Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 501 - Velká cena Optimist
Miesto a dátum : Nové Mlýny (CZE), 01.05.2004 - 02.05.2004
Usporiadateľ : ČSJ
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : CDT   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 27 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
3. SVK 9466 Baran Miro 205 155 21 3 2 4* 3 3 11 4220 11
Baran Maroš 205 190 41  
6. SVK 6068 Kubeš Fedor 110 302 21 7* 6 7 7 4 24 3016 22
Samuhel Michal 110 380 41  
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 17 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 152639 Chlup Zdenek cze 509 11 2 1 2 6* 1 6 6655 6
2. CZE 163511 Pospíšil Martin Ing. cze 375 11 8* 3 4 2 2 11 5150 12
3. CZE 152633 Blatecký David cze 473 11 4* 4 1 4 3 12 4270 18
4. CZE 77329 Horejší Jakub cze 200 11 5* 2 5 3 4 14 3645 24
5. CZE 169062 Cerný Michal cze 020 11 3 5 7* 1 7 16 3160 29
6. CZE 1 Drahorád Petr cze 055 11 10* 6 3 5 5 19 2765 35
7. CZE 155037 Hlavsa Jan cze 118 11 1 9 6 9 11* 25 2430 41
8. CZE 174556 Horejší Miroslav cze 199 11 6 7 10* 7 6 26 2140 47
9. CZE 8315 Chmel Vaclav cze 010 11 7 10* 8 8 8 31 1885 53
10. CZE 164433 Sedlácek Jan cze 457 11 9 8 11* 10 10 37 1655 59
11. SVK 166298 Andel Michal 103 313 21 12 DNC* 9 13 9 43 1450 65
12. SVK 170267 Kachnič Branislav 105 201 21 DNC* 11 14 11 12 48 1260 71
13. CZE 169071 Palisa Radek cze 061 21 11 15* 12 12 13 48 1090 76
14. CZE 75 Bružek František cze 009 21 13 13 13 14 DNC* 53 925 82
15. CZE 152638 Holotík Jan cze 060 21 14 12 16* 16 14 56 775 88
16. CZE 152634 Šeda Ondrej cze 462 11 15* 15 15 15 14 59 635 94
17. CZE 162621 Horácek Marek cze 089 31 16 DNC* DSQ 17 16 67 505 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 61 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 389 Audy Dan cze 577 31 1 1 1 4* 2 5 9430 2
2. CZE 44 Staniek Štepán cze 015 41 3* 3 3 2 1 9 7925 3
3. CZE 89 Škrácková Vendula cze 015 32 2 2 2 9* 3 9 7045 5
4. SVK 710 Boroš Martin 103 298 31 5 6* 5 1 4 15 6420 7
5. CZE 318 Šmídová Petra cze 014 32 7* 7 4 7 6 24 5935 8
6. SVK 918 Kollárik Matej 110 353 31 4 12 14* 6 5 27 5540 10
7. CZE 710 Teplý Viktor cze 571 31 6 23* 10 5 12 33 5205 11
8. CZE 252 Staniek Michal cze 013 31 13 4 7 11 DSQ* 35 4915 13
9. CZE 434 Ircing Pavel cze 094 31 27* 5 6 16 9 36 4660 15
10. SVK 1 Toráková Lucia 110 376 32 9 8 16 8 DSQ* 41 4430 16
11. CZE 203 Packová Kristýna cze 011 32 8 22* 13 14 8 43 4225 18
12. CZE 255 Sanková Lenka cze 192 32 10 9 15 17* 13 47 4035 20
13. CZE 303 Fucíkovský Jan cze 183 31 22* 18 8 12 10 48 3860 21
14. CZE 440 Solfronk Antonín ml. cze 367 31 12 11 36* 24 7 54 3700 23
15. CZE 253 Cach Zdenek cze 353 31 11 25* 12 10 21 54 3550 25
16. CZE 43 Matoušová Zuzana cze 372 32 20 17 9 21* 11 57 3410 26
17. SVK 817 Feriancová Eva 101 475 32 16 10 24 26* 15 65 3280 28
18. CZE 223 Kotisa Jan cze 264 41 19 15 20 15 22* 69 3155 30
19. CZE 228 Príhodová Eliška cze 373 32 28 16 17 34* 17 78 3040 31
20. CZE 39 Knorrová Barbora cze 195 32 14 26* 26 20 20 80 2925 33
21. SVK 917 Görfölová Linda 101 487 32 32* 14 11 29 27 81 2820 34
22. CZE 280 Cerný Ondra cze 122 31 15 19 23 30* 26 83 2720 36
23. CZE 7 Rešl Matej cze 210 31 24 13 35* 19 30 86 2625 38
24. CZE 135 Dymák Jirí cze 186 41 17 36* 28 27 14 86 2530 39
25. SVK 992 Vaďurová Dominika 101 478 42 23 32* 18 18 29 88 2440 41
26. CZE 660 Vachelová Barbora cze 307 32 18 29 22 23 37* 92 2355 43
27. CZE 489 Korytár Václav cze 023 31 21 27 30 35* 16 94 2275 44
28. CZE 230 Janda Martin cze 001 41 31 42* 21 13 31 96 2195 46
29. CZE 148 Audyová Markéta cze 588 42 25 20 19 37* 34 98 2120 48
30. SVK 11 Borošová Soňa 103 299 42 27 22 18 41* 40 107 2045 49
31. CZE 631 Hankovcová Barbora cze 371 32 29 24 34* 31 23 107 1975 51
32. CZE 79 Zaruba Marek cze 073 31 26 34 25 39* 24 109 1905 52
33. CZE 173 Šlechta Jirí cze 391 31 DNS* 21 32 36 25 114 1840 54
34. SVK 700 Bilka Adam 103 297 41 DNC* 39 41 3 38 121 1775 56
35. CZE 57 Rozsypal Jakub cze 164 31 36 30 38* 25 33 124 1710 57
36. CZE 435 Hodacová Veronika cze 030 32 41* 28 33 32 32 125 1650 59
37. CZE 310 Teplý Ondrej cze 583 41 30 35 49 DNS* 19 133 1590 61
38. CZE 159 Rozsypal Martin cze 165 31 34 33 40 42* 28 135 1535 62
39. CZE 225 Stará Jitka cze 374 32 39* 38 31 38 35 142 1475 64
40. CZE 82 Zárubová Michaela cze 085 42 33 31 39 40* 40 143 1420 66
41. CZE 1740 Balzerová Adela cze 244 42 35 DNC* 37 41 39 152 1370 67
42. CZE 56 Dymáková Tereza cze 187 42 37 40 46* 43 45 165 1315 69
43. CZE 1230 Šára Marek cze 116 31 DNC* 43 47 52 36 178 1265 70
44. CZE 350 Starý Martin cze 394 41 DNC* DNC 44 44 42 192 1215 72
45. CZE 183 Tichánek Michael cze 121 41 DNF* DNF 42 48 44 196 1165 74
46. CZE 256 Vachel Ondrej cze 306 41 DNF* DNC 33 DNF 47 204 1120 75
47. CZE 208 Šprc Petr jun. cze 157 41 DNS* DNC 45 50 50 207 1070 77
48. CZE 727 Strejcek Radim cze 122 41 DNC* DNC 45 DNS 41 210 1025 79
49. CZE 1 Šcerba Patrik cze 118 41 DNC* DNS 43 46 DNC 213 980 80
50. CZE 1318 Michálková Eva cze 115 42 DNF* DNF 48 DNF 43 215 935 82
51. CZE 338 Michálková Iva cze 116 42 DNF* DNS 47 DNS 46 217 895 84
52. CZE 662 Sláma Eduard cze 581 41 DNC* 44 55 DNF DNC 223 850 85
53. CZE 673 Soukup Filip cze 360 31 38 DNC* DNF DNF DNC 224 810 87
54. CZE 759 Šamšulová Kristýna cze 591 42 DNC* DNC 53 DNS 48 225 770 89
55. CZE 85 Matejková Adela cze 202 42 DNS* DNF 54 DNF 49 227 730 90
56. CZE 50 Polidarová Marketa cze 089 32 DNF* DNF 51 DNF 52 227 690 92
57. CZE 260 Pacovská Lucie cze 078 42 DNS* DNS DNF DNF 51 237 650 93
58. CZE 1208 Sitolarová Barbora cze 463 42 DNC* DNF DNF DNS DNC 248 615 95
58. CZE 22 Langer David cze 163 41 DNF* DNF DNF DNC DNC 248 615 95
58. CZE 442 Kotucz Michal cze 597 11 OCS* DNC DNF DNF DNC 248 615 95
58. SVK 919 Görföl Tomáš 101 488 41 DNF* DNF DNC DNC DNC 248 615 95