Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 209 - M SR LAS, CDT + Interpohár
Miesto a dátum : Orava, 06.08.2004 - 08.08.2004
Usporiadateľ : YC Martin+MJ Námestovo
Riaditeľ preteku : Emanuel Balažia
Hlavný rozhodca : Ing. Martin Mydlík
Rozhodcovia : Jaromír Marynčák, Norbert Kráľ, Miriam Očenášová
Trieda : 420 - Športové lode   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 8 Puchoň Milan 101 122 11 1 2* 2* 1 1 1 1 1 2 8 4220 11
Puchoň Lukáš 101 466 21  
2. SVK 50333 Očenášová Nikola 205 151 32 2 1 1 3* 2 2 2 2 3* 12 3016 22
Olšanová Lucia 205 163 22  
3. CZE 50774 Mayerrbergová Ilona cze 001 0 3 3 4* 4 3 4 4 5* 1 22 2312 33
Huková Tereza cze 002 0  
4. SVK 50434 Križan Marko 103 293 21 4 5* 3 2 DNF* 3 3 3 4 22 1812 44
Bilka Miroslav 103 269 11  
5. CZE 4991 Plhoň Eduard cze 001 0 5 7* DSQ* 6 4 5 5 4 5 34 1424 56
Topínka Lukáš cze 002 0  
6. SVK 1 Puchoňová Barbora 101 467 22 7 6 8* 9* 5 6 6 7 7 44 1108 67
Görfölová Linda 101 487 32  
7. CZE 50767 Klusáčková Radka cze 001 0 6 4 5 5 DNF* DNF* DNC DNC 6 46 840 78
Soukupová Bára cze 002 0  
8. SVK 50747 Porubec Ondrej 105 215 21 8 8 6 7 6 7 DNC* 6 DNF* 48 608 89
Malatinský Michal 105 205 21  
9. SVK 16951 Fedor Bohumil 130 002 11 9 9 7 8 7 8 DNC* DNC* DNF 58 404 100
Maruniak Ľuboš 130 004 11  
Trieda : 470 - Športové lode   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 34 Kaňuk Jakub 205 150 21 2 3 1 1 1 5* 8 4395 17
Hnilica Boris 205 171 21  
2. SVK 134 Kaňuk Ján 205 025 11 1 1 2 4 5* 3 11 2890 33
Zifčáková Romana 205 188 32  
3. SVK 3 Summerling Roman 101 244 11 3 5* 3 2 2 1 11 2010 50
Holák Andrej 101 306 11  
4. SVK 96 Sadílek Ilja 101 112 11 4* 4 4 3 3 2 16 1385 67
Pálfi Andrej 105 089 11  
5. SVK 25 Boroš Milan 103 128 11 5* 2 5 5 4 4 20 900 83
Holák Martin 101 307 11  
6. CZE 11 Fikáček Lukáš cze 001 0 DNC* DNC DNC 6 6 6 32 505 100
Kučera Jakub cze 002 0  
Trieda : CDT - Športové lode   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 18 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 9466 Baran Miro 205 155 21 1 1 1 1 1 2* 1 3* 1 7 9492 6
Baran Maroš 205 190 41  
2. CZE 9470 Fiala Petr cze 001 0 3* 2 3* 2 2 1 2 1 2 12 7385 11
Barkman Hynek cze 002 0  
3. CZE 7070 Mrzíková Lenka cze 001 0 2 3* 2 6* 3 3 3 2 3 18 6153 17
Kořanová Johanka cze 002 0  
4. SVK 6068 Kubeš Fedor 110 302 21 4 4 7* 3 4 4 4 4 7* 27 5278 22
Samuhel Michal 110 380 41  
5. CZE 9128 Škoda Michal cze 001 0 6* 5 4 8* 6 6 5 5 5 36 4599 28
Havel Filip cze 002 0  
6. GER 9157 Pierschel Undine ger 001 0 5 8* 5 7 5 5 8* 7 4 38 4046 33
Krinke Alexandra ger 002 0  
7. SVK 9405 Norulák Dávid 103 290 21 7* 7* 6 4 7 7 6 6 6 42 3577 39
Strapák Adam 103 356 41  
8. POL 534 Bartoniek Katarzina pol 001 0 9 6 8 5 8 8 7 DNF* DNC* 51 3171 44
Blažej Nieckarz pol 002 0  
9. SVK 2982 Kalous Zdeno 215 133 21 8 10 9 12* 11 15* 9 9 8 64 2814 50
Kalous Karol 215 134 31  
10. CZE 9142 Kořanová Michaela cze 001 0 11* 9 10 9 12* 9 10 10 9 66 2492 56
Čuláková Adelka cze 002 0  
11. CZE 9467 Cvan Martin cze 001 0 RAF* 11 11 10 9 10 11 8 12* 70 2205 61
Matoušek Pavel cze 002 0  
12. CZE 9468 Havetta Alexander cze 001 0 10 12* 12 11 10 11 13* 11 10 75 1939 67
Huk Václav cze 002 0  
13. CZE 6520 Mrzílek Ján cze 001 0 13 13 13 14* 14* 12 12 12 11 86 1694 72
Škoda Vít cze 002 0  
14. CZE 608 Vaculka Patrik cze 001 0 12 14 DNF* 15* 13 13 14 14 13 93 1470 78
Vodáček Tomáš cze 002 0  
15. CZE 6505 Válka Ján cze 001 0 RAF* 15 14 13 15 DNF* 15 15 14 101 1260 83
Claus Filip cze 002 0  
16. CZE 6086 Ráčková Kamila cze 001 0 DNF* DNF* 15 DNF 16 14 16 13 16 109 1064 89
Češka David cze 002 0  
17. CZE 612 Kupská Markéta cze 001 0 DNF* DNC* 16 16 17 16 17 16 DNF 117 882 94
Ráčková Lucie cze 002 0  
18. SVK 0 Štepita Miloš 222 005 31 DNC* DNC* DNC DNC 18 DNF DNC DNF 15 128 707 100
Štepita Marek 222 006 31  
Trieda : EUR - Športové lode   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 17 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. CZE 43 Huček Jakub cze 001 0 2* 2 1 3* 1 1 2 1 1 9 7986 6
2. CZE 90 Šmídová Katka cze 001 0 3 1 2 2 5* 2 1 2 5* 13 6180 12
3. SVK 6 Varga Ján 103 188 11 1 5* 4 5* 3 3 3 3 2 19 5124 18
4. CZE 101 Packová Sáša cze 001 0 4 4 3 4 4 5* 5* 5 4 28 4374 24
5. SVK 703 Griačová Kristína 103 295 22 5 6* 5 6 2 4 4 7* 3 29 3792 29
6. CZE 85 Vlček Dominik cze 001 0 6 3 6 1 6 6 7* 6 8* 34 3318 35
7. CZE 361 Šnajdr Jáchym cze 001 0 9 9 8 12* 7 8 6 4 DNF* 51 2916 41
8. BER 3 Černý Pavel ber 001 0 8 8 9* 9 8 7 9 11* 7 56 2568 47
9. SVK 9 Králiková Zuzka 204 113 22 10 7 10 8 11* 11* 8 8 9 60 2262 53
10. CZE 61 Felzmann Pavel cze 001 0 7 15* 7 13* 9 10 10 13 6 62 1986 59
11. CZE 68 Beseda Tomáš cze 001 0 11 10 16 DNF* 17* 9 12 9 11 78 1740 65
12. SVK 191 Lipenský Martin 215 107 21 12 16* 15 DNC* 10 14 14 12 10 87 1512 71
13. POL 16 Frosztega Lukasz pol 001 0 14 13 11 11 16* 13 17* 10 16 88 1308 76
14. SVK 19 Babjaková Radka 215 114 32 13 11 14 10 12 16* 16* 15 14 89 1110 82
15. CZE 76 Černý Petr cze 001 0 17* 17* 12 15 13 12 11 14 12 89 930 88
16. POL 17 Bachniak Przemek pol 001 0 16 14 17* 7 15 17* 13 16 15 96 762 94
17. SVK 444 Laco Jozef 215 048 21 15* 12 13 14 14 15 15 17* 13 96 606 100
Trieda : LAR - Športové lode   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. POL 164430 Golec Gzegoz pol 002 0 1 DNF* 2 3* 2 1 1 2 1 10 4800 20
2. SVK 170267 Kachnič Branislav 105 201 21 DNF* 1 1 2 1 2 3* 1 2 10 2994 40
3. POL 158473 Jastrzebski Piotr pol 005 0 2 2 3* 1 3 3 2 3 DNC* 16 1938 60
4. POL 158473 Zajac Witold pol 004 0 DNF* 3 4 4 4 4 4 4 DNC* 27 1188 80
5. POL 160733 Golczewska Anne pol 001 0 DNF* DNS* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 3 39 606 100
Trieda : LAS - Športové lode   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 15 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 162622 Tomasch Roman 104 245 11 8* 3 2 10* 3 1 1 2 1 13 8939 7
2. CZE 160734 Hyrš Ladislav cze 001 0 4* 4 1 2 1 6* 2 4 2 16 6832 13
3. SVK 177585 Zungovský Lukáš 205 147 21 1 1 6* 6 2 3 9* 1 5 19 5600 20
4. SVK 170415 Nevedel Matúš 101 450 11 7* 6 3 1 4 2 7 3 DNF* 26 4725 27
5. POL 0735 Gracjar Miskow pol 001 0 5 13* 7* 5 5 5 5 5 6 36 4046 33
6. SVK 166298 Andel Michal 103 313 21 9 11* 10* 4 8 4 4 6 4 39 3493 40
7. SVK 162623 Loukota Milan 101 356 11 13* 2 5 7 6 10 8 DNC* 3 41 3024 47
8. SVK 162620 Štefl Lukáš 103 237 11 10 7 4 3 11* 11* 6 7 8 45 2618 53
9. POL 5 Radziej Piotr pol 002 0 3 12* 12* 12 7 7 3 8 7 47 2261 60
10. SVK 164431 Krajmer Peter 103 224 11 2 5 9 8 10 8 DNC* DNC* DNC 58 1939 67
11. SVK 155046 Baláž František 203 235 11 12* 9 11* 9 9 9 10 9 9 64 1652 73
12. SVK 153466 Tomasch Peter 104 249 21 6 14 8 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC 92 1386 80
13. SVK 91873 Loukota Martin 101 258 11 11 8 13 13 DNF* DNC* DNC DNC DNC 93 1141 87
14. SVK 154692 Šabo Andrej 101 440 21 14 10 14 11 12 DNF* DNC* DNC DNF 93 917 93
15. SVK 16443 Tomaschová Tereza 104 347 22 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNF 112 707 100
Trieda : OPT - Športové lode   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 47 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 918 Kollárik Matej 110 353 31 2 8 2 24* 2 1 1 15* 3 19 10638 2
2. CZE 389 Audy Dan cze 001 0 3 1 6 11* 7* 2 4 3 1 20 8832 4
3. CZE 710 Teplý Viktor cze 002 0 4 6 4 1 4 6 14* 10 13* 35 7776 6
4. POL 1110 Kaczorowski Blazej pol 001 0 1 3 1 2 11 12* 12 6 DNF* 36 7026 9
5. SVK 1 Toráková Lucia 110 376 32 12 18* 3 15* 6 5 3 11 2 42 6444 11
6. CZE 89 Skráčková Vendula cze 004 0 21* 7 9* 7 3 4 9 5 9 44 5970 13
7. CZE 255 Sanková Lenka cze 001 0 19* 5 5 12 19* 7 10 1 10 50 5568 15
8. SVK 18 Brachtlová Terezka 101 473 32 22* 17 21* 3 1 8 5 14 4 52 5220 17
9. SVK 710 Boroš Martin 103 298 31 16* 14 17* 4 8 11 6 7 7 57 4914 19
10. POL 1201 Arian Alexander pol 009 0 11 12* 7 10 12 10 2 9 DNF* 61 4638 21
11. CZE 318 Šmídová Petra cze 001 0 13 23* 8 21* 13 3 8 12 5 62 4392 23
12. POL 812 Bachniak Bartosz pol 001 0 10 4 18* 14 22* 9 16 2 11 66 4164 26
13. SVK 917 Görföl Tomáš 101 488 41 5 2 25* 22 9 23 31* 4 6 71 3954 28
14. CZE 489 Korytář Václav cze 003 0 7 11 15 18* 5 15 7 16 22* 76 3762 30
15. SVK 992 Vaďurová Dominika 101 478 42 8 16 13 6 17* 21* 11 8 15 77 3582 32
16. CZE 44 Staniek Štepán cze 001 0 6 9 20* 13 18 16 13 19* 8 83 3414 34
17. SVK 278 Puchoň Erik 101 468 41 17 13 10 5 10 20* 23* 18 14 87 3258 36
18. CZE 280 Černý Ondřej cze 001 0 9 19 24* 9 21* 19 17 17 12 102 3108 38
19. CZE 223 Koisa Jan cze 001 0 14 15 23* 8 14 18 DNF* 23 21 113 2964 40
20. CZE 252 Staniek Michal cze 001 0 20 10 14 26 16 13 30* 31* 26 125 2832 43
21. SVK 913 Rosmány Andrej 104 355 31 24 21 12 32* 15 28* 18 22 17 129 2706 45
22. POL 976 Kotodziej Michal pol 001 0 27* 30* 16 27 26 14 15 25 16 139 2586 47
23. CZE 188 Audyová Markéta cze 001 0 25* 24 22 25 23 26* 22 13 18 147 2466 49
24. CZE 310 Teplý Ondřej cze 001 0 26 22 11 17 25 31* 21 26 34* 148 2358 51
25. SVK 700 Bilka Adam 103 297 41 15 20 29* DNF* 20 27 24 20 29 155 2250 53
26. SVK 11 Borošová Soňa 103 299 42 36* 31 19 16 29 24 34* 21 25 165 2148 55
27. CZE 393 Knorrová Bára cze 001 0 23 26 DNF* 20 24 29* 25 24 28 170 2052 57
28. POL 736 Chrupek Mikolej pol 006 0 29 38* 26 35* 31 17 20 29 20 172 1956 60
29. POL 66 Lisiewicz Olga pol 010 0 31 35* 27 34 27 22 19 35* 27 187 1866 62
30. POL 830 Midor Jakub pol 001 0 18 29 35* 19 28 35 28 34 37* 191 1776 64
31. POL 737 Pechezewski Damian pol 007 0 32 34* 28 33* 32 25 27 28 24 196 1692 66
32. POL 1077 Jedrzejczyk Agnieszka pol 001 0 33* 27 31 31 30 30 33 37* 19 201 1608 68
33. SVK 16 Brachtlová Mária 101 474 42 41* 40* 34 29 35 32 32 30 23 215 1530 70
34. SVK 31 Babjaková Miriam 215 132 42 37* 37 36 23 33 44* 26 27 35 217 1452 72
35. POL 735 Goral Marta pol 002 0 28 32 32 28 DNF* 33 35* 32 33 218 1374 74
36. POL 440 Chrupek Bartek pol 008 0 38* 28 37* 30 36 34 29 33 32 222 1302 77
37. CZE 173 Šprc Petr cze 001 0 30 25 33 39* 34 41* 36 39 30 227 1230 79
38. SVK 4990 Nosko Ľubomír 110 371 41 39* 36 30 37 37 38* 37 36 31 244 1158 81
39. SVK 543 Zelenay Marek 110 383 31 34 42* 38 36 43* 36 38 38 36 256 1092 83
40. POL 439 Brozek Karolina pol 003 0 35 33 39 38 38 39 42* 40* 39 261 1026 85
41. SVK 5681 Tomasch Filip 104 365 41 40 41 40 42* 44* 37 39 41 38 276 960 87
42. POL 30 Lisiewicz Mateusz pol 011 0 DNF* 43* 43 40 39 42 40 43 41 288 900 89
43. CZE 48 Bitomský Martin cze 005 0 42 39 42 41 42 43* 41 44* 42 289 840 91
44. POL 1736 Narmuz Magda pol 005 0 DNF* 44 41 43 41 40 DNC* 42 40 291 780 94
45. POL 1440 Narmuz Ola pol 004 0 DNF* 45 DNF* 45 40 45 44 45 DNF 312 720 96
46. SVK 6 Štepita Andrej 222 007 41 DNC* DNC* DNC 44 45 DNF 43 DNC DNF 324 660 98
47. SVK 8 Hrkeľ Marek 222 009 41 DNC* DNC* DNC 46 DNF DNC DNC DNC DNF 334 606 100