Verzia pre tlaè

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ÈTK 6049 - Spring Cup
Miesto a dátum : Neusidel am See (AUT), 03.06.2006 - 05.06.2006
Usporiadate¾ : AUT
Riadite¾ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : 420   Koef.vypís. : 4
Poèet lodí / krajin: 23 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.èíslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. HUN 51817 Imre Varadi hun 001 0 2.0 2.0 (4.0 2.0 (3.0 2.0 1.0 2.0 1.0 3.0 15 7315 4
Balazs Nemethi hun 002 0  
2. AUT 51168 David Bagher aut 003 0 1.0 (7.0 1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 5.0 5.0 (9.0 17 5810 9
Lukas Linhart aut 004 0  
3. HUN 51797 Robert Bakoczy hun 005 0 3.0 1.0 3.0 (24. 2.0 3.0 (9.0 3.0 4.0 8.0 27 4930 13
Kristof Joo hun 006 0  
4. HUN 52019 Reka Karascsony hun 007 0 4.0 3.0 (24. 6.0 5.0 (10. 5.0 4.0 2.0 2.0 31 4305 17
Nora Loidl hun 008 0  
5. AUT 51793 Max Tripolt aut 009 0 (12. 6.0 9.0 7.0 12.0 (14. 6.0 1.0 3.0 1.0 45 3820 22
Julian Meister aut 010 0  
6. HUN 51327 Reka Vigh hun 011 0 6.0 4.0 5.0 (24. 10.0 (24. 4.0 6.0 6.0 5.0 46 3425 26
Klara Soltesz hun 012 0  
7. HUN 52215 Botond Bösze hun 013 0 (11. 9.0 2.0 5.0 4.0 4.0 7.0 7.0 9.0 (18. 47 3090 30
Peter Nagy hun 014 0  
8. AUT 50653 Michael Thaler aut 015 0 5.0 5.0 6.0 8.0 (13. 5.0 3.0 (11. 10.0 7.0 49 2800 35
Hanno Sohm aut 016 0  
9. AUT 52055 Hermann Beurle aut 017 0 7.0 11.0 7.0 (24. 7.0 8.0 (12. 12.0 7.0 4.0 63 2540 39
Nikolaus Wienerroithner aut 018 0  
10. HUN 52255 Balazs Berkinszki hun 019 0 (24. 10.0 11.0 10.0 (15. 7.0 8.0 8.0 8.0 6.0 68 2315 43
Farkas Fekete hun 020 0  
11. HUN 47887 Balint Varga hun 021 0 9.0 (14. 10.0 3.0 11.0 6.0 10.0 10.0 (12. 11.0 70 2105 48
Zolt Büki hun 022 0  
12. AUT 52381 Florian Felzmann aut 023 0 8.0 8.0 12.0 4.0 9.0 (24. 13.0 (15. 13.0 15.0 82 1920 52
Marin Lux aut 024 0  
13. AUT 52403 Vali Richter aut 025 0 (24. 13.0 8.0 11.0 6.0 9.0 14.0 13.0 (24. 16.0 90 1745 57
Georgia Richter aut 026 0  
14. HUN 47125 Botond Margitics hun 027 0 14.0 (18. 15.0 9.0 14.0 12.0 15.0 17.0 (19. 14.0 110 1585 61
Aaron Borczky hun 028 0  
15. AUT 49783 Matthias Jungblut aut 029 0 13.0 21.0 (24. (24. 16.0 24.0 11.0 9.0 14.0 10.0 118 1435 65
Simon Bildstein aut 030 0  
16. HUN 50403 Feriancová Eva 101 475 22 (19. 16.0 13.0 (24. 17.0 11.0 18.0 18.0 16.0 12.0 121 1295 70
Sadílková Terezka 101 483 32  
17. HUN 1 Tamas Illy hun 033 0 10.0 12.0 (24. 12.0 18.0 (24. 24.0 24.0 11.0 13.0 124 1160 74
Szondi Szabolcs hun 034 0  
18. SVK 49852 Boroš Martin 103 298 21 16.0 15.0 14.0 (24. (24. 24.0 21.0 19.0 15.0 20.0 144 1035 78
Rosmány Andrej 104 355 21  
19. HUN 52262 Peter Csanaky hun 035 0 20.0 22.0 16.0 (24. 20.0 (24. 19.0 14.0 18.0 17.0 146 920 83
Anna Fekete hun 036 0  
20. AUT 48910 Bettina Baumgartner aut 037 0 15.0 19.0 (24. (24. 24.0 13.0 20.0 24.0 17.0 19.0 151 810 87
Theri Hornich aut 038 0  
21. SVK 51901 Kachniè Branislav 105 201 21 18.0 (24. (24. 24.0 8.0 24.0 16.0 24.0 24.0 24.0 162 705 91
Lednický Matej 105 221 21  
22. AUT 50060 Lukas Gishammer aut 039 0 17.0 17.0 (24. (24. 24.0 24.0 17.0 16.0 24.0 24.0 163 600 96
Maxi Stelzl aut 040 0  
23. SVK 7 Toráková Lucia 110 376 22 21.0 20.0 (24. (24. 19.0 24.0 24.0 24.0 24.0 24.0 180 505 100
Dudejová Kristína 110 390 22  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 6
Poèet lodí / krajin: 13 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.èíslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. AUT 434 Nikolay Höss aut 051 0 (3.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (3.0 2.0 2.0 2.0 11 6075 8
Benedikt Höss aut 052 0  
2. AUT 360 Marie Steinthaler aut 053 0 2.0 (5.0 4.0 4.0 (5.0 3.0 4.0 1.0 1.0 1.0 20 4570 15
Nora Steinthaler aut 054 0  
3. AUT 437 Julius Tripold aut 055 0 (4.0 (3.0 3.0 3.0 3.0 2.0 1.0 3.0 3.0 3.0 21 3690 23
Lukas Mahr aut 056 0  
4. AUT 433 Michael Meister aut 057 0 1.0 2.0 2.0 2.0 2.0 4.0 (8.0 (7.0 7.0 5.0 25 3065 31
Peter Knapp aut 058 0  
5. AUT 1 Jakob Holzinger aut 059 0 (7.0 (10. 7.0 5.0 4.0 5.0 2.0 4.0 6.0 4.0 37 2580 38
Lukas Bodisch aut 060 0  
6. AUT 8 Lukas Holzinger aut 061 0 6.0 4.0 5.0 7.0 6.0 (10. 5.0 6.0 5.0 (9.0 44 2185 46
Emanuel Köchert aut 062 0  
7. SVK 88 Oèenášová Nikola 205 151 22 5.0 6.0 6.0 (14. 7.0 (8.0 6.0 5.0 4.0 6.0 45 1850 54
Olšanová Lucia 205 163 22  
8. AUT 4 Jasmin Weiss aut 063 0 11.0 7.0 (14. (14. 8.0 11.0 7.0 8.0 9.0 7.0 68 1560 62
Katrin Gitschtaler aut 064 0  
9. AUT 425 Flora Eder aut 065 0 8.0 9.0 10.0 8.0 11.0 6.0 10.0 10.0 (14. (DNC 72 1305 69
Catherine Kurz aut 066 0  
10. SVK 118 Kalous Zdeno 205 218 21 (14. 8.0 8.0 9.0 (14. 14.0 9.0 9.0 8.0 8.0 73 1075 77
Kalous Karol 205 216 21  
11. SVK 4 Kubeš Fedor 110 302 21 9.0 12.0 9.0 6.0 9.0 7.0 (14. (14. 14.0 14.0 80 870 85
Peko Martin 110 364 21  
12. AUT 133 Matthias Ober aut 067 0 10.0 13.0 (14. (14. 10.0 9.0 14.0 14.0 14.0 14.0 98 680 92
Bartle Matt aut 068 0  
13. SVK 77 Kollárik Matej 110 353 21 12.0 11.0 11.0 10.0 12.0 (14. (14. 14.0 14.0 14.0 98 505 100
Zelenay Marek 110 383 21  
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 4
Poèet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.èíslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. AUT 17 Peter Styblo aut 041 0 1.0 (3.0 (2.0 2.0 1.0 1.0 2.0 2.0 1.0 1.0 11 5710 9
2. AUT 131 Martin Gisch aut 042 0 3.0 (4.0 1.0 1.0 3.0 2.0 1.0 3.0 (4.0 4.0 18 4205 18
3. CZE 90 Katherina Smidova cze 043 0 5.0 6.0 5.0 5.0 4.0 (12. (12. 1.0 2.0 2.0 30 3325 27
4. AUT 116 Matthias Stockinger aut 044 0 7.0 (8.0 (12. 6.0 5.0 3.0 3.0 6.0 6.0 6.0 42 2700 36
5. AUT 63 Philipp Huber aut 045 0 8.0 7.0 4.0 8.0 6.0 (12. (12. 4.0 5.0 5.0 47 2215 45
6. GER 448 Christian Kettl ger 046 0 (9.0 9.0 (12. 9.0 7.0 4.0 4.0 5.0 7.0 7.0 52 1820 55
7. CZE 92 Petra Smidova cze 047 0 6.0 5.0 6.0 7.0 (12. (12. 12.0 12.0 3.0 3.0 54 1485 64
8. AUT 124 Alice Fritsch aut 048 0 2.0 2.0 (12. 3.0 2.0 (12. 12.0 12.0 12.0 12.0 57 1195 73
9. CZE 74 David Lejhanec cze 049 0 4.0 1.0 3.0 4.0 (12. (12. 12.0 12.0 12.0 12.0 60 940 82
10. AUT 129 Julia Zierler aut 050 0 (12. (12. 12.0 12.0 12.0 12.0 12.0 12.0 12.0 12.0 96 710 91
10. SVK 115 Kachnièová Katarína 105 172 12 (12. (12. 12.0 12.0 12.0 12.0 12.0 12.0 12.0 12.0 96 710 91
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 6
Poèet lodí / krajin: 28 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.èíslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. AUT 182265 Nicole Eder aut 069 0 1.0 1.0 1.0 2.0 2.0 2.0 1.0 2.0 (5.0 (5.0 12 7740 4
2. AUT 176578 Veronika Haid aut 070 0 3.0 2.0 2.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 (11. (4.0 13 6235 7
3. AUT 130194 Veit Steiner aut 071 0 4.0 3.0 4.0 4.0 3.0 5.0 6.0 (8.0 2.0 (7.0 31 5355 11
4. AUT 175411 Angelika Jäger-Stark aut 072 0 5.0 (7.0 3.0 7.0 (15. 6.0 5.0 4.0 3.0 1.0 34 4730 14
5. AUT 75411 Armin Raderbauer aut 073 0 2.0 4.0 (12. 8.0 8.0 3.0 3.0 (10. 6.0 3.0 37 4245 18
6. AUT 173106 Sebastian Summerer aut 074 0 8.0 (29. 5.0 5.0 (10. 4.0 4.0 7.0 4.0 6.0 43 3850 21
7. AUT 177593 Clemens Szarpatetti aut 075 0 6.0 6.0 6.0 3.0 7.0 (29. (29. 3.0 8.0 8.0 47 3515 25
8. AUT 122469 Matthias Sailer aut 076 0 10.0 5.0 (16. 9.0 4.0 7.0 8.0 (12. 9.0 2.0 54 3225 29
9. SVK 3 Sadílková Katka 101 439 12 (16. (18. 7.0 16.0 13.0 8.0 10.0 6.0 1.0 15.0 76 2970 32
10. HUN 4 Andras Balogh hun 077 0 7.0 10.0 8.0 10.0 11.0 (29. (29. 11.0 13.0 12.0 82 2740 36
11. AUT 134383 Oskar Hoff aut 078 0 (15. 15.0 11.0 6.0 9.0 10.0 9.0 (17. 14.0 10.0 84 2535 39
12. HUN 152464 Kristiof Kaiser hun 079 0 12.0 11.0 (13. 12.0 (16. 12.0 7.0 9.0 12.0 13.0 88 2345 43
13. AUT 173107 Alexander Baumann aut 080 0 13.0 12.0 9.0 11.0 5.0 13.0 11.0 (16. 16.0 (17. 90 2170 46
14. AUT 174092 Claudia Bäumel aut 081 0 9.0 8.0 (29. 14.0 12.0 9.0 12.0 (29. 15.0 14.0 93 2010 50
15. 182176 Ceci Vara aut 082 0 (17. (19. 14.0 13.0 14.0 14.0 13.0 15.0 10.0 11.0 104 1860 54
16. AUT 181596 Jakob Reiter aut 083 0 11.0 9.0 10.0 (29. (29. 29.0 29.0 5.0 7.0 9.0 109 1720 57
17. AUT 183180 Barbara Peters aut 084 0 14.0 16.0 20.0 15.0 6.0 (29. (29. 13.0 19.0 16.0 119 1590 61
18. AUT 184973 Caroline Dapeci aut 085 0 21.0 (29. (29. 17.0 29.0 11.0 14.0 14.0 17.0 20.0 143 1465 64
19. HUN 7 Botond Szigethi hun 086 0 (25. (23. 21.0 21.0 18.0 16.0 15.0 19.0 18.0 19.0 147 1345 68
20. AUT 87056 Felix Wipplinger aut 087 0 20.0 21.0 (22. 19.0 (29. 15.0 16.0 18.0 20.0 18.0 147 1235 71
21. AUT 187098 Julia Anscheringer aut 088 0 23.0 17.0 15.0 18.0 17.0 (29. (29. 29.0 29.0 29.0 177 1130 75
22. AUT 181594 Sarah Stark aut 089 0 18.0 13.0 18.0 (29. (29. 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 194 1030 79
23. HUN 185750 Tamas Böröcz hun 090 0 19.0 14.0 17.0 (29. (29. 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 195 930 82
24. HUN 9215 Andras Korlsog hun 091 0 24.0 20.0 19.0 20.0 (29. (29. 29.0 29.0 29.0 29.0 199 840 86
25. HUN 185753 Renata Horvath hun 092 0 (29. (29. 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 20.0 21.0 21.0 207 750 89
26. AUT 8 Cristiane Eder aut 093 0 22.0 22.0 (29. (29. 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 218 665 93
27. AUT 185752 Richard Hirschler aut 095 0 (29. (29. 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 232 585 96
27. HUN 185751 Richard Lakatos hun 094 0 (29. (29. 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 29.0 232 585 96
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 4
Poèet lodí / krajin: 122 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.èíslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. AUT 1004 Lara Vadlau aut 096 0 3 1 1 5 3 1 12 1 1 16 13122 1
2. AUT 701 Rasi Bajons aut 097 0 3 5 3 1 2 1 1 2 OCS  18 11316 2
3. AUT 1 Tanja Loibelsberger aut 098 0 1 1 8 1 4 3 2 2 OCS  22 10260 2
4. AUT 9 Benjamin Bildstein aut 099 0 5 2 6 2 1 2 5 5 5 27 9510 3
5. HUN 7 Akos Kocsis hun 100 0 2 3 5 3 1 2 10 4 7 27 8928 4
6. AUT 934 Simon Meister aut 101 0 1 11 4 2 8 7 5 7 3 37 8454 5
7. AUT 802 Lukas Husmann aut 102 0 7 9 1 6 5 5 9 3 6 42 8052 6
8. AUT 1024 David Hussl aut 103 0 5 8 4 5 4 7 6 12 35 51 7704 7
9. HUN 5 Benjamin Vadnaj hun 104 0 8 8 19 6 20 12 1 1 1 56 7398 7
10. AUT 981 Thomas Palme aut 105 0 9 4 34 7 13 13 2 10 4 62 7122 8
11. HUN 45 Viktor Matyas hun 106 0 2 10 2 4 19 4 13 18 28 72 6876 9
12. SVK 991 Vaïurová Dominika 101 478 32 6 6 12 20 24 11 4 9 5 73 6648 10
13. HUN 855 Bence Szabolcs hun 108 0 4 12 12 7 2 9 9 24 OCS  79 6438 11
14. AUT 1000 Yannic Duller aut 109 0 11 12 20 11 16 6 6 9 9 80 6246 11
15. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 11 5 13 11 29 12 8 22 2 84 6066 12
16. AUT 595 Rudi Weiss aut 111 0 19 2 17 9 6 16 8 18 8 84 5898 13
17. HUN 513 Matyas Huszka hun 112 0 6 4 16 23 27 10 11 6 11 87 5742 14
18. AUT 1036 Clemens Saje aut 113 0 10 DNF  5 8 31 8 7 11 7 87 5592 15
19. HUN 945 Peter Földest hun 114 0 19 31 24 9 6 5 18 3 6 90 5454 16
20. HUN 1286 Fanni Pech hun 115 0 34 7 15 15 14 10 14 12 4 91 5316 16
21. HUN 80 Mate Bors hun 116 0 7 13 28 13 10 17 OCS  6 2 96 5190 17
22. HUN 6 Viktor Kiss hun 117 0 16 3 14 27 42 3 7 15 13 98 5070 18
23. AUT 91 Christoph Schöfegger aut 118 0 8 22 29 3 DNF  8 3 4 22 99 4956 19
24. AUT 1045 Clemens Maria Hanappi aut 119 0 21 DNF  2 14 3 6 4 23 30 103 4842 20
25. HUN 65 Maxim Szigeti hun 120 0 18 7 11 29 17 19 15 8 10 105 4734 20
26. HUN 230 Tamas Weisböck hun 121 0 27 11 9 10 14 11 12 25 15 107 4632 21
27. AUT 828 Lydia Stockinger aut 122 0 33 17 11 14 7 23 11 14 12 109 4536 22
28. AUT 1075 Constantin Maetz aut 123 0 4 9 15 16 25 18 20 13 17 112 4440 23
29. HUN 509 Balasz Gyapjas hun 124 0 18 15 20 17 13 20 10 7 29 120 4350 24
30. HUN 30 Tamas Vigh hun 125 0 15 25 17 4 15 14 OCS  34 3 127 4260 25
31. HUN 1111 Futa Szalay hun 126 0 30 20 31 8 18 4 27 11 9 127 4176 25
32. AUT 2 Anne Maehr aut 127 0 24 10 22 13 19 29 17 5 22 132 4092 26
33. AUT 997 Clearence Veraar aut 128 0 31 33 6 21 11 15 16 20 18 138 4014 27
34. AUT 1006 Viktoria Grasser aut 129 0 9 17 24 21 7 28 24 28 11 141 3936 28
35. AUT 848 Alexander Gastl aut 130 0 29 24 16 28 11 13 22 24 8 146 3858 29
36. AUT 1048 Moritz Zieher aut 131 0 20 14 21 26 5 29 15 26 21 148 3786 30
37. AUT 1058 Maxmilian Buttinger aut 132 0 46 16 3 17 8 17 26 17 47 150 3714 30
38. AUT 1033 Philip Schineis aut 133 0 16 14 26 19 22 23 19 13 27 152 3648 31
39. HUN 307 Adam Berta hun 134 0 14 16 29 22 16 21 21 14 39 153 3576 32
40. AUT 1100 Lisa Kircher aut 135 0 14 25 DNF  18 25 19 19 21 16 157 3510 33
41. HUN 903 Sofia Weinber hun 136 0 31 19 18 18 17 24 18 17 48 162 3450 34
42. HUN 97 Attila Kerekes hun 137 0 13 22 DNF  27 23 9 17 15 37 163 3384 34
43. AUT 1002 Daniel Reich aut 138 0 20 28 23 35 9 20 20 28 26 174 3324 35
44. HUN 944 Adam Nagy hun 139 0 25 26 DNF  34 28 14 13 22 15 177 3264 36
45. AUT 946 Tobias Smodics aut 140 0 22 32 21 30 9 26 22 19 34 181 3204 37
46. AUT 1085 Elisabeth Ossinger aut 141 0 12 23 25 29 DNF  22 23 25 23 182 3150 38
47. AUT 1011 Lukas Ossinger aut 142 0 30 38 10 16 10 26 28 36 35 191 3090 39
48. AUT 983 Florian Palme aut 143 0 26 21 30 22 36 24 24 33 12 192 3036 39
49. SVK 710 Borošová Soòa 103 299 32 32 18 7 32 15 28 30 33 DNF  195 2982 40
50. AUT 894 Theodor Itzenthaler aut 145 0 17 15 DNF  12 39 25 OCS  8 20 198 2928 41
51. AUT 168 Michael Praxmarer aut 146 0 10 18 DNF  12 12 27 33 47 40 199 2880 42
52. AUT 1076 Alexander Kohlendorfer aut 147 0 26 48 DNF  10 38 18 16 27 24 207 2826 43
53. AUT 1701 Robi Bajons aut 148 0 13 DNF  DNF  15 26 31 28 16 18 208 2778 43
54. AUT 865 Gernot König aut 149 0 28 40 18 23 28 39 14 41 19 209 2730 44
55. HUN 511 Patrik Herendi hun 150 0 22 20 8 19 26 OCS  OCS  21 34 210 2682 45
56. AUT 882 Daniel Hoff aut 151 0 28 6 DNF  24 36 33 32 20 32 211 2634 46
57. AUT 960 Sebastian Sieber aut 152 0 36 30 30 25 DNF  15 21 32 25 214 2586 47
58. HUN 46 Domonkos Rozsnyay hun 153 0 34 29 13 32 20 27 OCS  41 23 219 2544 48
59. AUT 1059 Adrian Geislinger aut 154 0 40 35 7 24 12 39 37 26 41 220 2502 48
60. AUT 1050 Adrian Schalli aut 155 0 12 41 DNF  44 DNF  21 3 19 24 224 2454 49
61. HUN 1282 Lorant Pech hun 156 0 17 26 31 33 35 32 31 35 20 225 2412 50
62. AUT 1012 Andreas Wohlfart aut 157 0 23 36 9 31 18 37 30 46 42 226 2370 51
63. AUT 985 Florian Haberl aut 158 0 29 30 26 20 21 40 31 31 38 226 2328 52
64. AUT 7777 Clemens Munter aut 159 0 25 24 28 30 27 31 25 48 36 226 2286 52
65. AUT 995 Calvin Claus aut 160 0 32 35 19 34 41 30 29 37 14 230 2244 53
66. AUT 918 Christoph Matt aut 161 0 23 34 DNF  28 40 37 23 29 19 233 2208 54
67. AUT 984 Hannah Ziegler aut 162 0 47 44 DNF  42 30 16 26 10 21 236 2166 55
68. AUT 1001 Maxim Nikitenko aut 163 0 43 23 DNF  37 24 32 34 30 17 240 2130 56
69. HUN 943 Aron Bagyo hun 164 0 45 37 DNF  25 30 30 34 45 27 273 2094 57
70. AUT 937 David Renner aut 165 0 33 27 DNF  37 33 38 36 27 43 274 2052 57
71. AUT 1049 Marc Simmer aut 166 0 15 28 DNF  39 DNF  35 36 32 31 276 2016 58
72. AUT 566 Jakob Waldhör aut 167 0 41 43 DNF  36 37 36 25 30 40 288 1980 59
73. SVK 917 Orlovská Martina 110 385 32 53 33 DNF  33 21 42 43 31 44 300 1944 60
74. AUT 900 Lisa Schützenberger aut 169 0 50 51 10 56 DNF  43 35 44 13 302 1908 61
75. AUT 982 Philip Palme aut 170 0 21 21 DNF  36 DNF  33 32 34 OCS  302 1872 61
76. AUT 1083 Bernhard Hahn aut 171 0 42 31 14 DNF  DNF  DNF  DNF  29 10 311 1842 62
77. AUT 892 Felix Hoff aut 172 0 49 54 DNF  31 43 44 29 39 28 317 1806 63
78. AUT 941 Max Karger aut 173 0 44 44 33 41 22 45 40 57 50 319 1770 64
79. HUN 1288 Julia Pech hun 174 0 53 34 DNF  43 32 42 38 35 46 323 1740 65
80. AUT 1023 Michael Meschnik aut 175 0 24 DNF  DNF  51 DNF  25 27 DNF  16 325 1704 66
81. AUT 1013 Sebastian Fiala aut 176 0 27 42 DNF  40 DNF  DNF  DNF  16 14 328 1674 66
82. HUN 942 Marton Munka hun 177 0 42 49 DNF  38 DNF  35 33 40 32 332 1644 67
83. SVK 918 Nosko ¼ubomír 110 371 31 35 27 27 40 23 DNF  DNF  DNF  DNF  334 1608 68
84. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 38 19 27 35 29 DNF  DNF  DNF  DNF  335 1578 69
85. AUT 1042 Kerstin Wrba aut 180 0 40 32 DNF  45 DNF  43 45 43 30 338 1548 70
86. SVK 31 Babjaková Miriam 215 132 42 37 50 DNF  47 DNF  34 41 36 33 338 1518 70
87. AUT 970 Daniel Persterer aut 182 0 37 39 DNF  48 32 48 42 49 44 339 1488 71
88. AUT 1038 Jakob Fürst aut 183 0 46 13 DNF  44 DNF  DNF  DNF  23 31 344 1458 72
89. AUT 945 Sebastian Smodics aut 184 0 43 46 DNF  43 31 46 47 47 41 344 1428 73
90. AUT 863 Eva Buttinger aut 185 0 48 42 DNF  49 DNF  38 35 37 37 347 1398 74
91. AUT 8 Maximilian Lukas Schöchl aut 186 0 39 37 DNF  52 DNF  40 38 39 46 351 1368 75
92. SVK 888 Dudejová Dominika 110 389 32 41 29 32 38 34 DNF  DNF  DNF  DNF  356 1344 75
93. AUT 1080 Fabian Richter aut 188 0 38 56 DNF  53 DNF  22 39 42 45 358 1314 76
94. HUN 1287 Kristof Takacsy hun 189 0 36 36 DNF  54 DNF  41 50 44 38 359 1284 77
95. AUT 949 Christoph Koller aut 190 0 54 DNF  DNF  48 34 41 39 42 43 362 1260 78
96. HUN 941 Zsombor Kerekes hun 191 0 48 53 DNF  47 DNF  49 40 38 26 364 1230 79
97. AUT 947 Sophia Linhard aut 192 0 47 41 DNF  39 DNF  46 44 53 36 369 1206 80
98. AUT 1060 Benjamin Geislinger aut 193 0 39 DNF  DNF  51 33 DNF  DNF  43 25 373 1176 80
99. AUT 760 Thomas Fellerer aut 194 0 54 40 DNF  50 DNF  44 37 45 45 375 1152 81
100. AUT 1005 Lucas Viehweider aut 195 0 55 39 DNF  41 35 DNF  DNF  48 39 377 1122 82
101. AUT 986 Anna Holly aut 196 0 49 47 35 56 DNF  49 44 54 48 382 1098 83
102. AUT 936 Nicole Grasser aut 197 0 35 DNF  22 26 DNS  DNF  DNF  DNF  DNF  386 1074 84
103. AUT 1030 Laurenz Gaugg aut 198 0 44 38 DNF  42 DNF  34 41 DNF  DNF  389 1050 84
104. HUN 55 Jonathan Vadnaj hun 199 0 55 49 DNF  55 DNF  52 45 46 33 396 1020 85
105. AUT 920 Anna Leitner aut 200 0 59 DNF  25 55 DNF  45 49 52 51 399 996 86
106. HUN 1001 Kota Szalay hun 201 0 58 52 DNF  DNF  DNF  48 42 51 29 402 972 87
107. AUT 10131 Constantin  aut 202 0 52 45 23 49 DNF  DNF  DNF  56 55 405 948 88
108. HUN 1285 Zimmerman-Meinzingen hun 203 0 58 43 DNF  58 DNF  47 51 40 49 406 924 89
109. HUN 507 Miklos Pech hun 204 0 56 46 DNF  57 DNF  50 46 50 42 410 900 89
110. AUT 104 Zsombor Gyapjas aut 205 0 50 DNF  DNF  45 DNF  47 43 50 54 411 876 90
111. AUT 969 Franziska Freinberger aut 206 0 59 47 DNF  52 DNF  51 46 OCS  47 424 852 91
112. AUT 1052 Mathias Persterer aut 207 0 57 50 DNF  59 DNF  36 48 DNF  DNF  431 828 92
113. HUN 228 Anna Mader hun 208 0 56 45 DNF  46 DNF  DNF  DNF  49 53 436 804 93
114. AUT 1053 Adam Jung aut 209 0 52 OCS  DNF  57 DNF  DNF  DNF  38 49 444 780 93
115. AUT 1078 Stefan Scharnagl aut 210 0 60 48 DNF  54 DNF  DNF  DNF  51 52 452 762 94
116. AUT 544 Tobias Bichler aut 211 0 57 55 DNF  50 DNF  DNF  DNF  58 51 453 738 95
117. AUT 762 Vroni Röggla aut 212 0 51 DNF  DNF  46 DNF  DNF  DNF  55 50 454 714 96
118. AUT 688 Melanie Waldherr aut 213 0 DNF  DNS  DNF  53 DNF  50 DNF  59 DNF  469 690 97
119. AUT 771 Fiona Schmidinger aut 214 0 61 DNS  DNF  60 DNF  DNF  DNF  DNF  DNF  484 672 98
120. AUT 1055 Christoph Fürhauser aut 215 0 60 DNF  DNF  DNF  DNF  DNF  DNF  DNF  DNF  485 648 98
121. AUT 1070 Herwig Bäumel aut 216 0 61 DNF  DNF  DNF  DNF  DNF  DNF  OCS  56 488 630 99
122. AUT 4 Tomas Juhasz aut 217 0 DNS  DNS  DNS  DNF  DNF  DNF  DNF  DNF  DNF  497 606 100