Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 206 - MMSR - Interpohár
Miesto a dátum : Orava, 04.08.2006 - 06.08.2006
Usporiadateľ : YC Martin
Riaditeľ preteku : Jozef Hnilica
Hlavný rozhodca : Ing. Martin Mydlík
Rozhodcovia : Jaromír Marynčák, Soňa Kaňuková, Norbert Kráľ, Marián Babjak
Trieda : 420   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. SVK 8 Vaďura Ivo 101 087 11 1 1 1 2 1 OCS* 1 1 2 3* 10 5676 14
Jančinová Hanka 101 470 22  
2. SVK 51901 Kachnič Branislav 105 201 21 4* 3 3 1 4* 1 3 2 1 1 15 3870 29
Lednický Matej 105 221 21  
3. SVK 49852 Boroš Martin 103 298 21 2 2 2 4 3 2 6* 4 4 5* 23 2814 43
Rosmány Andrej 104 355 21  
4. SVK 50403 Brachtlová Tereza 101 473 22 6* 4 4 DNF* 5 4 2 3 3 4 29 2064 57
Sadílková Terezka 101 483 32  
5. SVK 50434 Križan Marko 103 293 21 3 OCS* 5 3 6* 5 5 5 5 2 33 1482 71
Porubský Michal 101 465 21  
6. SVK 7 Toráková Lucia 110 376 22 5 OCS* 6* 5 2 3 4 6 6 6 37 1008 86
Dudejová Kristína 110 390 22  
7. SVK 17023 Potucký Martin 317 009 21 7* 5 7* 6 7 6 7 7 7 7 52 606 100
Potucký Juraj 317 001 11  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 14 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. CZE 11 Bobek Ondrej cze 001 21 1 1 1 1 1 1 1 3* 2* 1 8 8729 7
Bobek Pavel cze 002 21  
2. CZE 4 Fiala Peter cze 001 21 2 3 3 2 4* 3 3 2 8* 2 20 6622 14
Skoda Michal cze 002 21  
3. SVK 99 Kaňuk Jakub 205 150 21 3 2 2 6* 5 2 4 1 7* 3 22 5390 21
Baran Miro 205 155 21  
4. SVK 88 Očenášová Nikola 205 151 22 4 7* 7* 4 2 6 2 4 4 7 33 4515 29
Olšanová Lucia 205 163 22  
5. CZE 1 Kotek Kamil cze 001 11 OCS* 5 5 3 6* 5 5 5 1 6 35 3836 36
Adam Zdenek cze 002 11  
6. CZE 85 Koutna Martina cze 001 22 6 4 6 5 3 7* 6 6 6 8* 42 3283 43
Preibischova Michaela cze 002 22  
7. SVK 991 Kaňuk Ján 205 025 11 8 6 10* 7 7 4 8 9* 5 5 50 2814 50
Zifčáková Romana 205 188 22  
8. SVK 3 Summerling Roman 101 244 11 5 8 8 8 DNC* 14* 7 8 3 4 51 2408 57
Puchoň Jano 101 099 11  
9. SVK 96 Sadílek Ilja 101 112 11 9 9 4 12* 9 11 10 14* 9 9 70 2051 64
Ráčková Jana 101 297 12  
10. SVK 118 Kalous Zdeno 205 218 21 7 DSQ* 14* 11 11 9 11 7 11 11 78 1729 71
Kalous Karol 205 216 21  
11. SVK 134 Jančinová Dana 101 133 12 11 10 12* 9 12 8 14* 12 12 12 86 1442 79
Sadílková Soňa 101 205 12  
12. SVK 341 Boroš Milan 103 128 11 13* RDG 11 13* 10 12 12 13 10 10 87 1176 86
Holák Martin 101 307 11  
13. SVK 77 Kollárik Matej 110 353 21 12 12 13* 10 8 10 13 11 14* 13 89 931 93
Psalman Boris 110 363 21  
14. SVK 41 Psalman Miroslav 110 120 11 10 13 9 DNS* 13 13 9 10 13 14* 90 707 100
Varga Stanislav 110 219 11  
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 17 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. AUS 60 Skrackova Vendula cze 001 22 3 8* 4* 1 3 1 4 2 2 2 18 7986 6
2. CZE 25 Audy Dan cze 001 21 5 6* 1 2 1 2 5 1 8* 3 20 6180 12
3. CZE 92 Šmídová Petra cze 001 22 2 2 2 5* 2 3 2 3 4 5* 20 5124 18
4. CZE 98 Rozsypal Jakub cze 001 21 4 3 3 9* 6 6 10* 4 1 1 28 4374 24
5. CZE 85 Vlcek Dominik cze 001 21 1 1 11* 7 10* 9 1 5 9 8 41 3792 29
6. CZE 147 Cudek Radim cze 001 11 OCS* 4 8* 4 8 5 8 7 3 4 43 3318 35
7. NZL 115 Kachničová Katarína 105 172 12 7 5 12* 6 4 7 3 9 10 13* 51 2916 41
8. SVK 703 Griačová Kristína 103 295 22 6 12* 7 3 5 8 9* 8 6 9 52 2568 47
9. SVK 1 Lipenský Martin 223 038 21 11* 7 5 8 12* 10 6 6 7 6 55 2262 53
10. SVK 6 Varga Ján 103 188 11 10 13* 6 10 7 11* 7 10 5 7 62 1986 59
11. CZE 35 Staniek Michal cze 001 21 8 11 14* 13 11 4 13 14* 12 10 82 1740 65
12. SVK 9 Králiková Zuzka 204 113 22 9 10 9 11 9 15 17* DNF* 11 12 86 1512 71
13. CZE 93 Rozsypal Martin cze 001 21 13 9 13 14 15* 12 11 11 15 16* 98 1308 76
14. CZE 15 Cerny Pavel cze 001 11 12 14 15* 12 16* 13 12 12 14 11 100 1110 82
15. SVK 19 Babjaková Radka 215 114 22 14 15* 10 15* 14 14 14 13 13 14 106 930 88
16. CZE 84 Vavruska Jiri cze 001 21 15 17* 17* 16 13 16 15 15 16 15 121 762 94
17. SVK 77 Lipenská Lea 223 039 22 16 16 16 17* 17* 17 16 16 17 17 131 606 100
Trieda : L47   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. POL 166479 Piotr Ogrodnik pol 001 31 3* 2 2 1 1 2 5* 2 1 1 12 6024 13
2. POL 185615 Bajor Jakub pol 001 21 OCS* 1 1 4 2 1 1 1 3 5* 14 4218 25
3. POL 65763 Kaczorowski Blazej pol 001 21 1 3* 3 3 3 3 3 3 2 4* 21 3162 38
4. CZE 185635 Korytár Václav cze 001 31 DSQ* 5* 4 2 4 5 2 4 4 2 27 2412 50
5. POL 155045 Bulka Mariusz pol 001 21 2 4 5* 5* 5 4 4 5 5 3 32 1830 63
6. CZE 185644 Hotovec Jan cze 001 31 5 7* 6* 6 6 6 6 6 6 6 47 1356 75
7. CZE 185633 Obrtlik Filip cze 001 21 6 8* 8* 7 7 7 7 7 7 7 55 954 88
8. POL 150260 Kanafek Marcin pol 001 21 4 6 7 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNS DNC 62 606 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. CZE 185638 Hucek Jakub cze 001 21 2* 1 2* 1 1 1 2 2 1 1 10 5676 14
2. CZE 18226 Teply Viktor cze 001 21 1 2* 1 2* 2 2 1 1 2 2 12 3870 29
3. SVK 0 Laco Jozef 215 048 11 3 6* 3 6* 3 3 4 4 3 4 27 2814 43
4. CZE 185646 Hajek Tomas cze 001 21 5 3 4 5 5 5 3 3 6* 6* 33 2064 57
5. POL 260 Piecha Filip pol 001 21 4 7* DNF* 3 4 6 5 5 5 3 35 1482 71
6. POL 60918 Uchanski Tomasz pol 001 21 6 4 5 4 6 7* 7* 7 4 5 41 1008 86
7. SVK 155046 Borošová Soňa 103 299 32 7* 5 6 7* 7 4 6 6 7 7 48 606 100
Trieda : LAS   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. SVK 162620 Štefl Lukáš 103 237 11 1 1 3* 1 1 3* 1 2 2 2 11 5676 14
2. SVK 177585 Zungovský Lukáš 205 147 11 3* 4* 1 3 2 1 2 1 1 1 12 3870 29
3. POL 164434 Duda Tomasz pol 001 21 2 2 DNF* 2 3 2 3 3 4* 3 20 2814 43
4. SVK 155046 Baláž František 135 015 11 4 3 2 4 4 5* 5* 4 3 4 28 2064 57
5. SVK 164429 Norulák Dávid 103 290 21 5 DNF* 4 5 5 4 4 DNF* DNS 5 40 1482 71
6. SVK 154692 Ráček Jakub 101 438 11 7 5 DNF* DNC* 6 6 6 DNF 5 6 49 1008 86
7. POL 150260 Blaszyk Jacek pol 001 11 6 6 5 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNS DNC 57 606 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 37 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. POL 1327 Korpak Ewa pol 001 32 1 4* 4* 2 3 3 2 3 1 1 16 10014 3
2. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 6* 1 1 4 2 1 9* 4 4 5 22 8208 5
3. POL 1330 Niezgoda Dobrochna pol 001 32 4 15* 3 3 5 4 1 1 2 8* 23 7152 8
4. SVK 991 Vaďurová Dominika 101 478 32 2 5 6 1 1 2 3 8* 5 9* 25 6402 11
5. CZE 44 Staniek Stepan cze 001 31 3 7 2 6 7 17* 5 6 8* 6 42 5820 14
6. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 10 3 13* 5 4 9 11 2 14* 2 46 5346 16
7. POL 1110 Midor Kuba pol 001 41 14* 11* 5 8 8 11 6 7 3 7 55 4944 19
8. SVK 920 Baran Maroš 205 190 41 11 2 11 17* 15* 5 12 5 9 4 59 4596 22
9. POL 120 Szlagor Mateusz pol 001 31 16 9 9 18* 6 22* 4 12 6 3 65 4290 24
10. POL 1019 Majchrowska Kinga pol 001 32 9 10 18* 10 12 7 7 10 22* 11 76 4014 27
11. CZE 135 Bitomsky Martin cze 001 31 5 12 8 16 13 28* 31* 13 7 17 91 3768 30
12. CZE 60 Svancarova Martina cze 001 32 18 26* 15 20* 9 8 10 16 11 13 100 3540 32
13. POL 1011 Marcinkowski Szymon pol 001 41 12 19 16 7 22* 10 8 23* 12 19 103 3330 35
14. CZE 641 Blažek Ján cze 001 0 7 18 23* 12 29* 13 22 9 10 14 105 3138 38
15. SVK 31 Babjaková Miriam 215 132 42 8 16 17 9 10 14 18* 15 18 22* 107 2958 41
16. POL 1129 Gaj Michal pol 001 41 13 21* 26* 11 11 12 15 17 13 15 107 2790 43
17. SVK 888 Dudejová Dominika 110 389 32 19 8 12 DSQ* 19 6 21* 19 19 12 114 2634 46
18. CZE 710 Teplý Ondrej cze 001 41 20 13 7 13 27* 21 23 11 24* 10 118 2484 49
19. SVK 918 Nosko Ľubomír 110 371 31 24* 6 21* 15 17 18 16 14 17 21 124 2340 51
20. POL 1238 Gocki Jan pol 001 41 26* 24 10 14 14 25 26* 22 15 18 142 2208 54
21. SVK 915 Siget Richard 110 384 31 25* 17 19 19 23 27* 19 18 16 16 147 2082 57
22. CZE 611 Kovacova Tereza cze 001 42 17 14 27* 21 21 16 25 20 26* 24 158 1962 59
23. CZE 66 Hajek Daniel cze 001 41 15 20 14 22 28* 26* 24 24 21 20 160 1842 62
24. POL 812 Fiuk Grzegorz pol 001 41 22 31* 24 29* 16 19 14 25 23 28 171 1734 65
25. SVK 18 Sigetová Diana 110 387 32 23 22 20 25* 24 23 20 21 20 26* 173 1626 68
26. SVK 555 Bonga Jakub 317 014 41 21 23 29 26 25 15 30* 29 31* 25 193 1524 70
27. SVK 99 Orlovská Martina 110 385 32 27 27 22 27 20 20 29* 26 25 29* 194 1428 73
28. POL 3 Gocki Michal pol 001 41 29* 29 28 23 18 30* 17 28 29 23 195 1332 76
29. POL 888 Wojcuch Konrad pol 001 41 33* 25 33* 24 26 24 13 27 27 33 199 1242 78
30. POL 1232 Baczynski Wiktor pol 001 41 28 28 25 28 31* 29 27 30 30 OCS* 225 1152 81
31. SVK 88 Potucká Kamila 317 010 32 31 36* 32 32 33* 32 32 32 28 31 250 1068 84
32. POL 712 Kus Marcel pol 001 31 34* 33 30 33 32 34* 28 31 32 32 251 984 86
33. CZE 203 Hahn Michal cze 001 31 30 34 34 30 30 35* 33 OCS* 34 30 255 906 89
34. POL 830 Pawela Piotr pol 001 41 35 30 36 34 DNF* 31 34 33 36 OCS* 269 828 92
35. POL 6 Ginkowski Jan pol 001 41 32 35* 35* 31 34 33 35 35 35 34 269 750 95
36. CZE 223 Vavrusa Tomas cze 001 41 DNC* 32 31 DNF* 36 DNC 37 DNC 33 27 272 678 97
37. SVK 92 Kraker Branimír 205 228 41 DNF* 37 37 DNF* 35 36 36 34 DNF OCS 291 606 100