Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 303 - Supercup Slovakia
Miesto a dátum : Domaša, 05.05.2018 - 06.05.2018
Usporiadateľ : ATU Košice
Riaditeľ preteku : Pavol Lopuchovský
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Fábry Stanislav, Mokáňová Marcela, Beránková Iveta, Čarná Gabriela, Lopuchovská Viera
Trieda : BIC - BIC Techno 293   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 10 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. HUN 9 Morvai Bálint hun 001 31 2003 1 2* 1 2* 1 1 1 2 7 6606 10
2. HUN 160 Pálinkás Tamás hun 001 31 2003 2* 1 2* 1 2 2 2 1 9 4800 20
3. SVK 22 Kubín Róbert 316 166 31 2003 3* 3* 3 3 3 3 3 3 18 3744 30
4. HUN 487 Morvai Anna hun 001 32 2004 5* 4* 4 4 4 4 4 4 24 2994 40
5. SVK 49 Beránková Lenka 316 159 22 2002 4 DNF* DNF* DNC DNC DNC DNC DNC 59 2412 50
6. HUN 2004 Negyeliczky Brúnó hun 001 31 2004 6 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 61 1938 60
7. HUN 608 Kelemen Dorka hun 001 32 2005 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNF DNC DNC 66 1053 70
7. HUN 622 Kelemen Lili hun 001 22 2002 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNF DNC DNC 66 1053 70
7. SVK 30 Miková Timea 316 193 32 2004 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNF DNF DNC 66 1053 70
7. SVK 35 Jaš Peter 316 160 31 2004 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 66 1053 70
Trieda : BTP - BIC Techno Plus   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 5 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 22 2001 1* 1* 1 1 1 1 1 1 6 4800 20
2. HUN 226 Koppa Sara hun 001 22 2000 2* DNC* 2 2 2 2 2 2 12 2994 40
3. SVK 37 Melniček Peter 316 157 21 2001 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 36 1244 60
3. UKR 269 Dulo Viktor ukr 001 21 1999 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNF DNC DNC 36 1244 60
3. UKR 77 Bedo Vitaliy ukr 001 21 1999 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNF DNC DNC 36 1244 60
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 26 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 1 1972 1* 1 1 1 1 1 1 DNC* 6 9096 4
2. HUN 196 Santa Bence hun 001 11 1996 3* 6* 3 2 2 3 2 2 14 7290 8
3. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 1 1963 2 2 5 DNC* 3 2 6* 3 17 6234 12
4. CZE 110 Kamenský Radim cze 001 1 1976 4 5* 2 8* 5 5 3 1 20 5484 15
5. SVK 16 Velebír Peter 301 093 1 1969 5 4 8* 3 7* 4 5 5 26 4902 19
6. HUN 119 Cholnoky Sára hun 001 2 1988 6 8* 7* 4 4 6 4 4 28 4428 23
7. HUN 71 Utassy Lorand hun 001 1 1976 8 DNC* 4 5 6 DNF* 7 9 39 4026 27
8. CZE 113 Kamenský Pavel cze 001 1 1974 7 7 6 6 11* 7 8* 7 40 3678 31
9. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 1 1971 9 10 9 7 9 11* 12* 6 50 3372 35
10. SVK 17 Beránek Karol 316 012 1 1964 11* 9 12* 9 10 10 10 10 58 3096 38
11. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 1 1989 12 13* 14* 13 8 9 9 8 59 2850 42
12. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 1 1963 13* 11 11 10 12 8 14* 11 63 2622 46
13. SVK 46 Beránek Peter 316 066 1 1974 14 15* 15 12 DNC* 14 15 14 84 2412 50
14. SVK 150 Jaš Ján 316 082 1 1974 17* 17* 13 14 14 12 16 15 84 2220 54
15. SVK 38 Funk Peter 316 184 21 2000 DNF* 12 10 11 DNC* 13 11 DNF 84 2040 58
16. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 1 1971 21* 14 18 DNC* 13 16 13 12 86 1872 62
17. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 1962 16* 16 16 15 15 15 17* 13 90 1716 65
18. SVK 52 Mikler Ľubomír 316 142 1 1991 18 DNC* 17 16 17 18 DNC* DNC 113 1566 69
19. SVK 56 Fábry Stanislav 316 204 1 1985 DNF* 19 19 17 18 17 DNC* DNC 117 1422 73
20. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 21 1999 10 3 DNF* DNC* DNF DNF DNC DNC 121 1290 77
21. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 1 1957 15 DNF* DNC* DNC 16 DNF DNC DNC 139 1164 81
22. HUN 181 Nagy-Pál Levente hun 001 1 1980 20 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC 16 144 1044 85
23. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 1 1945 19 18 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC 145 924 88
24. CZE 8 Mielec Lubomír cze 001 1 1945 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 162 710 92
24. HUN 206 Pálinkás Csaba hun 001 1 1965 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 162 710 92
24. HUN 661 Pollacsek Kálmán hun 001 11 1996 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 162 710 92