Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 162 - Balnea Cup
Miesto a dátum : Piešťany, 19.07.2003 - 20.07.2003
Usporiadateľ : TJ Sĺňava Piešťany
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 50747 Kaňuk Jakub 205 150 21 1. 2* 1. 1. 1. 4 5276 11
Hnilica Boris 205 171 21  
2. SVK 8 Puchoň Milan 101 122 11 2. 1. 3* 2. 2. 7 3771 22
Puchoň Lukáš 101 466 21  
3. CZE 50415 Chmelová Lucie cze 1 2 3. 4* 2. 3. 3. 11 2891 33
Kantor František cze 2 1  
4. CZE 50774 Mayerbergová I. cze 3 2 DNF* 3. 4. 4. 4. 15 2266 44
Klusáčková Radka cze 4 2  
5. SVK 16951 Sadílková Katka 101 439 22 4. 6. 6. 6. DNF* 22 1781 56
Vančura Marek 101 448 11  
6. SVK 34967 Olšanová Lucia 205 163 32 DNF* 8. 5. 5. 5. 23 1385 67
Zifčáková Romana 205 188 32  
7. SVK 45028 Križan Marko 103 293 21 5. 7. 7. DNF* 8. 27 1051 78
Mikundová Jana 101 506 12  
8. CZE 50769 Blatný Jiří cze 5 1 DNF* 5. 9. OCS. 7. 31 761 89
Mayerberg Ivo cze 6 1  
9. SVK 1 Psalman Miroslav 110 120 11 DNC* 9. 8. DNF. 6. 33 505 100
Torák Waldemar 110 181 11  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 0
Počet lodí / krajin: 4 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 96 Horák Andrej 101 022 11 4. 1. 1. 1. DNS* 7 1406 25
Tuleja Tomáš 101 365 11  
2. SVK 35 Holák Andrej 101 306 11 1. 4* 2. 3. 2. 8 804 50
Holák Martin 101 307 11  
3. SVK 3 Summerling Roman 101 244 11 2. 3. DNF* 4. 1. 10 452 75
Tuleja Miro 101 366 11  
4. SVK 134 Sadílek Ilja 101 112 11 3* 2. 3. 2. 3. 10 202 100
Pálfi Andrej 105 089 11  
Trieda : CDT   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 9404 Baran Miro 205 155 21 1* 1. 1. 1. 1. 4 5020 13
Baran Maroš 205 190 41  
2. SVK 6111 Kubeš Fedor 110 302 21 2. 2. 2. 3* 3. 9 3515 25
Manas Marko 110 381 41  
3. SVK 6047 Mackovič Matej 204 107 21 6* 3. 3. 4. 4. 14 2635 38
Mackovič Lukáš 204 108 31  
4. SVK 6052 Ilenčík Matej 110 344 31 5. 4. 4. 7* 2. 15 2010 50
Psalman Boris 110 363 41  
5. SVK 9405 Norulák Dávid 103 290 31 4. 7* 6. 2. 6. 18 1526 63
Görföl Tomáš 101 488 41  
6. SVK 71 Kalous Zdeno 215 133 31 3. 6. 7* 5. 7. 21 1130 75
Kalous Karol 215 134 31  
7. CZE 6065 Jedlička Jan cze 7 1 7* 5. 5. 6. 5. 21 795 88
Urban David cze 8 1  
8. SVK 6081 Kollárik Matej 110 353 31 8. DNF* DNF. 8. 8. 33 505 100
Samuhel Michal 110 380 41  
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 919 Görfölová Linda 101 487 32 1* 1. 1. 1. 1. 4 1758 17
2. SVK 543 Toráková Lucia 110 376 42 2. 5. OCS* 2. 2. 11 1156 33
3. SVK 2 Jančinová Hanka 101 470 32 3* 2. 3. 3. 3. 11 804 50
4. SVK 547 Peťko Martin 110 364 31 5* 3. 2. 5. 5. 15 554 67
5. SVK 3 Bilka Adam 103 297 41 4* 4. 4. 4. 4. 16 360 83
6. SVK 91 Nosko Ľubomír 110 371 41 DNF* DNC. 5. 6. 6. 26 202 100