Verzia pre tlaè

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ÈTK 6038 - YUCNs Spring cup
Miesto a dátum : Neusiedlersee (AUT), 29.05.2004 - 30.05.2004
Usporiadate¾ : AUT
Riadite¾ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : 420   Koef.vypís. : 6
Poèet lodí / krajin: 17 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.èíslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
14. SVK 50434 Križan Marko 103 293 21 15 13 12 15 55 555 82
Porubský Michal 101 465 21  
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 6
Poèet lodí / krajin: 22 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.èíslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. CZE 11 Smesný Marek cze 001 0 3 1 1 5 4329 5
2. AUT 102 Eder Nicole aut 002 0 1 2 2 5 3426 9
3. AUT 124 Fritsch Alice aut 003 0 2 4 3 9 2898 14
4. CZE 74 Lejhanec David cze 004 0 4 5 5 14 2523 18
5. AUT 68 Simone Freudenreich aut 005 0 6 6 7 19 2232 23
6. AUT 116 Veronika Haid aut 006 0 5 12 4 21 1995 27
7. CZE 17 Krejza Tomas cze 007 0 14 3 6 23 1794 32
8. CZE 10 Trenzová Karolína cze 008 0 11 7 9 27 1620 36
9. AUT 122 Anna Tostmann aut 009 0 7 9 12 28 1467 41
10. AUT 127 Barbara Czajka aut 010 0 12 8 13 33 1329 45
11. SVK 703 Griaèová Kristína 103 295 22 9 16 10 35 1206 50
12. AUT 131 Martin Gisch aut 012 0 8 10 ocs 40 1092 55
13. AUT 101 Eva-Maria Schimak aut 013 0 13 17 11 41 987 59
14. CZE 2 Kubík Michal cze 014 0 21 13 8 42 891 64
15. AUT 150 Lukas HOBIGER aut 015 0 10 15 20 45 801 68
16. AUT 17 Peter Styblo aut 016 0 15 11 19 45 717 73
17. AUT 113 Steiner Franz aut 017 0 16 18 15 49 639 77
18. AUT 117 Gabriel Maschke aut 018 0 20 14 17 51 564 82
19. AUT 125 Veronika Beurle aut 019 0 18 21 14 53 495 86
20. AUT 118 Angelika Rohr aut 020 0 19 19 16 54 426 91
21. AUT 126 Geck Vera aut 021 0 17 20 18 55 363 95
22. AUT 15 Caroline DAPECI aut 022 0 22 22 21 65 303 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 6
Poèet lodí / krajin: 18 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.èíslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. HUN 174858 Zsombor Berect hun 153 0 1 7 4 12 4068 6
2. HUN 176577 David Böröczky hun 154 0 5 4 3 12 3165 11
3. HUN 149215 HEGEDUS, TIBOR hun 155 0 3 9 1 13 2637 17
4. SVK 170267 Kachniè Branislav 105 201 21 7 2 7 16 2262 22
5. AUT 173106 summerer sebastian aut 157 0 8 3 6 17 1971 28
6. AUT 175411 Angelika Jäger-Stark aut 158 0 6 1 11 18 1734 33
7. AUT 130194 Veit Steiner aut 159 0 12 5 5 22 1533 39
8. HUN 22 Balazs Tomai hun 160 0 4 dsq 2 26 1359 44
9. AUT 77190 Lukas Schneider aut 161 0 9 6 12 27 1206 50
10. AUT 133436 Constanze Hummelt aut 162 0 11 8 9 28 1068 56
11. HUN 8 István Haidekker hun 163 0 2 ocs 8 30 945 61
12. AUT 128575 Reiter Jakob aut 164 0 10 10 17 37 831 67
13. AUT 174092 Claudia Bäumel aut 165 0 13 14 10 37 726 72
14. AUT 173107 Alexander Baumann aut 166 0 15 13 13 41 630 78
15. AUT 161325 Katharina Albert aut 167 0 18 11 14 43 540 83
16. AUT 142411 Martin Eisl aut 168 0 17 12 18 47 456 89
17. AUT 144342 Oskar Hoff aut 169 0 14 dnf 16 50 378 94
18. AUT 156327 Knaus Ulrike aut 170 0 16 ocs 15 51 303 100
Trieda : LAS   Koef.vypís. :
Poèet lodí / krajin: 25 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.èíslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. AUT 171383 Philip Lang aut 125 0 6 3 1 1 11 5996 4
2. AUT 74201 Bertram Fischer aut 126 0 3 1 2 5 11 4792 8
3. AUT 176935 Lukas Stepanek aut 127 0 1 6 4 4 15 4088 12
4. AUT 175405 Jaun Wickl aut 128 0 4 4 5 3 16 3588 16
5. AUT 87024 Wolfgang Mayrhofer aut 129 0 8 5 6 6 25 3200 20
6. AUT 173411 Heitzenberger Florian aut 130 0 5 2 11 9 27 2884 24
7. AUT 143559 Martin Schreder aut 131 0 12 11 3 7 33 2616 28
8. SVK 177585 Zungovský Lukᚠ205 147 21 11 10 12 2 35 2384 32
9. GER 166286 Grosser Florian GER 133 0 10 12 10 8 40 2180 36
10. AUT 171266 Friedrich Hubauer aut 134 0 7 13 8 14 42 1996 40
11. AUT 175311 Jürgen Brandstötter aut 135 0 2 8 7 dns 43 1832 44
12. AUT 177593 Scarpatetti Clemens aut 136 0 9 9 13 12 43 1680 48
13. AUT 168821 Mayr Harald aut 137 0 16 7 15 10 48 1540 52
14. AUT 149550 Michael Hinterstininger aut 138 0 13 15 9 11 48 1412 56
15. AUT 179306 Olaf Peters aut 139 0 15 17 17 13 62 1292 60
16. AUT 173104 Christopher Albert aut 140 0 14 14 21 17 66 1180 64
17. AUT 157367 Holl Jörg aut 141 0 20 16 14 16 66 1072 68
18. AUT 157521 Summerer karlheinz aut 142 0 18 20 16 22 76 976 72
19. AUT 177594 Vrecer Klaus aut 143 0 21 22 20 15 78 880 76
20. AUT 173066 Ernst Traxler aut 144 0 24 18 18 18 78 792 80
21. AUT 115631 Helmut Haid aut 145 0 17 24 19 19 79 708 84
22. AUT 179694 Klaus Strobl aut 146 0 19 19 24 23 85 628 88
23. AUT 173105 Dieter Knaus aut 147 0 23 23 23 20 89 548 92
24. AUT 134383 Kurt C. Hoff aut 148 0 22 21 22 24 89 476 96
25. NZL 173117 Ortner Klaus nzl 149 0 25 25 25 21 96 404 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 6
Poèet lodí / krajin: 96 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.èíslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. HUN 646 Imre Varadi hun 026 0 1 6 5 12 12498 1
2. AUT 701 Rasi BAJONS aut 027 0 2 3 7 12 10692 2
3. AUT 873 Claus Maria DAPECI aut 028 0 11 2 8 21 9636 3
4. AUT 949 Simon Meister aut 029 0 4 10 13 27 8886 4
5. HUN 514 Botond Marqitics hun 030 0 3 18 9 30 8304 5
6. AUT 802 Lukas Hussmann aut 031 0 6 4 21 31 7830 6
7. AUT 934 Julian Meister aut 032 0 14 8 12 34 7428 7
8. AUT 1 Loibelsberger Tanja aut 033 0 25 11 14 50 7080 8
9. ITA 5101 Ziegler Maximilian ita 034 0 16 14 26 56 6774 9
10. HUN 7 Akos Kocsis hun 035 0 20 16 22 58 6498 10
11. AUT 869 Schmidinger Fabian aut 036 0 23 1 37 61 6252 11
12. AUT 970 Lena Hess aut 037 0 12 19 36 67 6024 13
13. AUT 2 Lukas Mähr aut 038 0 15 39 18 72 5814 14
14. HUN 689 Balazs Nemethi hun 039 0 35 31 19 85 5622 15
15. AUT 1014 Mathias Robl aut 040 0 38 36 15 89 5442 16
16. AUT 8 Mathias Sailer aut 041 0 31 41 23 95 5274 17
17. HUN 45 Viktor MATYAS hun 042 0 22 58 16 96 5118 18
18. SVK 18 Brachtlová Terezka 101 473 32 17 49 30 96 4968 19
19. AUT 607 SAJE CLEMENS aut 044 0 56 22 20 98 4830 20
20. AUT 883 Buttinger Maximilian aut 045 0 28 23 47 98 4692 21
21. AUT 925 Christoph Schöfegger aut 046 0 54 7 39 100 4566 22
22. HUN 66 David Kun hun 047 0 19 20 62 101 4446 23
23. SVK 710 Boroš Martin 103 298 31 7 dsq 1 108 4332 24
24. AUT 918 David Bargehr aut 049 0 dsq 5 3 108 4218 25
25. AUT 9 Max Trippolt aut 050 0 5 dsq 4 109 4110 26
26. AUT 914 Matthias Jungblut aut 051 0 37 13 60 110 4008 27
27. AUT 1003 Martin Lux aut 052 0 29 38 43 110 3912 28
28. SVK 992 Vaïurová Dominika 101 478 42 13 61 40 114 3816 29
29. AUT 606 Ahlborn Thomas aut 054 0 63 42 10 115 3726 30
30. CZE 389 Dan Audy cze 055 0 8 dsq 11 117 3636 31
31. AUT 854 Hanno Sohm aut 056 0 21 32 68 121 3552 32
32. HUN 855 Bence Szabolcs hun 057 0 26 68 28 122 3468 33
33. HUN 1287 Botond Bösze hun 058 0 dsq 15 17 129 3390 34
34. AUT 595 Rudi Weiss aut 059 0 30 57 42 129 3312 35
35. HUN 512 Balazs Haidekker hun 060 0 dsq 9 25 130 3234 36
36. AUT 1005 Stefanie Hofbauer aut 061 0 46 21 64 131 3162 38
37. AUT 1012 Clemens Maria Hanappi aut 062 0 34 dsq 2 134 3090 39
38. AUT 912 Kary Engelhofer aut 063 0 9 27 dnf 134 3018 40
39. AUT 959 Valentina Richter aut 064 0 64 17 54 135 2952 41
40. AUT 919 Benjamin Bildstein aut 065 0 18 75 44 137 2886 42
41. CZE 8 Viktor Teply cze 066 0 dsq 35 6 139 2820 43
42. AUT 969 Hornich Theri aut 067 0 24 24 dnf 145 2760 44
43. AUT 960 Sebastian Sieber aut 068 0 70 26 49 145 2700 45
44. AUT 913 Zurl Christoph aut 069 0 60 28 58 146 2640 46
45. SVK 913 Rosmány Andrej 104 355 31 47 67 32 146 2580 47
46. AUT 1006 Angerer Anita aut 071 0 36 45 66 147 2526 48
47. AUT 981 Thomas Palme aut 072 0 58 37 53 148 2466 49
48. HUN 39 Daniel Novak hun 073 0 49 43 56 148 2412 50
49. SVK 918 Kollárik Matej 110 353 31 45 69 35 149 2358 51
50. AUT 1004 Lara Vadlau aut 075 0 41 64 45 150 2304 52
51. AUT 963 Alexander Deuring aut 076 0 50 44 57 151 2256 53
52. AUT 943 Maximilian Stelzl aut 077 0 32 60 61 153 2202 54
53. HUN 30 Tamás Vigh hun 078 0 39 56 59 154 2154 55
54. AUT 7 Felix Wipplinger aut 079 0 62 70 24 156 2106 56
55. HUN 19 Maxim Szigeti hun 080 0 44 62 51 157 2058 57
56. AUT 979 Sara Stark aut 081 0 68 63 27 158 2010 58
57. AUT 916 Blaschke Nino aut 082 0 10 52 dnf 160 1962 59
58. AUT 965 Beurle Hermann aut 083 0 dsq 29 34 161 1920 60
59. AUT 3 Lucas Backmeister aut 084 0 72 12 77 161 1872 61
60. AUT 589 Knaus Reinhard aut 085 0 dsq 25 41 164 1830 63
61. AUT 936 Angerer Christian aut 086 0 78 40 46 164 1788 64
62. AUT 944 Simon Bildstein aut 087 0 52 47 65 164 1746 65
63. AUT 922 Antonia Baumann aut 088 0 61 48 55 164 1704 66
64. CZE 318 Petra Smídová cze 089 0 27 66 73 166 1662 67
65. AUT 826 Ceci Veraar aut 090 0 48 85 33 166 1620 68
66. AUT 978 Catherine DAPECI aut 091 0 59 30 78 167 1584 69
67. AUT 1000 Yannic Duller aut 092 0 57 79 31 167 1542 70
68. AUT 879 Elisabeth Ossinger aut 093 0 33 53 84 170 1506 71
69. HUN 341 Laura Vanya hun 094 0 40 80 50 170 1464 72
70. AUT 1011 Lukas Ossinger aut 095 0 55 33 83 171 1428 73
71. AUT 940 Georg Bäumel aut 096 0 43 50 86 179 1392 74
72. AUT 1019 Anna Boustani aut 097 0 dnc 55 29 181 1356 75
73. HUN 507 Aron Böröczky hun 098 0 67 54 74 195 1320 76
74. HUN 611 Robert Bakoczy hun 099 0 dsq 51 52 201 1284 77
75. SVK 1 Toráková Lucia 110 376 32 dsq 59 48 204 1248 78
76. AUT 967 Holly Michael aut 101 0 42 82 81 205 1212 79
77. AUT 729 Julian Mark aut 102 0 84 34 89 207 1182 80
78. HUN 520 Aron Serke hun 103 0 dsq 72 38 208 1146 81
79. AUT 856 Christoph Puschmann aut 104 0 51 76 82 209 1116 82
80. AUT 892 Felix Hoff aut 105 0 69 74 67 210 1080 83
81. ITA 510 ziegler hannah ita 106 0 65 86 63 214 1050 84
82. AUT 288 philipp schineis aut 107 0 53 71 91 215 1014 85
83. AUT 18 Clarence Veraar aut 108 0 82 65 71 218 984 86
84. AUT 48 Hannah Backmeister aut 109 0 83 46 90 219 954 88
85. HUN 34 Richard Banki hun 110 0 71 81 70 222 924 89
86. AUT 946 Tobias Smodics aut 111 0 77 73 79 229 894 90
87. AUT 948 Christoph Matt aut 112 0 73 77 80 230 864 91
88. AUT 989 ELISABETH SMOLKA aut 113 0 66 78 87 231 834 92
89. AUT 999 Gregor Müller aut 114 0 74 91 69 234 804 93
90. AUT 911 Tina Moser aut 115 0 80 84 76 240 774 94
91. AUT 995 Calvin Claus aut 116 0 76 90 75 241 744 95
92. AUT 975 Hannah Thaler aut 117 0 85 88 72 245 714 96
93. AUT 871 Felix Thaler aut 118 0 81 83 85 249 690 97
94. AUT 812 Scharnagll Lukas aut 119 0 79 89 88 256 660 98
95. AUT 941 Maximilian Karger aut 120 0 75 87 dnf 260 636 99
96. AUT 917 Pius Jungblut aut 121 0 86 92 92 270 606 100