Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 118 - Jesenná regata
Miesto a dátum : Senec, 04.09.2004 - 05.09.2004
Usporiadateľ : Jacht Klub Tatran Bratislava
Riaditeľ preteku : Robert Norulák
Hlavný rozhodca : Ing. Peter Šabo
Rozhodcovia : Zuzana Kančevová, Ing. Michal Jančina, Ing.Milan Boroš, Renáta Režuchová
Trieda : 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 17 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 8 Puchoň Milan 101 122 11 1* 1 1 1 1 4 6655 6
Puchoň Lukáš 101 466 21  
2. CZE 50441 Bobek Ondřej cze 001 21 3* 2 2 2 2 8 5150 12
Bobek Pavel cze 002 31  
3. SVK 50333 Očenášová Nikola 205 151 32 4* 3 3 3 4 13 4270 18
Olšanová Lucia 205 163 22  
4. SVK 50434 Križan Marko 103 293 21 5 7* 4 7 5 21 3645 24
Porubský Michal 101 465 21  
5. CZE 50774 Mayerbergová Ilona cze 001 22 9* 9 7 4 3 23 3160 29
Mayerberger Ivo cze 002 21  
6. SVK 20571 Kachnič Branislav 105 201 21 2 5 DSQ* 5 12 24 2765 35
Lednický Matej 105 221 21  
7. SVK 16955 Dvorská Daniela 104 226 12 6 4 8* 8 6 24 2430 41
Dinková Alexandra 104 227 12  
8. SVK 17031 Bilková Júlia 103 189 12 7 8* 5 6 7 25 2140 47
Bilka Miroslav 103 269 11  
9. SVK 1 Puchoňová Barbora 101 467 22 8 6 6 9* 8 28 1885 53
Puchoň Jano 101 099 11  
10. SVK 20370 Palmaj Peter 105 223 11 11 10 10 DNC* 9 40 1655 59
Mosný Martin 105 reg 41  
11. CZE 50777 Kuřava Jakub cze 001 21 10 11* 11 11 11 43 1450 65
Aknaiová Lenka cze 002 22  
12. SVK 50747 Porubec Ondrej 105 215 21 12 13 9 10 15* 44 1260 71
Malatinský Michal 105 205 21  
13. SVK 45028 Görfölová Linda 101 487 32 13 16* 12 14 10 49 1090 76
Jančinová Hanka 101 470 22  
14. SVK 3 Šabová Petra 101 408 12 16* 12 14 13 13 52 925 82
Rafa Matej 101 523 11  
15. SVK 82 Sadílková Katka 101 439 22 15* 14 13 12 14 53 775 88
Hoffmann Viktor 101 525 11  
16. SVK 17 Lichtnerová Barbora svk 001 32 17 15 15 DNC* 16 63 635 94
Lichtnerová Dana 105 002 12  
17. SVK 20371 Kachničová Barbora 105 156 12 14 DNC* DNC DNC DNC 68 505 100
Debnárová Lenka 105 154 12  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 34 Kaňuk Jakub 205 150 21 DNC* 1 1 1 1 3 7 4000 20
Hnilica Boris 205 171 21  
2. SVK 25 Boroš Milan 103 128 11 1 2 2 2 3* 2 9 2495 40
Holák Martin 101 307 11  
3. SVK 134 Kaňuk Ján 205 025 11 3 4* 4 3 2 1 13 1615 60
Zifčáková Romana 205 188 32  
4. SVK 3 Summerling Roman 101 244 11 2 3 3 4 DNC* DNC 18 990 80
Holák Andrej 101 306 11  
5. SVK 35 Dvorský Peter 104 008 11 4 5* 5 5 4 4 22 505 100
Rosmány Karol 104 356 11  
Trieda : CDT   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 9466 Baran Miro 205 155 21 1* 1 1 1 1 4 5505 10
Baran Maroš 205 190 41  
2. SVK 6068 Kubeš Fedor 110 302 21 2 2 4* 2 2 8 4000 20
Samuhel Michal 110 380 41  
3. HUN 9415 Böröcz Bence hun 001 0 4* 3 2 4 3 12 3120 30
Nagy Gábor hun 002 0  
4. HUN 9505 Hercsel Maté hun 001 0 5 9* 3 3 5 16 2495 40
Takács Barbála hun 002 0  
5. HUN 9330 Varga Bálint hun 001 0 7 4 6 8* 4 21 2010 50
Erdéy Ádam hun 002 0  
6. HUN 9504 Balogh Anna hun 001 0 8* 7 5 5 7 24 1615 60
Nagy Eszter hun 002 0  
7. SVK 2982 Kalous Zdeno 215 133 21 6 5 7* 7 6 24 1280 70
Kalous Karol 215 134 31  
8. SVK 9405 Norulák Dávid 103 290 21 3 8 9 6 DNF* 26 990 80
Görföl Tomáš 101 488 41  
9. CZE 9467 Cvan Martin cze 001 0 9* 6 8 9 8 31 735 90
Seidl Šimon cze 002 0  
10. CZE 9468 Havetta Alexander cze 001 0 10* 10 10 10 9 39 505 100
Marek Václav cze 002 0  
Trieda : FIN   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 4 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 11 2 3* 2 2 1 1 8 1406 25
2. SVK 79 Loukota Martin 101 258 11 1 1 1 1 DNC* DNC 9 804 50
3. SVK 57 Režucha Andrej 103 108 11 DNC* 4 4 4 2 2 16 452 75
4. SVK 2 Zemaník Ján 103 100 11 DNC* 2 3 3 DNC DNC 18 202 100
Trieda : LAS   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 162620 Štefl Lukáš 103 237 11 1 2* 2 1 2 DNE 12 2400 20
2. SVK 166298 Andel Michal 103 313 21 3 4* 3 2 3 1 12 1497 40
3. SVK 164431 Varga Ján 103 188 11 4* 3 1 3 4 2 13 969 60
4. SVK 1 Ugron Martin 101 441 11 2 1 4 DNC* 1 DNE 14 594 80
5. SVK 164429 Pešek Martin svk 001 11 5 5 5 DNC* DNC DNC 27 303 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 14 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 710 Boroš Martin 103 298 31 1 1 1 2* 1 4 3741 7
2. SVK 918 Kollárik Matej 110 353 31 5* 2 4 3 2 11 2838 14
3. HUN 855 Szabolcs Bence hun 001 0 2 7* 6 1 3 12 2310 21
4. SVK 913 Rosmány Andrej 104 355 31 4 3 2 4 5* 13 1935 29
5. SVK 992 Vaďurová Dominika 101 478 42 7* 4 5 5 4 18 1644 36
6. SVK 1 Toráková Lucia 110 376 32 3 5 3 8* 8 19 1407 43
7. SVK 817 Feriancová Eva 101 475 32 6 12* 10 7 6 29 1206 50
8. SVK 700 Bilka Adam 103 297 41 9 11* 8 6 11 34 1032 57
9. SVK 11 Borošová Soňa 103 299 42 10* 8 7 9 10 34 879 64
10. SVK 456 Zelenay Marek 110 383 31 11 6 11 DNF* 7 35 741 71
11. SVK 4990 Nosko Ľubomír 110 371 41 12 9 9 10 13* 40 618 79
12. SVK 88 Siget Richard 110 384 31 8 10 12* 11 12 41 504 86
13. SVK 278 Puchoň Erik 101 468 41 DNC* DNC DNC DNC 9 54 399 93
14. SVK 4991 Ferianec Adam 101 522 41 DNC* DNC DNC DNC DNF 60 303 100