Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 255 - M SR Vaurien
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 13.08.2004 - 15.08.2004
Usporiadateľ : TJ Fatran L.Mikuláš
Riaditeľ preteku : Marián Babjak
Hlavný rozhodca : Miroslav Kopp
Rozhodcovia : Jana Koppová, Igor Sloboda, Peter Oršula, MUDr. Kvetoslava Antolová, Pavol Gaál
Trieda : VAU   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 19 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. CZE 32103 Chalupník Miloslav cze 001 0 2 1 2 1 4* 1 DSQ* 1 2 1 13 9660 5
Chalupníková Kateřina cze 002 0  
2. CZE 36034 Smutný Ladislav cze 001 0 1 3* 1 2 1 2 3 3 3 3 21 7553 11
Jakešová Tereza cze 002 0  
3. SVK 870 Šaško Peter 223 013 11 DNC* DNF* 3 3 2 3 1 6 4 8 36 6321 16
Šašková Katarína 223 014 12  
4. SVK 36 Chalupník Mikuláš 215 046 11 4 2 4 4 3 4 6* 7* 5 4 38 5446 21
Domiňak Miroslav 203 118 11  
5. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 11 5 5 6 5 5 6 5 4 7* 2 50 4767 26
Myšková Andrea 223 006 12  
6. CZE 28629 Svozilová Hana cze 001 0 7 9* 9* 8 9 8 2 2 1 9 56 4214 32
Kubásková Lída cze 002 0  
7. SVK 36031 Brestovský Matej 223 004 11 6 8 5 6 6 5 4 9* 9* 6 59 3745 37
Kubovčíková Eva 223 009 22  
8. SVK 36036 Ružička Pavel 215 003 11 3 6 8 7 7 7 10* 10 DNF* 5 67 3339 42
Čulman Peter 215 099 11  
9. SVK 28660 Griačová Kristína 103 295 22 9 4 10* 10 10 11* 9 5 6 7 79 2982 47
Babjaková Radka 215 114 32  
10. SVK 28650 Čulman Marcel 215 077 11 8 7 7 12* 8 9 8 8 8 10* 80 2660 53
Čulmanová Andrea 215 078 12  
11. CZE 35774 Gončár Martin cze 001 0 DNC* 11 12 9 DNF* 10 7 12 11 14 110 2366 58
Myška Miroslav 223 024 11  
12. SVK 3 Ružička Peter 215 043 11 11 10 15* 14 11 12 11 11 14 15* 116 2107 63
Frajkar Vladimír 215 reg 21  
13. SVK 36037 Darula Miroslav 215 060 21 10 12 11 15* 12 15 12 13 10 11 119 1862 68
Laco Jozef 215 048 21  
14. CZE 28647 Hodač Alois cze 001 0 DNC* 13 18 18 15 14 13 DNF* 12 12 146 1638 74
Bačinová Olga cze 002 0  
15. SVK 36032 Lipenský Martin 215 107 21 12 DNF* DNC* DNC 16 13 15 16 13 13 148 1428 79
Gorčák Tomáš 215 reg 31  
16. SVK 28661 Babjak Marián 215 131 11 DNF* DNC* 16 13 14 16 14 14 16 17 151 1232 84
Babjaková Miriam 215 132 42  
17. SVK 25 Kalous Zdeno 215 133 21 13 14 14 17 17 DSQ* DNC* 15 15 16 156 1043 89
Kalous Karol 215 134 31  
18. SVK 2586 Kubovčík Vilam 223 008 11 DNC* DNC* 17 16 DNC 17 16 DNC DNC DNC 174 868 95
Hebanová Jana 223 reg 12  
19. CZE 35970 Alexa Miloš cze 001 0 DNC* DNC* 13 11 13 DNF DNC DNC DNC DNC 177 707 100
Darula Milan 215 041 11