Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 260 - Jesenná bobria regata
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 24.09.2010 - 26.09.2010
Usporiadateľ : YC Limar
Riaditeľ preteku : Štefan Brestovský
Hlavný rozhodca : Kadlečíková Jana
Rozhodcovia : Kopp Miroslav, Gaál Pavel, Lehota Igor
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 976 Lehotová Michaela 205 247 32 1* 1* 1 1 1 1 1 1 1 7 2637 17
2. SVK 780 Benčeková Rebeka Mária 213 096 42 2* 2* 2 2 2 2 2 2 2 14 1734 33
3. SVK 191 Ťanžadlák Adam 213 098 41 3* 3 4* 3 3 3 3 3 3 21 1206 50
4. SVK 1 Genšor Adam 213 084 31 5* 4 3 5* 4 4 4 4 4 27 831 67
5. SVK 889 Brontvaj Marián 213 069 31 4 5* 5 4 5 5 5 5 DSQ* 33 540 83
6. SVK 8 Koštál Tibor 213 089 41 6* 6* 6 6 6 6 6 6 5 41 303 100
7. SVK 676 Benčeková Soňa 213 097 42 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 56 0 117
Trieda : VAU   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 36327 Baran Miro 205 155 11 DNC* 1 1 1 1 1 1 6* 1 7 7385 11
Baran Maroš 205 190 21  
2. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 11 1 2* 2* 2 2 2 2 1 2 12 5278 22
Babjaková Radka 215 114 12  
3. SVK 87 Hlavsa Ján 215 023 11 2 5* 3 3 5 3 3 2 DNC* 21 4046 33
Barényiová Karolína 215 167 22  
4. SVK 36036 Ružička Pavel 215 003 11 3 4 4 4 3 5* 4 3 5* 25 3171 44
Ružička Peter 215 043 11  
5. SVK 32111 Brestovský Matej 223 004 11 4 3 6* 5* 4 4 5 5 3 28 2492 56
Mrázová Andrea 223 081 22  
6. SVK 36031 Machovcová Tatiana 223 054 22 5 6 5 DSQ* 6 DNF* 6 7 4 39 1939 67
Brezinová Lenka 223 063 22  
7. SVK 36261 Babjaková Miriam 215 132 32 7 7 DNF* DNC* 7 6 7 4 DNF 48 1470 78
Babjak Marián 215 131 11  
8. SVK 0 Králik Václav 215 095 11 6 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 66 1064 89
Barényi Samuel 215 168 21  
9. SVK 64 Kubovčík Viliam 223 008 11 DNC* DNF* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 70 707 100
Ábel Jakub 207 197 31