Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 119 - Pohár STU
Miesto a dátum : Senec, 11.09.2004 - 12.09.2004
Usporiadateľ : Slávia STU Bratislava
Riaditeľ preteku : Ing. Karol Tomasch
Hlavný rozhodca : Ing. Michal Jančina
Rozhodcovia : Ing. Elena Tomaschová, Antónia Malá, Dr. Jaroslav Stahl
Trieda : 420   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 8 Puchoň Milan 101 122 11 1 1 1 2* 1 1 5 3012 13
Puchoň Lukáš 101 466 21  
2. SVK 0 Kachnič Branislav 105 201 21 2 2 2 1 2 3* 9 2109 25
Lednický Matej 105 221 21  
3. SVK 20370 Palmaj Peter 105 223 11 4 3 3 8* 4 4 18 1581 38
Mosný Martin 105 reg 41  
4. SVK 50747 Porubec Ondrej 105 215 21 5 5 4 4 7* 5 23 1206 50
Malatinský Michal 105 205 21  
5. SVK 82 Jančinová Dana 101 133 12 3 6 5 6 5 DNF* 25 915 63
Jančina Jakub 101 499 41  
6. SVK 50434 Križan Marko 103 293 21 DNC* DNC DNC 3 3 2 26 678 75
Porubský Michal 101 465 21  
7. SVK 45028 Görfölová Linda 101 487 32 7 7 6 5 8* 6 31 477 88
Jančinová Hanka 101 470 22  
8. SVK 20371 Kachničová Barbora 105 156 12 6 4 DNC* 7 6 DNC 32 303 100
Debnárová Lenka 105 154 12  
Trieda : FIN   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 2 Zemaník Ján 103 100 11 1 3* 2 1 1 1 6 1758 17
2. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 11 2 4* 4 2 2 2 12 1156 33
3. SVK 155 Rosmány Karol 104 356 11 3 5 5 3 3 DNF* 19 804 50
4. SVK 79 Loukota Martin 101 258 11 DNC* 2 1 DNC DNC DNC 24 554 67
5. SVK 11 Loukota Milan 101 356 11 DNC* 1 3 DNC DNC DNC 25 360 83
6. SVK 55 Vaňo Martin 103 106 11 DNC* DNC DNC DNE DNC DNF 35 202 100
Trieda : LAS   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 162620 Štefl Lukáš 103 237 11 1 1 3* 2 1 1 6 5505 10
2. SVK 162622 Tomasch Roman 104 245 11 DNC* 4 1 9 2 2 18 4000 20
3. SVK 166298 Andel Michal 103 313 21 5 2 7* 1 7 4 19 3120 30
4. SVK 164431 Boroš Milan 103 128 11 2 5 9* 3 8 3 21 2495 40
5. SVK 177585 Zungovský Lukáš 205 147 21 DNC* 3 2 5 3 9 22 2010 50
6. SVK 1 Šabo Andrej 101 440 21 3 6 4 6 RAF* 5 24 1615 60
7. SVK 164429 Norulák Róbert 103 199 11 4 9 5 4 4 DNF* 26 1280 70
8. SVK 153466 Tomasch Peter 104 249 21 DNC* 8 6 7 6 8 35 990 80
9. SVK 166298 Norulák Dávid 103 290 21 7 10 DNF* 8 5 6 36 735 90
10. SVK 154692 Šabo Peter 101 032 11 6 7 8 10* 9 7 37 505 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 917 Görföl Tomáš 101 488 41 2* 1 2 2 1 1 7 2400 20
2. SVK 913 Rosmány Andrej 104 355 31 1 2* 1 1 2 2 7 1497 40
3. SVK 11 Borošová Soňa 103 299 42 3 3 3 3 3 4* 15 969 60
4. SVK 5681 Tomasch Filip 104 365 41 4* 4 4 4 4 3 19 594 80
5. SVK 499 Schwarz Erik 104 440 41 5 DNC* DNC 5 5 5 27 303 100
6. SVK 18 Brachtlová Terezka 101 473 32 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 35 0 120