Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 255 - 5th Optimist No Limit Match Race
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 06.07.2018 - 08.07.2018
Usporiadateľ : Limar LM
Riaditeľ preteku : Zuzana Brestovská
Hlavný rozhodca : Oršula Peter
Rozhodcovia : Sloboda Igor, Brestovská Zuzana
Trieda : NEL - Optimist Juniori 30   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 5 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK Melis Meliš Patrik 103 362 11 1998 1 1 1600 20
2. SVK Orsula Oršula Jakub 223 092 21 2002 2 2 998 40
3. SVK Saso Miškov Alexander 223 116 21 2002 3 3 646 60
4. SVK Meliso Melišová Janka 103 422 2 1973 4 4 396 80
5. SVK Prikry Prikryl Ben cze 001 21 2000 5 5 202 100
Trieda : NEL - Optimist Masters 44   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 14 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK Stolar Stoláriková Lenka 105 154 2 1980 1 1 2494 7
2. SVK Bresto Brestovský Matej 223 004 1 1982 2 2 1892 14
3. SVK Esteve Esteves André 223 177 1 1977 3 3 1540 21
4. SVK Orsula Oršula Peter 223 188 1 1977 4 4 1290 29
5. SVK Mika Mika Marián 223 130 1 1978 5 5 1096 36
6. SVK LINDA Esteves Linda 223 176 2 1976 6 6 938 43
7. SVK Zuzka Brestovská Zuzana 223 020 2 1979 7 7 804 50
8. SVK Mikova Miková Uršula 223 174 2 1977 8 8 688 57
9. SVK Ursiny Ursíny Michal 223 158 1 1976 9 9 586 64
10. SVK Bodnar Bodnáriková Zuzana 103 368 2 1981 10 10 494 71
11. SVK Holeso Holešová Petra 232 026 2 1976 11 11 412 79
12. SVK Martin Miškovová Martina 223 209 2 1976 12 12 336 86
13. SVK Slosia Slosiarová Danka 223 173 2 1978 13 13 266 93
14. SVK Ursini Ursínyová Magda 223 175 2 1975 14 14 202 100
Trieda : NEL - OptimistGr.masters45   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 10 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK Varga Varga Ján 103 188 1 1970 1 1 2202 10
2. SVK Drengu Drengubiak Vladimír 223 120 1 1975 2 2 1600 20
3. SVK Slobod Sloboda Igor 207 156 1 1967 3 3 1248 30
4. SVK Dymo Chumachenko Dmytro 224 136 1 1972 4 4 998 40
5. SVK Štefan Brestovský Štefan 223 001 1 1955 5 5 804 50
6. SVK Slosia Slosiar Ladislav 223 159 1 1972 6 6 646 60
7. SVK Melišo Melišová Janka 103 422 2 1973 7 7 512 70
8. SVK Miskov Miškov Roman 223 210 1 1971 8 8 396 80
9. SVK Strba Štrba Miroslav 232 027 1 1966 9 9 294 90
10. SVK Sokol Sokol Jan cze 001 1 1948 10 10 202 100
Trieda : OPT - Optimist Mládež 15   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 9 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 Body Log.body %
1. SVK LEO Slosiar Leo 223 136 31 2005 1 1 2110 11
2. SVK Oliver Brestovský Oliver 223 110 41 2008 2 2 1508 22
3. SVK Domini Vyoral Dominik 223 128 31 2003 3 3 1156 33
4. SVK Alex Brestovský Alex 223 111 41 2008 4 4 809 44
4. SVK Viktor Mika Viktor 223 114 41 2006 4 4 809 44
6. SVK Matúš Sihotský Matúš 223 189 31 2005 5 5 426 67
6. SVK Tamark Brestovská Tamara 223 147 42 2010 5 5 426 67
6. SVK Zuzka Ursínyová Zuzana 223 138 42 2007 5 5 426 67
9. SVK Jurko Ursíny Juraj 223 139 41 2009 6 6 202 100