Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 110 - Veľká cena Slovenska
Miesto a dátum : Kráľová, 23.06.2006 - 25.06.2006
Usporiadateľ : Slovan Bratislava
Riaditeľ preteku : Ing. Soňa Sadílková
Hlavný rozhodca : Ing. Michal Jančina
Rozhodcovia : Ing. Pavol Popálený, RNDr.Dana Jančinová, Zuzana Kančevová, Ing. Peter Šabo, Dr. Jaroslav Stahl, Jura Bělunek, CZE NJ
Trieda : 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. CZE 49917 Storch Petr cze 001 11 2* 1 2 1 1 1 2 8 7707 10
Storchová Monika cze 002 12  
2. SVK 8 Puchoň Milan 101 122 11 1 2 1 OCS* 2 2 1 9 5600 20
Puchoň Lukáš 101 466 21  
3. SVK 50333 Bilková Júlia 103 189 12 3 5 4 2 7* 3 3 20 4368 30
Bilka Miroslav 103 269 11  
4. SVK 51901 Kachnič Branislav 105 201 21 4 4 3 5 6 8* 4 26 3493 40
Lednický Matej 105 221 21  
5. SVK 50434 Križan Marko 103 293 21 5 7* 6 3 5 5 6 30 2814 50
Porubský Michal 101 465 21  
6. SVK 50403 Feriancová Eva 101 475 22 7* 6 5 4 4 4 7 30 2261 60
Sadílková Terezka 101 483 32  
7. SVK 48952 Boroš Martin 103 298 21 6 3 DNF* DNC 3 6 5 34 1792 70
Boroš Martin 103 131 11  
8. SVK 81 Görfölová Linda 101 487 22 10* 10 8 6 9 7 9 49 1386 80
Jančinová Hanka 101 470 22  
9. SVK 50747 Porubec Ondrej 105 215 11 8 8 7 OCS* 8 10 8 49 1029 90
Malatinský Michal 105 205 21  
10. SVK 1 Puchoňová Barbora 101 467 22 9 9 9 DNF* 10 9 DNF 57 707 100
Mikundová Jana 101 506 12  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 99 Kaňuk Jakub 205 150 21 1 1 3* 1 1 1 1 6 5020 13
Baran Miro 205 155 21  
2. SVK 991 Kaňuk Ján 205 025 11 2 3 1 2 3 5* 3 14 3515 25
Zifčáková Romana 205 188 22  
3. SVK 88 Očenášová Nikola 205 151 22 3 2 4* 4 2 2 2 15 2635 38
Olšanová Lucia 205 163 22  
4. SVK 96 Vaďura Ivo 101 087 11 8* 6 5 3 4 3 6 27 2010 50
Kančevová Michaela 101 415 12  
5. SVK 3 Summerling Roman 101 244 11 4 5 6 6 5 7* 4 30 1525 63
Puchoň Jano 101 099 11  
6. SVK 341 Boroš Milan 103 128 11 5 4 2 5 8* 8 7 31 1130 75
Holák Martin 101 307 11  
7. SVK 118 Kalous Zdeno 205 218 21 7 7 8* 7 6 6 5 38 795 88
Kalous Karol 205 216 21  
8. SVK 34 Sadílek Ilja 101 112 11 6 DNF* 7 DNS 7 4 8 41 505 100
Ráčková Jana 101 297 12  
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 180759 Andel Michal 103 313 11 6* 2 2 5 1 3 1 14 7028 13
2. SVK 5 Zungovský Lukáš 205 147 11 2 3 1 1 3 5 7* 15 4921 25
3. SVK 155046 Štefl Lukáš 103 237 11 3 4 4 3 2 1 5* 17 3689 38
4. SVK 2 Norulák Dávid 103 290 21 1 1 5 4 7* 4 4 19 2814 50
5. CZE 185646 Hájek Tomáš cze 001 0 4 5 3 2 5 6* 3 22 2135 63
6. SVK 3 Sadílková Katka 101 439 12 DNC* DNC DNC DNC 4 2 2 35 1582 75
7. SVK 166298 Režucha Andrej 103 108 11 5 6 6 6 8* 7 8 38 1113 88
8. SVK 164429 Griačová Kristína 103 295 22 DNC* DNC DNC DNC 6 8 6 47 707 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 17 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 2* 1 1 1 2 2 2 9 9317 6
2. SVK 991 Vaďurová Dominika 101 478 32 1 2 2 3 1 4* 1 10 7210 12
3. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 3 3 3 2 5* 1 3 15 5978 18
4. SVK 920 Baran Maroš 205 190 41 5 9* 4 6 4 3 7 29 5103 24
5. SVK 915 Siget Richard 110 384 31 4 7 7 4 9 8 10* 39 4424 29
6. SVK 888 Dudejová Dominika 110 389 32 7 4 6 13* 13 6 4 40 3871 35
7. CZE 66 Hájek Daniel cze 001 0 8 5 11 10 3 14* 5 42 3402 41
8. SVK 278 Puchoň Erik 101 468 31 13 6 9 5 14* 7 6 46 2996 47
9. SVK 919 Görföl Tomáš 101 488 31 9 8 10 9 6 5 13* 47 2639 53
10. SVK 710 Borošová Soňa 103 299 32 6 11 12* 7 11 11 9 55 2317 59
11. SVK 918 Nosko Ľubomír 110 371 31 14 10 5 8 7 15* 12 56 2030 65
12. CZE 191 Smolařová Barbora cze 001 0 10 12 15* 11 10 10 15 68 1764 71
13. SVK 917 Orlovská Martina 110 385 32 12 14* 14 14 12 9 8 69 1526 76
14. SVK 992 Babjaková Miriam 215 132 42 11 13 13 12 8 13 14* 70 1295 82
15. SVK 18 Sigetová Diana 110 387 32 15 15 8 15 16* 12 11 76 1085 88
16. SVK 1 Bonga Jakub 317 014 41 17 17 16 DNS* 15 16 16 97 889 94
17. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 41 16 16 DNF* DNC DNC DNC DNC 104 707 100