6. SVK 96 Olšanová Lucia 205 163 22 6* 6 6 6 6 24 1356 75
Naništová Michaela 205 229 22  
7. SVK 34 Križan Marko 103 293 21 7 7 7 7 DNF* 28 954 88
Porubský Michal 101 465 21  
8. SVK 134 Jančinová Dana 101 133 12 DNF* DNC DNC DNC DNC 40 606 100
Sadílková Soňa 101 205 12  
8. SVK 3 Summerling Roman 101 244 11 DNC* DNC DNC DNC DNC 40 0 100
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 14 Lipenský Martin 223 038 21 1 1 1 2 3* 5 4395 17
2. SVK 6 Varga Ján 103 188 11 2 4* 2 1 2 7 2890 33
3. SVK 9 Králiková Zuzka 204 113 22 4* 3 4 4 1 12 2010 50
4. SVK 1 Lipenská Lea 223 039 22 5* 2 5 3 5 15 1385 67
5. SVK 703 Griačová Kristína 103 295 22 3 5* 3 5 4 15 900 83
6. SVK 240 Hladný Róbert 101 243 11 6* 6 6 6 6 24 505 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 155046 Štefl Lukáš 103 237 11 1 4* 1 1 1 4 4395 17
2. SVK 180759 Andel Michal 103 313 11 2 1 3 2 6* 8 2890 33
3. SVK 3 Sadílková Katka 101 439 12 3* 2 2 3 2 9 2010 50
4. SVK 2 Norulák Dávid 103 290 21 4 3 6* 5 3 15 1385 67
5. SVK 0 Laco Jozef 215 048 11 5* 5 4 4 4 17 900 83
6. SVK 166298 Ráček Jakub 101 438 11 DNS* 6 5 6 5 22 505 100
7. SVK 17267 Kachničová Barbora 105 156 12 DNC* DNC DNC DNC DNC 32 0 117
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 21 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 1 10* 1 1 7 10 7115 5
2. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 5 2 2 4 15* 13 5610 10
3. SVK 991 Vaďurová Dominika 101 478 32 8* 4 3 3 4 14 4730 14
4. SVK 920 Baran Maroš 205 190 41 2 9* 4 2 8 16 4105 19
5. SVK 915 Sigetová Diana 110 387 32 4 1 10* 7 10 22 3620 24
6. SVK 555 Bonga Jakub 317 014 41 14* 8 9 6 1 24 3225 29
7. SVK 31 Babjaková Miriam 215 132 42 7 7 5 5 9* 24 2890 33
8. SVK 710 Borošová Soňa 103 299 32 6 12 6 13* 2 26 2600 38
9. SVK 888 Dudejová Dominika 110 389 32 10* 3 8 9 6 26 2345 43
10. SVK 278 Puchoň Erik 101 468 31 11* 11 11 10 3 35 2115 48
11. SVK 18 Siget Richard 110 384 31 9 5 13 8 14* 35 1910 52
12. SVK 917 Orlovská Martina 110 385 32 3 15* 12 14 11 40 1720 57
13. SVK 918 Nosko Ľubomír 110 371 31 12 6 14* 11 13 42 1545 62
14. SVK 919 Görföl Tomáš 101 488 31 DNC* 14 7 15 12 48 1385 67
15. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 41 13 17* 15 17 5 50 1235 71
16. SVK 118 Horáková Soňa 101 538 42 18* 13 16 12 18 59 1095 76
17. SVK 4991 Maňková Linda 101 539 42 17 18* 17 16 16 66 965 81
18. SVK 705 Borošová Simona 103 337 32 16 16 18 DNF* 17 67 840 86
19. SVK 9 Noruláková Sophia 103 335 42 15 19 20* 18 19 71 720 90
20. SVK 92 Kraker Branimír 205 228 41 19 20 19 DNF* 20 78 610 95
21. SVK 690 Králiková Rebeka 204 115 42 20 21 21 DNF* DNC 84 505 100
Trieda : RAO   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 4 Heško Marcel 316 022 13 1* 1 1 1 1 4 5020 13
2. SVK 152 Maňková Vanda 101 524 22 2 2 3 4* 2 9 3515 25
3. SVK 67 Varga Ján 106 127 14 5* 4 2 2 4 12 2635 38
4. SVK 431 Karovič Vlado 106 156 13 3 3 4* 3 3 12 2010 50
5. SVK 646 Stahl Jaroslav 104 209 14 4 5 6* 5 6 20 1525 63
6. SVK 6 Váradyová Jana 106 138 12 DNC* 6 5 6 5 22 1130 75
7. SVK 26 Horka Dušan 106 reg 13 DNF* 8 7 7 7 29 795 88
8. SVK 94 Putnová Aneta 106 159 12 6 7 DNF* DNC DNC 33 505 100
9. SVK 43 Mosný Pavel 106 155 13 DNC* DNC DNC DNC DNC 40 0 113