Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 263 - Veľka cena Slovenska 2017 - okruhový jachting
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 15.09.2017 - 17.09.2017
Usporiadateľ : YC LIMAR
Riaditeľ preteku : Štefan Brestovský
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Kadlečíková Jana, Kopp Miroslav, Jančinová Dana, Mokáň Miroslav, Mydlík Martin, Lehota Igor, Babjak Marián, Brestovská Zuzana
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 39 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. CZE 424 Chalupníková Kristína cze 001 42 2005 1 7* 4 1 6 10086 3
2. CZE 681 Wehrengerg Lukáš cze 001 31 2002 3 4* 1 2 6 8280 5
3. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 31 2004 2 2 2 10* 6 7224 8
4. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 2008 6* 5 3 6 14 6474 10
5. SVK 13142 Mika Viktor 223 114 41 2006 21* 1 13 3 17 5892 13
6. SVK 654 Slosiar Leo 223 136 41 2005 7 3 9 19* 19 5418 15
7. SVK 1000 Krivosudský Oliver 101 601 41 2005 9 17* 6 5 20 5016 18
8. SVK 1863 Štefaničiak Matej 233 020 31 2004 8 6 16* 8 22 4668 21
9. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 41 2005 5 13* 8 11 24 4362 23
10. SVK 12 Hrušková Sára 103 430 32 2004 12* 9 7 9 25 4086 26
11. SVK 331 Pačinová Michaela 223 096 32 2003 4 10 14 16* 28 3834 28
12. CZE 8 Valenová Barbora cze 001 42 2007 15 DNF* 10 4 29 3612 31
13. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 32 2004 13 22* 15 7 35 3402 33
14. SVK 275 Vyoral Dominik 223 128 31 2003 10 18* 11 14 35 3210 36
15. SVK 676 Benčeková Soňa 233 005 32 2002 17 20* 5 15 37 3030 38
16. SVK 500 Miškov Alexander 223 116 31 2002 27* 15 12 12 39 2862 41
17. SVK 919 Kaňuková Kristína 232 004 42 2009 28* 14 18 13 45 2700 44
18. SVK 1553 Valentinyová Sofia 233 018 42 2007 20 11 20 26* 51 2556 46
19. SVK 1769 Meliš Marek 103 424 41 2008 22 8 23* 22 52 2412 49
20. SVK 976 Franek Richard 223 109 31 2004 19 DNF* 17 20 56 2280 51
21. SVK 11122 Brestovský Alex 233 021 41 2008 23 26* 19 17 59 2154 54
22. CZE 769 Přikryl Jeremiáš cze 001 41 2007 26* 16 22 23 61 2028 56
23. SVK 889 Rolík Michal 202 118 41 2008 24 19 26* 18 61 1914 59
24. CZE 802 Ptacnik Ondrej cze 001 41 2005 11 12 DNC* DNC 63 1806 62
25. SVK 533 Stolárik Ladislav 105 314 41 2006 32 DNF* 21 21 74 1698 64
26. SVK 13 Simonová Karolína Sarah 101 589 32 2004 25* 25 24 25 74 1596 67
27. CZE 800 Ptacnik Matej cze 001 41 2005 14 23 DNC* DNC 77 1494 69
28. CZE 836 Adéla Rabasová cze 001 42 2006 16 24 DNC* DNC 80 1404 72
29. SVK 641 Holešová Livia 232 022 42 2009 29 DNF* 27 27 83 1308 74
30. SVK 986 Oršula Jakub 223 092 31 2002 34 DNF* 28 24 86 1224 77
31. SVK 2 Hruška Silvester 103 431 41 2006 36 DNF* 25 28 89 1134 79
32. SVK 782 Lackó Peter Dominik 103 429 41 2005 31 21 DNC* DNC 92 1056 82
33. SVK 517 Brestovská Tamara 223 147 42 2010 37 DNF* 29 30 96 972 85
34. SVK 803 Ursínyová Zuzana 223 138 42 2009 18 DNF* DNC DNC 98 894 87
35. SVK 505 Bartánusová Barbora 223 187 32 2004 38 DNF* DNC 29 107 822 90
36. SVK 580 Bartánusová Terezka 223 183 42 2007 30 DNC* DNC DNC 110 744 92
37. CZE 833 Tatiana Bělunková cze 001 42 2008 33 DNF* DNC DNC 113 678 95
38. SVK 499 Hešková Karolína 103 436 42 2009 35 DNF* DNC DNC 115 606 97
39. SVK 381 Cedzo Michal 223 161 31 2002 DNC* DNC DNC DNC 120 100