Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 251 - Májová regata
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 19.05.2018 - 20.05.2018
Usporiadateľ : Limar LM
Riaditeľ preteku : Marián Babjak
Hlavný rozhodca : Kadlecíková Jana
Rozhodcovia : Brestovský Štefan
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK ADRIA Machovec Dezider 223 052 1 1959 1.* 1. 1. 1. 1. 4 578 33
Luštík Jozef 223 105 1 1956  
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Esteves André 223 177 1 1977  
2. SVK 3 Dominak Miroslav 203 118 1 1973 2.* 2. 2. 2. 2. 8 277 67
Dominák Ludovít 203 359 21 2001  
Dominák David 203 361 21 1999  
3. SVK 888 Fenik Marek 108 069 1 1975 3.* 3. 3. 3. 3. 12 101 100
Krasnan Róbert 108 082 1 1982  
Centový Richard 108 018 1 1972  
Trieda : L47 - Laser 4.7   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 180756 Kecskésová Nikola 103 367 22 2000 2 1 5* 1 4 4000 20
2. SVK 192635 Miškov Alexander 223 116 21 2002 1 2 2 3* 5 2495 40
3. SVK 197541 Pacinová Michaela 223 096 32 2003 4* 3 1 4 8 1615 60
4. SVK 203056 Melišová Jana 103 366 22 2002 3 4* 4 2 9 990 80
5. SVK 176678 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 5* 5 3 5 13 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 13 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 42 2007 1 7* 2 1 4 2430 8
2. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 3* 1 1 2 4 1828 15
3. SVK 27 Štefaniciak Matej 213 110 31 2004 2 3 5* 3 8 1476 23
4. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 32 2004 4 2 3 7* 9 1226 31
5. SVK 654 Slosiar Leo 223 136 31 2005 5 4 7* 4 13 1032 38
6. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 6* 5 4 5 14 874 46
7. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 7 6 6 9* 19 740 54
8. SVK 275 Holešová Livia 232 022 42 2009 8 8 9* 6 22 624 62
9. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 9 9 10* 8 26 522 69
10. SVK 381 Meliš Marek 103 424 41 2008 10* 10 8 10 28 430 77
11. SVK 500 Bartánusová Barbora 223 187 32 2004 DNF* 11 11 DNC 36 348 85
12. SVK 580 Bartánusová Terezka 223 183 42 2007 11 12 DNC* DNC 37 272 92
13. SVK 6 Sihotský Matúš 223 189 31 2005 DNF* 13 DNC DNC 41 202 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 32111 Ružicka Pavel 215 003 1 1975 1 1 1 2* 3 4000 20
Geib Filip 215 206 21 1999  
2. SVK 28636 Brestovský Adam 233 013 1 1980 2* 2 2 1 5 2495 40
Brestovský Alex 233 021 41 2008  
3. SVK 97 Hlavsa Ján 215 023 1 1951 3 3 3 DNC* 9 1615 60
Machovec Ondrej 223 135 41 2007  
4. SVK 36036 Ružicka Peter 215 043 1 1947 4* 4 4 3 11 990 80
Zacharov Juraj 238 019 1 1982  
5. SVK 0 Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 DNF* DNC 5 4 15 505 100
Drengubiak Patrik 223 119 41 2007