Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 158 - Euro Saturn Cup
Miesto a dátum : Kráľová, 18.09.2004 - 19.09.2004
Usporiadateľ : YC TJ Slávia Senec
Riaditeľ preteku : Ján Várady
Hlavný rozhodca : Ing. Michal Jančina
Rozhodcovia : Ing. Elena Tomaschová, RNDr.Dana Jančinová, Soňa Kaňuková, Ing. Michaela Vaďurová
Trieda : 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 50333 Očenášová Nikola 205 151 32 1 1 1 1 1 1 2* 2* 6 5275 11
Olšanová Lucia 205 163 22  
2. SVK 8 Puchoň Milan 101 122 11 2 2 2 3* 2 4* 1 1 10 3770 22
Puchoň Lukáš 101 466 21  
3. SVK 1 Puchoňová Barbora 101 467 22 3 5* 5* 2 4 3 3 4 19 2890 33
Mikundová Jana 101 506 12  
4. SVK 0 Kachnič Branislav 105 201 21 4 4 3 5* 3 5* 4 3 21 2265 44
Lednický Matej 105 221 21  
5. SVK 50434 Križan Marko 103 293 21 5* 3 4 4 5* 2 5 5 23 1780 56
Porubský Michal 101 465 21  
6. SVK 81 Sadílková Katka 101 439 22 6 8* 6 6 7* 7 6 7 38 1385 67
Sadílková Terezka 101 483 42  
7. SVK 50747 Porubec Ondrej 105 215 21 7* 7* 7 7 6 6 7 6 39 1050 78
Malatinský Michal 105 205 21  
8. SVK 45028 Görfölová Linda 101 487 32 8 6 9* 9* 8 9 9 9 49 760 89
Jančinová Hanka 101 470 22  
9. SVK 3 Šabová Petra 101 408 12 9* 9* 8 8 9 8 8 8 49 505 100
Rafa Matej 101 523 11  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 34 Kaňuk Jakub 205 150 21 2* 1 2 1 DNC* 1 1 1 7 4000 20
Hnilica Boris 205 171 21  
2. SVK 25 Boroš Milan 103 128 11 5* 2 1 3 1 4* 2 3 12 2495 40
Holák Martin 101 307 11  
3. SVK 96 Sadílek Ilja 101 112 11 1 3 4* 2 DNF* 2 3 2 13 1615 60
Pálfi Andrej 105 089 11  
4. SVK 134 Klisenbauer Maroš 205 057 11 4 5* 5* 5 2 3 4 4 22 990 80
Zifčáková Romana 205 188 32  
5. SVK 3 Summerling Roman 101 244 11 3 4 3 4 DNC* DNC* DNC DNC 26 505 100
Holák Andrej 101 306 11  
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 90 Šmídová Katka cze 001 0 1* 1* 1 1 1 1 1 1 6 4000 20
2. SVK 6 Varga Ján 103 188 11 2 2 DNF* DNC* 2 3 3 2 14 2495 40
3. SVK 703 Griačová Kristína 103 295 22 3* 3* 2 2 3 2 2 3 14 1615 60
4. SVK 19 Babjaková Radka 215 114 32 4* 4* 3 3 4 4 4 4 22 990 80
5. SVK 9 Králiková Zuzka 204 113 22 5 5 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC 34 505 100
Trieda : LAS   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 19 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 16042 Pospíšil Martin cze 001 0 2 8* 1 1 4 9* 2 3 13 6900 5
2. CZE 177587 Čutka Jan cze 001 0 4 10* 11* 2 1 4 1 4 16 5395 11
3. CZE 6 Guryča Nikola cze 001 0 7* 11* 3 5 2 1 4 2 17 4515 16
4. CZE 171349 Hrubý Karel cze 001 0 10* 6 9* 4 5 6 8 1 30 3890 21
5. CZE 9 Hořejší Jakub cze 001 0 1 12* 13* 10 3 10 3 5 32 3405 26
6. SVK 162620 Štefl Lukáš 103 237 11 5 13* 2 3 6 17* 11 8 35 3010 32
7. SVK 170415 Nevedel Matúš 101 450 11 6 2 15* 9 DNC* 5 7 7 36 2675 37
8. SVK 162622 Tomasch Roman 104 245 11 3 14* 8 8 DNC* 2 10 6 37 2385 42
9. CZE 3 Chmel Václav cze 001 0 12* 3 12* 7 11 8 5 9 43 2130 47
10. CZE 174556 Hořejší Miroslav cze 001 0 13* 7 7 6 7 7 16* 10 44 1900 53
11. CZE 152638 Holotík Jan cze 001 0 14* 5 16* 12 8 14 6 12 57 1690 58
12. SVK 155046 Baláž František 203 235 11 8 15* 10 14 10 3 15* 13 58 1505 63
13. CZE 165241 Zimák Petr cze 001 0 DNC* 16* 4 15 9 11 12 11 62 1330 68
14. CZE 166303 Šenkýř Jakub cze 001 0 9 17* 6 11 13 15 14 DNC* 68 1170 74
15. SVK 164431 Krajmer Peter 103 224 11 11 1 DSQ* 18 DNC* 12 9 DNC 71 1020 79
16. SVK 153466 Tomasch Peter 104 249 21 16 4 5 16 DNC* 16 DNF* DNC 77 880 84
17. CZE 152631 Palisa Radek cze 001 0 15 9 18* 13 12 18* 18 14 81 745 89
18. CZE 11 Šeda Ondřej cze 001 0 17 18 14 DNF* 14 13 13 DNF* 89 620 95
19. SVK 154692 Šabo Peter 101 032 11 18 19* 17 17 15 19* 17 15 99 505 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 20 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 918 Kollárik Matej 110 353 31 5 1 3 1 1 1 7* 9* 12 7010 5
2. SVK 917 Görföl Tomáš 101 488 41 1 7* 5 2 9* 2 1 2 13 5505 10
3. SVK 702 Boroš Martin 103 298 31 8* 2 10* 3 2 3 6 4 20 4625 15
4. SVK 992 Vaďurová Dominika 101 478 42 3 6 1 7* 3 8* 2 7 22 4000 20
5. SVK 278 Puchoň Erik 101 468 41 7 3 4 9* 10* 6 4 1 25 3515 25
6. SVK 913 Rosmány Andrej 104 355 31 4 4 8* 4 8* 5 5 5 27 3120 30
7. SVK 18 Brachtlová Terezka 101 473 32 9* 8 2 5 4 4 9* 8 31 2785 35
8. SVK 1 Toráková Lucia 110 376 32 2 11* 11* 6 11 9 3 11 42 2495 40
9. SVK 700 Bilka Adam 103 297 41 10* 14* 9 8 7 7 8 3 42 2240 45
10. SVK 817 Feriancová Eva 101 475 32 6 10 6 12* 12* 10 11 10 53 2010 50
11. SVK 888 Zelenay Marek 110 383 31 12 5 14* 14 5 18* 10 13 59 1805 55
12. SVK 31 Babjaková Miriam 215 132 42 13 16* 13 11 6 12 14* 6 61 1615 60
13. SVK 11 Borošová Soňa 103 299 42 11 17* 7 10 13* 13 13 12 66 1440 65
14. CZE 2231 Vavruša Jiří cze 001 0 16* 9 15 15 17* 14 12 16 81 1280 70
15. SVK 4990 Nosko Ľubomír 110 371 41 15 13 12 16* 15 11 16* 15 81 1130 75
16. SVK 88 Siget Richard 110 384 31 14 12 16* 13 14 15* 15 14 82 990 80
17. SVK 4890 Kováč Jano svk 001 31 17 15 17 17 18* 16 18* 18 100 860 85
18. SVK 91 Orlovská Martina 110 385 42 20* 18* 18 18 16 17 17 17 103 735 90
19. SVK 541 Sigetová Diana svk 001 42 19* 20* 19 19 19 19 19 19 114 615 95
20. SVK 705 Borošová Simona 103 337 42 18 19 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC 121 505 100
Trieda : WS   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 2 Lapoš Martin 216 003 11 1 1 1 2* 2 1 2 8 3303 10
2. SVK 79 Hošťák Róbert 106 152 11 2 2 2 1 1 2 4* 10 2400 20
3. SVK 711 Karovič Vlado 106 156 11 3 4 5* 3 3 5 1 19 1872 30
4. SVK 91 Varga Ján 106 127 11 6* 6 3 4 5 4 3 25 1497 40
5. SVK 134 Chlumský Jiří 110 327 11 5 3 DNF* 5 6 3 DNC 34 1206 50
6. SVK 15 Sitár Robert 106 reg 11 4 5 4 DNF* 4 6 DNC 35 969 60
7. SVK 65 Maňková Vanda 101 524 22 9 8 7 DNC* 8 9 6 47 768 70
8. SVK 94 Putnová Aneta 106 159 12 7 7 6 DNF* 10 10 8 48 594 80
9. SVK 6 Váradyová Jana 106 138 12 10 9 DNC* DNC 7 7 5 50 441 90
10. SVK 646 Stahl Jaroslav 104 209 11 8 DNC* DNC DNC 9 8 7 56 303 100
11. SVK 43 Mosný Pavel 106 155 11 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 72 0 110