Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 402 - Slovak Sailing Week 2014
Miesto a dátum : Split Kastel (CRO), 26.04.2014 - 03.05.2014
Usporiadateľ : YC Dynamo BA
Riaditeľ preteku : Sadílková Soňa
Hlavný rozhodca : Marinov Denis
Rozhodcovia : Boroš Milan, Lehota Igor
Trieda : F35 - Beneteau First 35   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 9 / 5   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. CZE 24 Hirnšal Jan cze 001 3* 3 1 1 5 5275 11
Kraus Petr cze 002  
Stejskal Petr cze 003  
Koleňák Jiři cze 004  
Suvarský Jaroslav cze 005  
Zima Tomáš cze 006  
2. CZE 20 Cintl Václav cze 001 2 1 2 4* 5 3770 22
Kramář Tomáš cze 002  
Rameš Ivan cze 003  
Ráža Tomáš cze 004  
Bleyer Ivan cze 005  
Lorenz Alan cze 006  
3. SVK 19 Hnilica Jozef 105 305 11 1 2 7* 3 6 2890 33
Očenáš Martin 105 282 11  
Maťovčík Marcel 105 306 11  
Záhradný Michal 105 307 11  
Holák Martin 101 307 11  
Kováčik Milan 105 328 11  
Kováčik Jakub 105 357 11  
Botha Jozef 105 360 11  
4. CZE 21 Marečková Renáta cze 001 4 4 5* 2 10 2265 44
Diaková Eva cze 002  
Šmídová Pavla cze 003  
Hykrdová Monika cze 004  
Fantová Kateřina cze 005  
Nápravníková Bára cze 006  
5. CZE 16 Vais Ľubomír cze 001 8* 7 3 5 15 1780 56
Vais Jakub cze 002  
Seidl Šimon cze 003  
Fiala Petr cze 004  
Princová Lea cze 005  
Zelenka Martin cze 006  
6. BLR 22 Mesentzev Alexander rus 001 6 5 4 7* 15 1385 67
Prysravka Dzmitry blr 002  
Motorkin Viacheslav rus 003  
Gutkovich Alexandr blr 004  
Shavina Dzmitry blr 005  
Utasevich Sergey rus 006  
Vasilevich Ekaterina rus 007  
Rachevski Aleksander blr 008  
7. CZE 23 Plch Jiří cze 001 5 8* 8 6 19 1050 78
Cyrany Jan cze 002  
Procházka František cze 003  
Horáček Jiří cze 004  
Horký Jan cze 005  
Kadlec Jiří cze 006  
8. SVK 25 Tomic Ratko cro 001 7 6 6 8* 19 760 89
Szomolányiová Zora 105 324 12  
Hanniker Lednická Katarína 105 312 12  
Kunicová Alena 105 325 12  
Koršová Jana 105 347 12  
Uríčková Diana 129 123 12  
Znášiková Jana 105 232 12  
9. RUS 17 Skvortsov Evgeny rus 001 9 DNF* DNF 9 28 505 100
Olgerd Marianna rus 002  
Ryazantsev Mikhail rus 003  
Kazanov Anatoly rus 004  
Borovoy Sergey rus 005