Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 508 - Poslední vítr
Miesto a dátum : Brno (CZE), 25.09.2004 - 26.09.2004
Usporiadateľ : ČSJ
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : CDT   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 23 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 9466 Baran Miro 205 155 21 3* 1 1 2 1 1 6 4389 4
Baran Maroš 205 190 41  
2. CZE 7070 Mrzílková Lenka cze 001 22 1 4 2 1 OCS* 3 11 3486 9
Kořanová Johanka cze 002 32  
3. CZE 8371 Fiala Petr cze 003 21 2 2 5* 3 3 2 12 2958 13
Barkman Hynek cze 004 31  
4. CZE 9128 Škoda Michal cze 005 21 4 6 11* 5 4 5 24 2583 17
Havel Filip cze 006 31  
5. SVK 6068 Kubeš Fedor 110 302 21 3 3 DNC* 4 6 9 25 2292 22
Hykrda Jakub cze 007 31  
6. CZE 9467 Cvan Martin cze 008 21 10 5 4 7 2 20* 28 2055 26
Matoušek Pavel cze 009 31  
7. CZE 9142 Kořanová Michaela cze 010 32 7 8 7 9* 7 8 37 1854 30
Čuláková Adéla cze 011 32  
8. SVK 2982 Kalous Zdeno 215 133 21 6 7 13* 8 5 12 38 1680 35
Kalous Karol 215 134 31  
9. CZE 707 Lambl Vojtěch cze 012 21 5 10 8 14* 9 6 38 1524 39
Štrunc Jan cze 013 31  
10. CZE 9407 Kejř Jaroslav cze 014 31 8 13 15* 6 15 4 46 1389 43
Brožek Martin cze 015 31  
11. CZE 9468 Havetta Alexander cze 016 31 13 17* 6 15 12 7 53 1263 48
Huk Václav cze 017 31  
12. CZE 9465 Jedlička Jan cze 018 21 9 15* 12 13 8 14 56 1152 52
Urban David cze 019 31  
13. CZE 6064 Šínová Alexandra cze 020 32 12 11 10 19* 13 13 59 1047 57
Vlachová Veronika cze 021 32  
14. CZE 608 Vaculka Patrik cze 022 31 15 12 14 10 18* 11 62 951 61
Marek Václav cze 023 31  
15. CZE 6520 Mrzílek Jan cze 024 31 17 9 18 20* 10 10 64 861 65
Škoda Vít cze 025 31  
16. CZE 8019 Daniel Jakub cze 026 21 11 18 9 18 11 19* 67 777 70
Tichý Jonáš cze 027 31  
17. CZE 7077 Seidl Šimon cze 028 31 14 14 17* 11 14 17 70 696 74
Vodáček Tomáš cze 029 31  
18. CZE 6119 Drdošová Karolína cze 030 32 18 21* 16 12 17 15 78 621 78
Piherová Vlasta cze 031 32  
19. CZE 6840 Parůžek Jiří cze 032 31 16 16 21 17 16 22* 86 552 83
Kupská Martina cze 033 31  
20. CZE 6118 Burdová Michaela cze 034 32 19 22* 19 16 20 18 92 486 87
Kotková Anna cze 035 32  
21. CZE 7200 Musilová Helena cze 036 32 21 19 23 21 DNF* 16 100 423 91
Ráčková Lucie cze 037 32  
22. CZE 6086 Ráčková Kamila cze 038 32 22 20 22 22 19 23* 105 360 96
Zárubová Gabriela cze 039 32  
23. CZE 6505 Válka Milan cze 040 31 20 23* 20 23 21 21 105 303 100
Claus Filip cze 041 31  
Trieda : VAU   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 15 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. CZE 36034 Smutný Ladislav cze 001 11 5* 1 1 2 1 1 6 6385 7
Jakešová Tereza cze 002 12  
2. CZE 28635 Kozelská Markéta cze 003 12 1 2 2 5* 5 4 14 4880 13
Žilková Tereza cze 004 22  
3. CZE 32119 Karas Tomáš cze 005 11 3 7* 3 6 4 2 18 4000 20
Gregorová Daniela cze 006 12  
4. CZE 28671 Blatecký Patrik cze 007 11 4 9* 6 1 3 7 21 3375 27
Taurová Kateřina cze 008 12  
5. CZE 28629 Svozilová Hana cze 009 12 2 5 4 8 9* 3 22 2890 33
Svozilová Marcela cze 010 12  
6. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 11 9* 4 7 7 2 5 25 2495 40
Myšková Andrea 223 006 12  
7. CZE 32125 Čagan Martin cze 013 11 10* 3 9 3 7 8 30 2160 47
Kubásková Alena cze 014 12  
8. SVK 36031 Brestovský Matej 223 004 11 8 10* 8 4 8 9 37 1870 53
Kubovčíková Eva 223 009 22  
9. SVK 28660 Hlavsa Ján 215 023 11 6 13* 5 9 11 6 37 1615 60
Babjaková Radka 215 114 32  
10. CZE 28663 Formánek Jindřich cze 019 11 7 6 10 10 10 11 43 1385 67
Chyťová Marcala cze 020 12  
11. CZE 28644 Konopík Pavel cze 021 11 11 12 13* 11 6 12 52 1180 73
David Roman cze 022 11  
12. CZE 35774 Gončár Martin cze 023 21 DNC* 8 15 DNC 12 10 61 990 80
Myška Miroslav 223 024 11  
13. SVK 36037 Darula Miroslav 215 060 21 12 14* 11 12 13 13 61 815 87
Laco Jozef 215 048 21  
14. CZE 227 Vacula Karel cze 027 11 13 11 12 13 14 DNC* 63 655 93
Vacula Jan cze 028 21  
15. CZE 644 Vacula Karel cze 029 11 14 15 14 14 15 DNC* 72 505 100
Vojtěch Petr cze 030 11