Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 104 - Majstrovstvá Bratislavy I.
Miesto a dátum : Senec, 10.06.2006 - 11.06.2006
Usporiadateľ : Slávia STU
Riaditeľ preteku : Rosmány Karol
Hlavný rozhodca : Dr. Jaroslav Stahl
Rozhodcovia : Ing. Peter Stahl, Ing. Viera Teplá, Mária Vaňová
Trieda : 420   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 8 Puchoň Milan 101 122 11 1* 1 1 1 1 1 5 4016 13
Puchoň Lukáš 101 466 21  
2. SVK 51901 Kachnič Branislav 105 201 21 2 4* 2 2 2 3 11 2812 25
Lednický Matej 105 221 21  
3. SVK 49852 Boroš Martin 103 298 21 3 5* 3 4 3 2 15 2108 38
Rosmány Andrej 104 355 21  
4. SVK 50403 Feriancová Eva 101 475 22 4* 2 4 3 4 4 17 1608 50
Sadílková Terezka 101 483 32  
5. SVK 11 Toráková Lucia 110 376 22 6 8 DNF* DNF 5 5 33 1220 63
Dudejová Kristína 110 390 22  
6. SVK 1 Peťko Martin 110 364 21 DNC* 6 DNF DNC 6 6 36 904 75
Mikundová Jana 101 506 12  
7. SVK 50333 Bilková Júlia 103 189 12 DNC* 3 DNF DNF DNC DNC 39 636 88
Bilka Miroslav 103 269 11  
8. SVK 16955 Dinková Alexandra 104 227 12 5 7 DNF* DNF DNC DNC 39 404 100
Dranačková Zuzana 132 003 12  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 1 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 77 Kollárik Matej 110 353 21 1* 1 1 1 1 1 5 0 100
Varga Stanislav 110 219 11  
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 4 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 1 Lipenský Martin 223 038 21 1 1 1 1 2 3* 6 1406 25
2. SVK 19 Babjaková Radka 215 114 22 2 DNF* 2 DNF 3 2 15 804 50
3. SVK 115 Kachničová Katarína 105 172 12 DNC* DNC DNC DNC 1 1 20 452 75
4. SVK 77 Lipenská Lea 223 039 22 3 DNF* DNF DNF DNC 4 25 202 100
5. SVK 6 Varga Ján 103 188 11 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 30 0 125
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 180759 Andel Michal 103 313 11 1 1 1 1 2* 2 6 578 33
2. SVK 3 Sadílková Katka 101 439 12 2* 2 2 2 1 1 8 277 67
3. SVK 2 Norulák Dávid 103 290 21 3* 3 3 3 3 3 15 101 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 919 Görföl Tomáš 101 488 31 1 2 4* 1 1 2 7 4568 9
2. SVK 915 Siget Richard 110 384 31 2 1 1 3 7* 4 11 3364 18
3. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 3 4 3 DNC* 2 1 13 2660 27
4. SVK 710 Borošová Soňa 103 299 32 7* 5 2 2 3 5 17 2160 36
5. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 5 3 6 4 4 9* 22 1772 45
6. SVK 18 Sigetová Diana 110 387 32 6 6 DNF* 7 6 3 28 1456 55
7. SVK 918 Nosko Ľubomír 110 371 31 8 7 5 5 9* 6 31 1188 64
8. SVK 888 Dudejová Dominika 110 389 32 4 8 8 8 10* 7 35 956 73
9. SVK 917 Orlovská Martina 110 385 32 9* 9 7 9 5 8 38 752 82
10. SVK 992 Babjaková Miriam 215 132 42 10* 10 9 6 8 10 43 568 91
11. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 41 DNC* DNC DNC DNC 11 11 58 404 100