Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 106 - Krištálový pohár
Miesto a dátum : Senec, 28.04.2007 - 29.04.2007
Usporiadateľ : YC Slovan
Riaditeľ preteku : Peter Šabo
Hlavný rozhodca : Popálený Pavol
Rozhodcovia : Puchoňová Ivana, Uličná Jana
Trieda : 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 1 Puchoň Milan 101 122 11 DNC* 2 2 2 3 9 5020 13
Puchoň Jano 101 099 11  
2. SVK 50434 Križan Marko 103 293 11 2 1 5* 4 4 11 3515 25
Görfölová Linda 101 487 22  
3. SVK 50403 Feriancová Eva 101 475 22 5* 3 4 3 1 11 2635 38
Sadílková Terezka 101 483 22  
4. SVK 49852 Boroš Martin 103 298 21 1 6 7* 1 6 14 2010 50
Rosmány Andrej 104 355 21  
5. SVK 8 Puchoň Erik 101 468 21 3 8* 1 5 7 16 1525 63
Puchoň Lukáš 101 466 21  
6. SVK 81 Brachtlová Tereza 101 473 22 7* 4 3 7 2 16 1130 75
Jančinová Hanka 101 470 22  
7. SVK 7 Toráková Lucia 110 376 22 4 5 6* 6 5 20 795 88
Dudejová Kristína 110 390 22  
8. SVK 46021 Dvorský Peter 104 008 11 6 7 8 DNC* DNC 32 505 100
Rosmány Karol 104 356 11  
9. SVK 50333 Bilková Júlia 103 189 12 DNC* DNC DNC DNC DNC 44 0 113
Bilka Miroslav 103 269 11  
9. SVK 50747 Kachnič Branislav 105 201 21 DNC* DNC DNC DNC DNC 44 0 113
Porubec Ondrej 105 215 11  
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 58473 Šabo Andrej 101 440 11 1* 1 1 1 1 4 2400 20
2. SVK 153466 Borošová Soňa 103 299 32 3 4* 2 2 2 9 1497 40
3. SVK 31 Ráček Jakub 101 438 11 2 2 3* 3 3 10 969 60
4. SVK 166298 Görföl Tomáš 101 488 21 DNC* 3 4 4 4 15 594 80
5. SVK 0 Falťanová Adriana 101 541 22 DNF* 5 5 5 5 20 303 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 15 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 1 3 1 3 5* 8 6385 7
2. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 2 1 5* 2 3 8 4880 13
3. SVK 986 Baran Maroš 205 190 31 4 7* 6 1 1 12 4000 20
4. SVK 991 Vaďurová Dominika 101 478 32 3 2 3 5* 4 12 3375 27
5. SVK 992 Babjaková Miriam 215 132 42 9* 5 8 4 2 19 2890 33
6. CZE 66 Hájek Daniel cze 001 0 5 4 4 7* 6 19 2495 40
7. SVK 917 Orlovská Martina 110 385 32 7 8* 2 6 7 22 2160 47
8. SVK 888 Dudejová Dominika 110 389 32 6 6 9* 9 8 29 1870 53
9. SVK 88 Bonga Jakub 317 014 31 8 9* 7 8 9 32 1615 60
10. SVK 920 Kraker Branimír 205 228 41 10* 10 10 10 10 40 1385 67
11. SVK 99 Maňková Linda 101 539 42 11* 11 11 11 11 44 1180 73
12. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 41 DNF* 12 12 12 12 48 990 80
13. SVK 1700 Bilková Nina 103 333 42 DNF* DNC DNC DNC DNC 64 658 87
13. SVK 70 Markovič Filip 103 358 41 DNF* DNC DNC DNC DNC 64 658 87
13. SVK 705 Boroš Michal 103 342 41 DNF* DNC DNC DNC DNC 64 658 87