Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 301 - Ľadoví muži
Miesto a dátum : Domaša, 28.04.2018 - 29.04.2018
Usporiadateľ : ATU Košice
Riaditeľ preteku : Beránek Karol
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Fábry Stanislav
Trieda : BTP - BIC Techno Plus   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 22 2001 1 1 1 3 2637 17
2. SVK 49 Beránková Lenka 316 159 22 2002 2 2 2 6 1734 33
3. SVK 88 Fábry Ivan 316 202 21 2000 3 4 3 10 1206 50
4. SVK 35 Jaš Peter 316 160 31 2004 5 3 4 12 831 67
5. SVK 37 Melniček Peter 316 157 21 2001 4 5 5 14 540 83
6. SVK 30 Miková Timea 316 193 32 2004 6 6 DNC 19 303 100
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 19 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 1 1972 1 1 2 4 4140 5
2. SVK 241 Potucký Martin 326 002 1 1987 5 2 3 10 3237 11
3. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 1 1963 3 3 5 11 2709 16
4. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 21 1999 8 5 1 14 2334 21
5. SVK 003 Kissi Robert 312 041 1 1971 2 7 6 15 2043 26
6. SVK 17 Beránek Karol 316 012 1 1964 9 4 4 17 1806 32
7. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 1 1963 6 6 13 25 1605 37
8. SVK 150 Jaš Ján 316 082 1 1974 11 8 7 26 1431 42
9. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 1 1989 7 10 9 26 1278 47
10. SVK 16 Velebír Peter 301 093 1 1969 4 13 10 27 1140 53
11. SVK 46 Beránek Peter 316 066 1 1974 12 14 8 34 1014 58
12. SVK 38 Funk Peter 316 184 21 2000 16 9 11 36 903 63
13. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 1 1971 10 12 14 36 798 68
14. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 1 1968 13 15 12 40 702 74
15. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 1962 15 11 16 42 612 79
16. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 1 1957 14 16 15 45 528 84
17. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 1 1945 18 17 17 52 447 89
18. SVK 52 Mikler Ľubomír 316 142 1 1991 17 18 18 53 372 95
19. SVK 56 Fábry Stanislav 316 204 1 1985 DNF 19 19 58 303 100