Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 303 - Supercup Slovensko - preložené COVID 19 - Nový termín !
Miesto a dátum : Domaša, 11.09.2021 - 12.09.2021
Usporiadateľ : ATU Košice
Riaditeľ preteku : Patrik Pollák
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Fábry Stanislav, Duchnovská Jana
Trieda : BTP - BIC Techno Plus   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 27 Štefaničiak Matej 223 194 21 U19 2004 1 1 1 3 3516 14
2. SVK 18 Szitás Ondrej 103 432 21 U19 2004 3 2 2 7 2312 29
3. SVK 12 Slosiar Leo 223 136 21 U19 2005 2 4 4 10 1608 43
4. SVK 59 Pribylka Jakub 103 428 21 U19 2005 4 3 3 10 1108 57
5. SVK 20 Piquet Guillermo Thomas 316 260 31 U19 2006 5 5 5 15 720 71
6. SVK X Miškuf Filip 316 261 41 U19 2010 DNF DNC DNC 24 404 86
6. SVK 88 Fábry Ivan 316 202 11 2000 DNC DNC DNC 24 86
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 28 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 1 MAS 1972 1 1 1 3 5852 4
2. SVK 17 Beránek Karol 316 012 1 GM 1964 3 2 3 8 4648 7
3. CZE 110 Kamenský Radim cze 001 1 MAS 1976 2 5 2 9 3944 11
4. SVK 4 Heško Marcel 316 022 1 MAS 1975 4 4 5 13 3444 14
5. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 1 GM 1971 7 3 4 14 3056 18
6. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 1 GM 1963 6 6 6 18 2740 21
7. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 1 GM 1962 9 7 7 23 2472 25
8. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 1 GM 1968 8 12 9 29 2240 29
9. SVK 39 Harakaľ Richard 316 214 21 YOU 2005 10 8 12 30 2032 32
10. CZE 113 Kamenský Pavel cze 001 1 MAS 1974 5 15 11 31 1852 36
11. SVK 91 Habina Ladislav 316 021 1 GM 1968 12 10 10 32 1684 39
12. SVK 150 Jaš Ján 316 082 1 MAS 1974 15 11 8 34 1536 43
13. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 12 JUN 2001 11 9 15 35 1396 46
14. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 1 VET 1957 13 14 13 40 1268 50
15. SVK 35 Jaš Peter 316 160 21 YOU 2004 14 13 14 41 1148 54
16. SVK 66 Petrík Radovan 316 268 1 MAS 1978 17 21 18 56 1036 57
17. SVK 83 Funk Peter 316 269 1 GM 1969 20 18 19 57 928 61
18. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 1 GV 1945 18 20 20 58 828 64
19. SVK 47 Zibrín Matúš 316 271 21 YOU 2005 19 19 21 59 736 68
20. SVK 52 Mikler Ľubomír 316 142 1 SEN 1991 DNC 16 16 61 648 71
21. SVK 42 Melniček Peter 316 273 1 GM 1964 22 17 22 61 564 75
22. SVK 13 Kučinský Juraj 316 105 11 JUN 1998 16 22 DNC 67 480 79
23. SVK 500 Miškuf Matúš 316 152 1 MAS 1972 21 DNC 17 67 404 82
24. SVK 16 Velebír Peter 301 093 1 GM 1969 DNC DNC DNC 87 86
24. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 1 GM 1971 DNC DNC DNC 87 86
24. SVK 38 Funk Peter 316 184 11 JUN 2000 DNC DNC DNC 87 86
24. SVK 56 Fábry Stanislav 316 204 1 SEN 1985 DNC DNC DNC 87 86
24. SVK 77 Čarný Oliver 316 149 11 JUN 1999 DNC DNC DNC 87 86