Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 155 - Májová regata
Miesto a dátum : Sĺňava, 27.05.2006 - 28.05.2006
Usporiadateľ : TJ Sĺňava
Riaditeľ preteku : Kollarik
Hlavný rozhodca : Ľubomír Nosko
Rozhodcovia : Ing. Júlia Prišticová
Trieda : 420   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. CZE 50403 Feriancová Eva 101 475 22 2 2 2 1 DNF* 1 1 9 2400 20
Sadílková Terezka 101 483 32  
2. POL 49852 Boroš Martin 103 298 21 1 1 1 2 DNF* DNS DNS 17 1497 40
Rosmány Andrej 104 355 21  
3. SVK 7 Toráková Lucia 110 376 22 DNS* DNS DNS DNS DNS 2 2 28 969 60
Dudejová Kristína 110 390 22  
4. SVK 11 Torák Waldemar 110 181 11 DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS 36 448 80
Orlovský Matúš 115 005 11  
4. SVK 17031 Norulák Róbert 103 199 11 DNS* DNS DNS DNS DNS DNS DNS 36 448 80
Andel Pavol 103 020 11  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 88 Očenášová Nikola 205 151 22 2 3 1 1 2 2 5* 11 5505 10
Olšanová Lucia 205 163 22  
2. SVK 99 Kaňuk Jakub 205 150 21 6* 2 2 2 1 3 2 12 4000 20
Varga Stanislav 110 219 11  
3. SVK 991 Kaňuk Ján 205 025 11 DNS* 1 4 3 4 1 4 17 3120 30
Zifčáková Romana 205 188 22  
4. SVK 3 Summerling Roman 101 244 11 1 5 3 4 5 5 DNF* 23 2495 40
Puchoň Jano 101 099 11  
5. SVK 96 Sadílek Ilja 101 112 11 5 4 6 8 3 9* 3 29 2010 50
Ráčková Jana 101 297 12  
6. CZE 4 Kubeš Fedor 110 302 21 3 9* 7 5 7 4 6 32 1615 60
Peťko Martin 110 364 21  
7. SVK 134 Jančinová Dana 101 133 12 8 7 5 6 6 10* 7 39 1280 70
Sadílková Soňa 101 205 12  
8. SVK 118 Kalous Zdeno 205 218 21 4 6 8 7 9 6 DSQ* 40 990 80
Kalous Karol 205 216 21  
9. SVK 77 Kollárik Matej 110 353 21 7 8 9 DNS* 8 7 DSQ 50 735 90
Zelenay Marek 110 383 21  
10. SVK 25 Boroš Milan 103 128 11 DNS* DNS DNS DNS DNS 8 1 53 505 100
Boroš Martin 103 131 11  
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 155046 Štefl Lukáš 103 237 11 1 2* 1 1 1 2 1 7 4000 20
2. SVK 180759 Andel Michal 103 313 11 3* 1 3 2 3 1 3 13 2495 40
3. SVK 3 Sadílková Katka 101 439 12 2 3* 2 3 2 3 2 14 1615 60
4. SVK 2 Norulák Dávid 103 290 21 4* 4 4 4 4 4 4 24 990 80
5. SVK 166298 Borošová Soňa 103 299 32 DNS* DNS DNS 5 DNS 5 5 33 505 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 2 2 1 1 1 3* 7 3012 13
2. SVK 915 Siget Richard 110 384 31 1 1 2 DNF* 2 7 13 2109 25
3. SVK 888 Dudejová Dominika 110 389 32 5 7* 6 4 3 1 19 1581 38
4. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 3 6 5 3 DSQ* 2 19 1206 50
5. SVK 18 Sigetová Diana 110 387 32 4 4 8* 2 4 6 20 915 63
6. SVK 918 Nosko Ľubomír 110 371 31 6 3 4 6 DSQ* 4 23 678 75
7. SVK 920 Baran Maroš 205 190 41 8 5 3 5 DNS* DNS 30 477 88
8. SVK 917 Orlovská Martina 110 385 32 7 8* 7 7 5 5 31 303 100