Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 355 - MM SR KJP
Miesto a dátum : Domaša, 02.07.2010 - 04.07.2010
Usporiadateľ : KVO Domaša
Riaditeľ preteku : M.Jančáry
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Marcela Mokáňová, Szabari Gabriel, Marynčák Jaromír, Kotlárik Miloš
Trieda : KJP   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 23 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK CALIOP Bonga Jakub 317 014 21 1 2 1 1 9* 8* 4 3 12 10241 4
Kurej Luboš 317 042 11  
Bonga Martin 317 005 11  
Mana Marian 317 046 11  
2. POL KRAK 2 Samordaka Andrej pol 001 11 5* 4 4 2 5* 1 2 1 14 8134 9
Bury Jacek pol 002 11  
Gawenda Gregor pol 003 11  
3. SVK BLACK Tuleja Miroslav 129 001 11 6* 1 3 3 2 4 5* 4 17 6902 13
Tuleja Tomáš 101 365 11  
4. SVK CALIBR Novák Zdeno 203 075 11 2 10* 2 9* 3 3 7 6 23 6027 17
Heglas Peter 108 023 11  
Kozinka Tibor 327 010 11  
5. SVK MONTES Kaliňák Vladimír 324 001 11 7 8 6 4 11* DNF* 1 2 28 5348 22
Škantár František 324 003 11  
Bačová Alexandra 324 006 22  
6. SVK FIONA Kriš Daniel 301 150 11 3 6 9* 5 7* 5 6 5 30 4795 26
Čižik Peter 301 138 11  
Potucký Juraj 326 001 11  
7. SVK DELFIA Kapráľ Matej 306 019 11 4 3 7 10* 8 2 10 11* 34 4326 30
Kapráľ Jozef 306 016 11  
Timko Martin 321 016 11  
8. SVK LEGACY Jančáry Martin 327 001 11 8 9* 5 8 6 10* 3 7 37 3920 35
Jančáryová Veronika 327 004 22  
Marton Róbert 327 021 11  
9. SVK QUEENI Makuch Alexej 327 003 11 10 5 12* 7 4 7 12* 8 41 3556 39
Makuchová Mária 327 012 12  
Makuch Martin svk 003 0  
10. SVK StMARI Macura Michal 317 062 11 12* 7 8 18* 1 11 9 9 45 3241 43
Macura Tomáš 317 059 11  
Kollar Kamil 317 061 11  
11. SVK TRIM Csuday Zdenek 224 002 11 9 11 13* 12* 10 6 11 10 57 2947 48
Kanka Pavel 224 022 11  
12. POL FLAMEN Siuta Jakub pol 001 0 13* 13 11 6 12 14* 8 12 62 2688 52
Bokun Pawel pol 002 0  
Wroblewski Maciej pol 003 0  
Stasicyak Jerzy pol 004 0  
13. SVK RHEA Kolesár Martin 325 003 11 14 15* 10 11 13 9 15* 13 70 2443 57
Čurma Vladimír 325 008 11  
Max Radovan 314 003 11  
14. SVK NAMOSU Čech Ladislav 224 023 11 17* 12 14 16 15 12 16 17* 85 2219 61
Uhlár Peter 327 008 11  
15. SVK MAGIC Bosák Miroslav 306 021 11 15 19* 19* 15 14 13 17 16 90 2009 65
Jurčišinová Jana 306 reg 12  
Kušnír Róbert 321 007 11  
16. SVK DIDIAN Varga Stanislav 321 019 11 DNF* DNF* 17 13 18 15 14 15 92 1813 70
Vargová Monika 321 020 12  
Ňachaj Daniel 301 050 11  
17. SVK DRAGON Repáň Peter 327 007 11 18* 18* 16 17 16 16 13 14 92 1624 74
Čunderlík Ján 327 011 11  
Šutek Andrej 327 013 11  
18. SVK DAIMON Surzen Rudolf 320 033 11 16 14 18 14 17 17 19* 19* 96 1449 78
Liška Martin 320 035 11  
Trenčéni Karol 320 010 11  
Liška Marian 320 039 11  
19. SVK LBIANC Petrík Martin 301 139 11 19 20* 20 19 19 DNF* 18 18 113 1288 83
Cibuláš Martin 301 157 11  
20. SVK SKIPPI Zubáľ Branislav 135 065 11 11 16 DNS* DNC* DNC DNC DNC DNC 127 1134 87
21. SVK DORIS Kočišová Mária 318 015 12 DNC* 17 DNF* DNC DNC DNC 20 20 132 987 91
Kočiš Michal 318 001 11  
Kron Ivan 318 022 11  
22. SVK VERTIG Naščak Martin 320 025 11 DNF* DNF* 15 DNF DNC DNC DNC DNC 140 840 96
Trenčéni Karol 320 009 11  
Verbovský Miroslav 320 030 11  
23. SVK LADY D Juriček Peter 301 033 11 DNF* DNF* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 150 707 100
Marcin Frantisek 301 029 11  
23. SVK VECTRA Hrehovčík Peter 306 020 11 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 150 0 100
Jura Michal 301 130 11