Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 151 - Veľká cena Slovenska
Miesto a dátum : Kráľová, 27.06.2003 - 29.06.2003
Usporiadateľ : YC Slovan Bratislava
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 19 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 50747 Kaňuk Jakub 205 150 21 1* 1. 1. 1. 1. 4 9658 5
Hnilica Boris 205 171 21  
2. SVK 8 Puchoň Milan 101 122 11 2. 4* 3. 2. 2. 9 7551 11
Puchoň Lukáš 101 466 21  
3. CZE 50774 Mayerbergová I. cze 29 2 4. 15* 4. 4. 3. 15 6318 16
Klusáčková Radka cze 30 2  
4. AUS49096 Whitmore Sally aus 31 2 9* 2. 5. 3. 6. 16 5444 21
Norris Kirstin aus 32 2  
5. CZE 50776 Holý Ivo cze 33 1 5* 5. 2. 5. 4. 16 4765 26
Chalupová Kate. cze 34 2  
6. SVK 17031 Bilková Júlia 103 189 12 3. 3. 6. DSQ* 5. 17 4211 32
Bilka Miroslav 103 269 11  
7. CZE 50767 Pavlovský Marek cze 35 1 6. 7. 8* 8. 8. 29 3743 37
Plhoň Adam cze 36 1  
8. CZE 50777 Kuřava Jakub cze 37 1 10. 13* 10. 7. 7. 34 3337 42
Liczmanová Jana cze 38 2  
9. SVK 20440 Dvorská Daniela 104 226 12 7. 10* 9. 9. 9. 34 2979 47
Kančevová Michaela 101 415 12  
10. AUS49097 Jacob Chris aus 39 1 8. 8. 11* 10. 10. 36 2658 53
Martin Adam aus 40 1  
11. CZE 50403 Plhoň Eduard cze 41 1 13* 6. 7. 11. 13. 37 2369 58
Rozsypal Jakub cze 42 1  
12. AUS49095 Paterson Sophie aus 43 2 14* 9. 12. 6. 12. 39 2104 63
McMichael Sarah aus 44 2  
13. SVK 34967 Olšanová Lucia 205 163 32 11. 11. 14* 14. 11. 47 1861 68
Zifčáková Romana 205 188 32  
14. SVK 1 Mihalík Marek 101 259 11 16* 12. 15. 12. 15. 54 1635 74
Ráčková Jana 101 297 12  
15. SVK 20371 Kachničová Barbora 105 156 12 12. 17* 13. 13. 17. 55 1426 79
Debnárová Lenka 105 154 12  
16. SVK 45028 Puchoňová Barbora 101 467 22 17* 14. 16. 16. 16. 62 1229 84
Mikundová Jana 101 506 12  
17. SVK 20571 Kachnič Branislav 105 201 21 15. 18* 18. 18. 14. 65 1045 89
Lednický Matej 105 221 21  
18. SVK 45 Sadílková Katka 101 439 22 19* 16. 17. 17. 19. 69 871 95
Pospíšilová Staňa 101 383 12  
19. SVK 17030 Križan Marko 103 293 21 18. 19* 19. 15. 18. 70 707 100
Križan Marko 103 294 11  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 34 Karvaš Igor 101 157 11 4* 1. 2. 1. 1. 1. 6 6154 17
Puchoň Jano 101 099 11  
2. SVK 25 Boroš Milan 103 128 11 1. 3. 3. 4* 3. 3. 13 4047 33
Holák Martin 101 307 11  
3. SVK 96 Horák Andrej 101 022 11 2. 2. 6* 2. 2. 5. 13 2814 50
Tuleja Tomáš 101 365 11  
4. SVK 35 Štecko Peter 104 200 11 6* 6. 1. 3. 4. 4. 18 1940 67
Holák Andrej 101 306 11  
5. SVK 134 Sadílek Ilja 101 112 11 5. 4. 5. 6* 5. 2. 21 1261 83
Pálfi Andrej 105 089 11  
6. SVK 3 Summerling Roman 101 244 11 3. 5. 4. 5. DNF* DNC. 24 707 100
Boroš Martin 103 131 11  
Trieda : FIN   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 1 Loukota Milan 101 356 11 1. 1. 2* 1. 1. 2. 6 7029 13
2. SVK 7 Loukota Martin 101 258 11 2. 2. 1. 3* 3. 1. 9 4921 25
3. SVK 55 Vaňo Martin 103 106 11 4. 3. 5* 2. 2. 3. 14 3689 38
4. CZE 77 Tomek Jaroslav cze 1 1 5. 7* 3. 4. 5. 5. 22 2814 50
5. SVK 10 Hladný Roman 101 190 11 3. 6* 4. 6. 6. 6. 25 2136 63
6. SVK 8 Jankovič Marek 101 485 21 6. 4. 7. 5. 4. OCS* 26 1582 75
7. SVK 2 Zemaník Ján 103 100 11 7* 5. 6. 7. 7. 4. 29 1113 88
8. SVK 57 Režucha Andrej 103 108 11 8. 8. 8. DNC* 8. 7. 39 707 100
Trieda : LAS   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 15 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 162620 Štefl Lukáš 103 237 11 1. 2. 1. 11* 5. 1. 10 8940 7
2. CZE 170428 Čutka Jan cze 2 1 5* 4. 2. 2. 1. 5. 14 6832 13
3. SVK 162622 Tomasch Roman 104 245 11 4. 7* 4. 3. 2. 3. 16 5600 20
4. SVK 177585 Zungovský Lukáš 205 147 21 3. 12* 3. 1. 4. 6. 17 4725 27
5. CZE 160734 Hyrš Ladislav cze 3 1 2. 13* 5. 6. 12. 4. 29 4047 33
6. SVK 58359 Ilenčík Tomáš 110 325 21 9. 6. 15* 7. 6. 2. 30 3493 40
7. SVK 164431 Krajmer Peter 103 224 11 6. 1. 8. 8. 9* 8. 31 3024 47
8. SVK 1 Palmaj Peter 101 433 11 7. 8. 10. 4. 7. 12* 36 2618 53
9. SVK 153466 Tomasch Peter 104 249 21 10. 3. 6. 13* 11. 9. 39 2260 60
10. CZE 163509 Gerlich Tomáš cze 4 1 11. 15* 7. 10. 3. 10. 41 1940 67
11. SVK 163051 Uličný Andrej 101 409 21 14* 10. 12. 5. 8. 7. 42 1650 73
12. SVK 166298 Andel Michal 103 313 21 12* 11. 9. 9. 10. 11. 50 1385 80
13. SVK 154692 Šabo Andrej 101 440 21 8. 9. 13. 14* 13. 13. 56 1142 87
14. SVK 155046 Baláž František 203 235 21 13. 5. 14* 12. 14. 14. 58 917 93
15. SVK 164429 Krajmer Lukáš 103 268 21 15. 14. 11. DNC* DNC. DNC. 72 707 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 48 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 917 Očenášová Nikola 205 151 32 3. 1. 1. 1. 22* 6 10693 2
2. SVK 918 Kollárik Matej 110 353 31 1. 5. 20* 7. 4. 17 8887 4
3. CZE 44 Vlček Dominik cze 5 1 7. 4. 8* 4. 3. 18 7831 6
4. CZE 389 Audy Dan cze 6 1 10. 27* 7. 2. 1. 20 7081 8
5. CZE 489 Bobek Pavel cze 7 1 8. 7. 2. 3. 14* 20 6500 10
6. CZE 48 Staniek Štěpán cze 8 1 5. 8. 6. 21* 2. 21 6025 13
7. SVK 710 Boroš Martin 103 298 41 6. 2. 9. 11. 39* 28 5623 15
8. SVK 719 Görföl Tomáš 101 488 41 2. 17. 18* 6. 5. 30 5275 17
9. CZE 7 Stránská Lucie cze 9 2 4. 10. 10. 15* 6. 30 4968 19
10. CZE 252 Staniek Michal cze 10 1 38* 11. 5. 10. 10. 36 4693 21
11. SVK 992 Vaďurová Dominika 101 478 42 27* 6. 11. 14. 8. 39 4445 23
12. CZE 89 Škráčková Vend. cze 11 2 18. 3. 3. 20. 26* 44 4218 25
13. CZE 255 Sanková Lenka cze 12 2 21* 12. 4. 13. 15. 44 4010 27
14. SVK 711 Norulák Dávid 103 290 31 26* 19. 19. 8. 12. 58 3817 29
15. SVK 66 Králik Michal 204 100 31 11. 9. 28* 16. 23. 59 3637 31
16. SVK 919 Görfölová Linda 101 487 32 15. 13. 15. 17* 17. 60 3469 33
17. SVK 18 Brachtlová Terezka 101 473 32 12. 14. 23. 12. 25* 61 3311 35
18. CZE 135 Dymák Jiří cze 13 1 17. 16. 22. 23* 7. 62 3162 38
19. SVK 913 Rosmány Andrej 104 355 41 14. 20. 29* 18. 11. 63 3021 40
20. CZE 203 Packová Kristýn cze 14 2 23. 25* 24. 9. 9. 65 2887 42
21. CZE 440 Solfronk Anton. cze 15 1 9. 21. 17. 30* 21. 68 2760 44
22. CZE 256 Vachelová Bára cze 16 2 34. 15. 12. 35* 13. 74 2639 46
23. SVK 178 Puchoň Erik 101 468 41 13. 26. 14. 22. 33* 75 2523 48
24. CZE 223 Kotisa Jan cze 17 1 16. 28* 13. 28. 27. 84 2412 50
25. SVK 543 Toráková Lucia 110 376 42 24. 23. 39* 27. 18. 92 2306 52
26. CZE 318 Šmídová Petra cze 18 2 32. 33* 27. 5. 29. 93 2204 54
27. CZE 631 Hankovcová Bára cze 19 2 20. 24. 21. 29. 31* 94 2105 56
28. CZE 31 Šerejch Jiří cze 20 1 36* 18. 25. 24. 30. 97 2010 58
29. CZE 434 Ircing Pavel cze 21 1 29. 32* 26. 25. 24. 104 1919 60
30. CZE 56 Dymáková Tereza cze 22 2 22. 29. 16. 42* 40. 107 1831 63
31. SVK 921 Zifčák Viktor 205 192 41 30. 31. 30. 26. 34* 117 1745 65
32. SVK 303 Babjaková Radka 215 114 32 45* 34. 42. 19. 28. 123 1663 67
33. SVK 16 Brachtlová Mária 101 474 42 19. 38* 36. 31. 37. 123 1582 69
34. SVK 817 Feriancová Eva 101 475 32 39. 45* 33. 33. 19. 124 1505 71
35. SVK 278 Porubský Michal 101 465 31 41. 43* 34. 36. 16. 127 1429 73
36. CZE 57 Rozsypal Jakub cze 23 1 28. 30. 37. 41* 35. 130 1356 75
37. CZE 572 Sedláček Pavel cze 24 1 25. 22. 40. 45* 44. 131 1284 77
38. SVK 499 Králiková Zuzka 204 113 32 33. 37. 31. 34. 45* 135 1215 79
39. CZE 435 Hodačová Veron. cze 25 2 44. 41. 35. 46* 20. 140 1147 81
40. CZE 410 Dostál Radek cze 26 1 31. 42. 45* 38. 32. 143 1081 83
41. SVK 705 Borošová Soňa 103 299 42 35. 35. 43* 37. 36. 143 1017 85
42. SVK 641 Tomaschová Terézia 104 347 32 37. 40. 32. 44* 38. 147 954 88
43. CZE 740 Balzerová Adéla cze 27 2 40. 36. 41* 32. 41. 149 893 90
44. SVK 2 Jančinová Hanka 101 470 32 43. 46* 38. 39. 43. 163 833 92
45. CZE 159 Rozsypal Martin cze 28 1 42. 39. 44* 40. 42. 163 774 94
46. SVK 4994 Tomasch Filip 104 365 41 47. 48* 47. 43. 46. 183 717 96
47. SVK 270 Babjaková Miriam 215 132 42 46. 44. 46. 47. 48* 183 661 98
48. SVK 541 Nosko Ľubomír 110 371 41 48* 47. 48. 48. 47. 190 606 100