Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 252 - Trim cup - PLM
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 02.06.2018 - 03.06.2018
Usporiadateľ : Jacht klub Trim Zvolen
Riaditeľ preteku : NULL
Hlavný rozhodca : Lehota Igor
Rozhodcovia : Brestovská Zuzana, Vladimír Rozsypal, Viera Rozsypalová, Hála Tomáš
Trieda : KJP - Športové lode   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK Calibr Novák Zdeno 203 075 1 1961 1. 1. 1. 3.* 1. 1. 5 5710 9
Heglas Peter 108 023 1 1972  
Kopcík Daniel 203 362 1 1991  
2. SVK OKAZJA Domiňak Miroslav 203 118 1 1973 4. 8.* 5. 1. 3. 2. 15 4205 18
Lovás Pavol 203 360 1 1973  
Rolík Rastislav 202 066 1 1970  
3. SVK RHEA 2 Kolesár Martin 325 003 1 1968 DNF* 3. 4. 7. 2. 3. 19 3325 27
Čurma Peter 325 009 1 1967  
Repko Martin 224 044 1 1969  
4. SVK ADRIa Machovec Dezider 223 052 1 1959 5. 6. 3. 2. OCS* 5. 21 2700 36
Babjak Marián 215 131 1 1969  
Luštík Jozef 223 105 1 1956  
Esteves André 223 177 1 1977  
5. SVK TRIM Csuday Zdenek 224 002 1 1959 7.* 5. 6. 5. 4. 6. 26 2215 45
Hudec Miroslav 224 056 1 1964  
6. SVK NINA Fenik Marek 108 069 1 1975 8. 9.* 7. 4. 5. 4. 28 1820 55
Benček Jozef 213 111 1 1975  
Krasňan Róbert 108 082 1 1982  
7. SVK LG500 Ružička Pavel 215 003 1 1975 2. 2. 2. RET* RET RET 30 1485 64
Geib Filip 215 206 21 1999  
8. SVK ELEAMO Čech Ladislav 224 023 1 1966 6. 4. 9.* 8. 6. 8. 32 1195 73
Kanka Pavel 224 022 1 1969  
9. SVK MILENK Hrubjak Karol 234 014 1 1968 3. 7. 8. 9. 8. DNC* 35 940 82
Lénárt Ondrej 237 011 1 1944  
10. SVK twiste Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 9. 10.* 10. 6. 7. 7. 39 710 91
Drengubiak Patrik 223 119 41 2007  
11. SVK COBRA Kocan Ivan 223 104 1 1977 DNF* 11. DNC 10. 9. DNC 54 505 100
Franeková Anna 223 106 2 1982  
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 177585 Miškov Alexander 223 116 21 2002 1 1 1 1 1 2* 5 4000 20
2. SVK 58359 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 3* 3 2 2 3 1 11 2495 40
3. SVK 189479 Kincel Peter 317 037 11 1997 2 2 3* 3 2 3 12 1615 60
4. SVK 176678 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 4* 4 4 4 4 4 20 990 80
5. SVK 5 Oršula Jakub 223 092 21 2002 5* 5 5 5 5 5 25 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 26 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 4 1 2 6* 2 3 12 7495 4
2. SVK 27 Štefaničiak Matej 213 110 31 2004 7* 3 7 2 1 2 15 5990 8
3. SVK 905 Kocanová Valéria 223 107 42 2007 1 6 10* 1 4 6 18 5110 12
4. CZE 836 Rabasová Adéla cze 001 4 2006 2 4 1 4 9* 8 19 4485 15
5. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 31 2004 9* 2 3 7 7 1 20 4000 19
6. SVK 654 Slosiar Leo 223 136 31 2005 6 11* 6 3 3 10 28 3605 23
7. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 32 2004 5 5 4 11* 6 9 29 3270 27
8. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 3 12* 8 5 11 7 34 2980 31
9. SVK 118 Pribylka Jakub 103 428 31 2005 18* 7 5 14 5 5 36 2725 35
10. SVK 12 Hrušková Sára 101 618 32 2004 8 9 13* 10 8 4 39 2495 38
11. SVK 38 Valentinyová Sofia 213 106 42 2007 13 8 14* 9 10 12 52 2290 42
12. SVK 275 Holešová Livia 232 022 42 2009 11 10 12 12 14* 11 56 2100 46
13. SVK 2207 Rolík Michal 202 118 41 2008 10 13 20* 8 15 15 61 1925 50
14. CZE 278 Hála Jan cze 001 32 2005 12 17* 9 16 13 14 64 1765 54
15. SVK 519 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 14 15 17 15 12 19* 73 1615 58
16. CZE 223 Hála Anna cze 001 3 2004 20* 18 11 13 16 16 74 1475 62
17. SVK 768 Meliš Marek 103 424 41 2008 17 14 18 18 19* 13 80 1340 65
18. CZE 579 Hála Jakub cze 001 3 2004 15 20* 15 20 17 18 85 1220 69
19. SVK 580 Bartánusová Terezka 223 183 42 2007 16 16 16 17 22 23* 87 1100 73
20. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 21 22* 19 21 18 20 99 990 77
21. SVK 500 Bartánusová Barbora 223 187 32 2004 19 19 21 23* 20 21 100 885 81
22. SVK 10002 Benčeková Dagmara 213 105 42 2006 23* 23 23 19 21 17 103 785 85
23. SVK 381 Esteves Alicia 223 172 32 2003 22 21 22 22 23* 22 109 685 88
24. SVK 331 Hruška Silvester 101 619 41 2006 24* 24 24 24 24 24 120 595 92
25. SVK 6 Sihotský Matúš 223 189 31 2005 25 25 25 DNC* DNC DNC 129 505 96
26. SVK 7 Gemzická Sifia 223 190 42 2007 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 135 100