Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 260 - Veľká cena Slovenska 2023 - okruhový jachting
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 15.09.2023 - 17.09.2023
Usporiadateľ : TJ Fatran
Riaditeľ preteku : Jozef Laco
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Oršula Peter, Mydlík Martin, Kadlečíková Jana, Kopp Miroslav, Lichvárová Petra, Urík Jaroslav, Andel Pavol, Boroš Milan, Jančinová Dana, Ježko ml. Martin, Kolenčiak Róbert, Vanický Dušan, Strečanská Blažena, Blechtová Jana, Kubínyiová Katarína
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 16 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 1 GM 1972 OCS* 1 1 1 1 1 1 6 8729 6
2. SVK 17 Beránek Karol 316 012 1 GM 1964 1 2 2 2 2 4* 3 12 6622 13
3. SVK 31 Štefaničiak Matej 223 194 21 YOU 2004 2 3 6* 4 3 2 4 18 5390 19
4. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 1 GM 1971 3 4* 4 3 4 3 2 19 4515 25
5. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 VET 1962 5 7 5 6 6 5 9* 34 3836 31
6. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 1 GM 1963 OCS* 5 3 5 8 6 7 34 3283 38
7. SVK 12 Slosiar Leo 223 136 21 YOU 2005 7 6 7 7 11* 8 6 41 2814 44
8. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 1 GM 1968 4 10 9 8 7 11* 11 49 2408 50
9. SVK 39 Harakaľ Richard 316 214 21 YOU 2005 6 8 10 11* 9 9 8 50 2051 56
10. SVK X Vrabeľ Adam 316 256 31 YOU 2008 8 9 11 9 10 10 12* 57 1729 63
11. SVK 35 Jaš Peter 316 160 21 YOU 2004 11 12 8 10 13* 12 13 66 1442 69
12. SVK 38 Funk Peter 316 269 1 GM 1969 9 11 12 12 12 13* 10 66 1176 75
13. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 21 YOU 2004 DNC* DNC DNC DNC 5 7 5 68 931 81
14. SVK 271 Ursínyová Zuzana 223 138 22 YOU 2007 10 DNF* 13 13 DNF DNF DNF 87 707 88
15. SVK 4 Heško Marcel 316 022 1 MAS 1975 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 102 94
15. SVK 500 Miškuf Matúš 316 152 1 GM 1972 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 102 94
DNCNeodštartovala; neprišla do priestoru štartu
DNSNeodštartovala (iné ako DNC alebo OCS)
DNFNedokončila
RETVzdala
DSQDiskvalifikácia
DNEDiskvalifikácia bez možnosti vylúčenia bodov
RDGPriznaná náprava
OCSNeodštartovala; bola na traťovej strane čiary pri jej štartovom znamení a neodštartovala, alebo porušila pravidlo 30.1
ZFP20% trest podľa pravidla 30.2
UFDDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.3
BFPDiskvalifikovaná podľa pravidla 30.4
SCPUdelený bodový trest
NSCNepreplachtila trať
DPITrestné body podľa uváženia
Aktivita rozhodcov
RID Meno Funkcia Koeficietnt Rozjazdy Body Stav Link na výsledkovú listinu
7 Vanický Dušan PJ 7 6 112 OK
71 Sloboda Igor HR 7 6 112 OK
9 Kopp Miroslav R 7 6 56 OK
10 Mydlík Martin J 7 6 56 OK
16 Jančinová Dana R 7 6 56 OK
20 Boroš Milan R 7 6 56 OK
70 Kadlečíková Jana R 7 6 56 OK
72 Oršula Peter R 7 6 56 OK
123 Ježko ml. Martin J 7 6 56 OK
147 Andel Pavol R 7 6 56 OK
154 Kolenčiak Róbert J 7 6 56 OK
156 Lichvárová Petra J 7 6 56 OK
162 Urík Jaroslav R 7 6 56 OK
170 Blechtová Jana R 7 6 56 OK
178 Strečanská Blažena R 7 6 56 OK
182 Kubínyiová Katarína R 7 6 56 OK