Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 6140 - MISTRZOSTWA ŚLĄSKA - Regata OH nádejí
Miesto a dátum : Rybnik (POL), 09.07.2004 - 11.07.2004
Usporiadateľ : RKS “Energetyk”
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. CZE 101 Packova Alexandra cze 060 22 *2 *3 1 1 1 2 1 2 1 9 1758 17
2. CZE 9 Cachova Sarka cze 060 22 1 1 *3 *2 2 1 2 1 2 10 1156 33
3. POL 2 Piecha Agata pol 060 22 3 2 2 3 3 3 3 *4 *DNC 19 804 50
4. SVK 9 Králiková Zuzka 204 113 22 4 4 4 4 4 *5 *5 5 3 28 554 67
5. SVK 19 Babjaková Radka 215 114 32 5 *6 *DNF 6 5 4 4 3 4 31 360 83
6. POL 17 Bachniak Przemysław pol 060 21 *6 5 5 5 *6 6 6 6 5 38 202 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. POL 158473 Duda Tomasz pol 060 21 1 1 2 *5 1 1 1 *5 5 12 2008 13
2. POL 164430 Golec Grzegorz pol 060 21 4 3 1 1 3 *OCS *5 2 1 15 1406 25
3. SVK 170267 Kachnič Branislav 105 201 21 2 2 3 2 *6 *OCS 3 1 3 16 1054 38
4. CZE 152638 Holotik Jan cze 060 21 *6 *5 4 3 4 4 2 3 4 24 804 50
5. CZE 170268 Solik Jakub cze 060 21 3 4 *DNF 4 2 2 4 *6 6 25 610 63
6. POL 434 Rduch Maciej pol 060 31 5 *8 7 6 5 3 *8 7 2 35 452 75
7. POL 260 Dolecki Piotr pol 060 21 *7 7 5 7 *8 5 6 4 7 41 318 88
8. CZE 169071 Palisa Radek cze 060 31 *8 6 6 *8 7 6 7 8 8 48 202 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 60 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. POL 1023 Bajor Jakub pol 001 31 1 *DNF *8 1 2 1 1 1 1 8 11274 2
2. CZE 389 Audy Dan cze 002 31 *12 1 1 3 6 *OCS 6 3 5 25 9468 3
3. POL 1110 Kaczorowski Błażej pol 003 31 *14 3 2 5 3 4 *13 2 12 31 8412 5
4. CZE 89 Skrackova Vendula cze 004 32 2 4 *14 *14 8 2 9 11 2 38 7662 7
5. SVK 1 Toráková Lucia 110 376 32 *15 13 5 7 5 3 3 5 *17 41 7080 8
6. CZE 44 Staniek Stepan cze 006 41 *13 8 4 4 4 9 2 *13 13 44 6606 10
7. SVK 918 Kollárik Matej 110 353 31 7 5 3 12 7 *OCS *18 7 4 45 6204 12
8. POL 1079 Giemza Mateusz pol 008 31 6 11 *18 2 *14 5 4 12 8 48 5856 13
9. POL 812 Bachniak Bartosz pol 009 41 11 *12 10 6 10 *17 5 4 7 53 5550 15
10. POL 710 Kobryń Wiktor pol 010 41 3 2 *16 10 11 7 *21 6 16 55 5274 17
11. CZE 252 Staniek Michal cze 011 31 9 9 9 15 1 6 *20 9 *23 58 5028 18
12. CZE 203 Packova Kristina cze 012 32 10 10 6 13 13 *OCS *28 26 3 81 4800 20
13. SVK 278 Puchoň Erik 101 468 41 8 7 11 *22 18 15 8 16 *25 83 4590 22
14. CZE 255 Sankova Lenka cze 014 32 5 16 13 16 17 12 11 *19 *18 90 4398 23
15. POL 376 Adamczyk Grzegorz pol 015 31 4 15 7 17 *21 21 *22 18 11 93 4218 25
16. POL 1087 Hajduga Daria pol 016 42 21 *24 17 19 9 *22 15 8 10 99 4050 27
17. POL 976 Kołodziej Michał pol 017 31 19 6 *23 8 19 19 23 10 *24 104 3894 28
18. POL 1079 Kobryń Krzysztof pol 018 41 17 21 *22 9 20 8 16 *DNF 15 106 3744 30
19. POL 710 Fojcik Iga pol 019 42 *36 18 *30 25 15 10 7 25 9 109 3600 32
20. SVK 700 Bilka Adam 103 297 41 18 *29 12 23 *27 11 10 22 22 118 3468 33
21. POL 737 Pęcherzewski Damian pol 021 31 24 *28 24 11 16 18 14 23 *28 130 3342 35
22. POL 736 Chrupek Mikołaj pol 022 31 16 14 19 *29 24 20 24 20 *33 137 3222 37
23. POL 830 Midor Jakub pol 023 41 31 32 *33 *34 25 14 12 21 6 141 3102 38
24. SVK 11 Borošová Soňa 103 299 42 20 17 *31 28 26 16 *31 15 20 142 2994 40
25. POL 1077 Jędrzejczyk Agnieszka pol 025 42 27 *37 20 24 12 13 34 24 *35 154 2886 42
26. POL 166 Szczepankiewicz Piotr pol 026 31 *32 19 27 27 22 23 25 *32 19 162 2784 43
27. POL 467 Doniec Maciej pol 027 41 23 22 29 20 *49 36 27 14 *41 171 2688 45
28. POL 1084 Hajduga Aleksander pol 028 41 26 35 *36 26 *45 26 17 17 34 181 2592 47
29. POL 738 Koczor Wojciech pol 029 41 22 *33 26 *DNF 33 25 29 28 27 190 2502 48
30. POL 1710 Bartoniek Paweł pol 030 41 28 20 32 *DNF 36 29 26 *38 29 200 2412 50
31. POL 1152 Sawicki Kamil pol 031 31 25 26 15 30 *OCS *OCS 33 36 38 203 2328 52
32. POL 440 Chrupek Bartłomiej pol 032 41 *OCS 36 34 18 34 *OCS 19 34 32 207 2244 53
33. SVK 31 Babjaková Miriam 215 132 42 29 23 21 *42 31 34 39 33 *44 210 2166 55
34. POL 129 Ojcowicz Nikola pol 034 42 *OCS 27 39 33 23 24 37 30 *DNC 213 2088 57
35. POL 1086 Sztukowska Paulina pol 035 42 38 *40 *40 38 30 27 36 29 21 219 2010 58
36. POL 735 Góral Marta pol 036 42 *OCS 25 25 31 *41 28 41 40 36 226 1938 60
37. POL 1019 Majchrowska Kinga pol 037 42 30 39 37 21 *44 32 42 *50 30 231 1866 62
38. POL 427 Jaśkiewicz Damian pol 038 41 34 38 35 37 38 30 30 *39 *43 242 1794 63
39. UKS 737 Stysz Jerzy pol 039 41 *OCS 34 28 *DNF 47 33 32 27 46 247 1728 65
40. POL 64 Jałoszyński Wojciech pol 040 31 33 31 38 32 32 40 45 *46 *48 251 1662 67
41. POL 426 Jaśkiewicz Klaudia pol 041 32 35 30 *41 39 40 31 38 41 *42 254 1596 68
42. POL 815 Krężałek Radosław pol 042 41 37 41 *44 44 *51 42 40 43 14 261 1536 70
43. POL 66 Brejer Tomasz pol 043 41 40 *45 43 41 29 35 35 *44 40 263 1476 72
44. POL 439 Brożek Karolina pol 044 42 45 42 42 *49 39 37 43 42 *OCS 290 1416 73
45. POL 732 Nowara Maciej pol 045 41 42 46 48 43 *53 38 *50 31 49 297 1356 75
46. POL 733 Czaplicka-Kalaman Paulina pol 046 42 39 47 *DNF 40 28 47 49 *DNF 51 301 1296 77
47. POL 1085 Rosiek Mateusz pol 047 41 46 *DNF 47 35 50 *DNF 47 45 39 309 1242 78
48. POL 1736 Warmuz Magdalena pol 048 42 *OCS 44 46 48 48 43 *54 35 47 311 1188 80
49. POL 65 Skoczeń Magdalena pol 049 42 41 49 45 47 *52 39 *DNF 51 45 317 1134 82
50. POL 731 Stefaniak Julia pol 050 42 *DNF 43 *DNF 46 37 44 51 DNF 37 319 1080 83
51. POL 739 Pławecka Marta pol 051 42 44 *DNF *DNF 45 35 48 53 54 56 335 1032 85
52. UKS 735 Kobryń Karol pol 052 41 43 *DNF *DNF DNF 43 51 48 37 54 337 978 87
53. UKS 736 Winecki Rafał pol 053 41 *OCS *DNF DNF DNF 42 41 DNF 47 26 339 930 88
54. POL 730 Pławecki Piotr pol 054 41 *OCS *DNF DNF 36 46 45 52 48 53 341 882 90
55. POL 440 Warmuz Aleksandra pol 055 42 48 *DNF *DNF DNF 54 53 55 55 31 357 834 92
56. POL 445 Wojciuch Konrad pol 056 41 47 48 *DNF *DNF 56 OCS 46 49 52 359 786 93
57. POL 6 Krawczyk Przemysław pol 057 41 *DNF 50 49 *OCS 55 52 56 56 55 373 738 95
58. POL 734 Bober Rafal pol 058 41 *DNF *DNF DNF DNF 57 46 44 52 OCS 382 696 97
59. POL 2 Sztukowska Karolina pol 059 42 *DNF *DNF DNF DNF 58 49 DNF 53 50 393 648 98
60. BN Bartoniek Wojciech pol 060 41 *DNF *DNF DNF DNF 59 50 57 DNF 57 406 606 100