Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 512 - Mistrovství ČR
Miesto a dátum : Nové Mlyny (CZE), 28.09.2007 - 30.09.2007
Usporiadateľ : CZE
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 42 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 11 Směšný Marek cze 001 11 1 1 2 2 6* 3 2 1 12 12068 2
2. CZE 25 Audy Dan cze 002 21 8 3 3 1 13 1 1 21* 30 9961 5
3. CZE 79 Škráčková Vendula cze 003 22 11* 6 7 8 2 6 4 7 40 8729 7
4. CZE 27 Skotnicová Jana cze 004 12 6 5 DNC* 9 9 5 9 6 49 7854 10
5. CZE 4 Landkammerová Jana cze 005 12 22 12 DNC* 4 4 2 6 2 52 7175 12
6. CZE 20 Soukal Miloslav cze 006 11 3 8 5 3 20 10 26* 5 54 6622 14
7. CZE 85 Vlček Dominik cze 007 11 13 9 DNF* 18 3 12 20 3 78 6153 17
8. CZE 98 Rozsypal Jakub cze 008 21 5 4 4 31* 22 7 28 16 86 5747 19
9. CZE 6 Novotný Václav cze 009 11 2 2 1 27 17 21 24 30* 94 5390 21
10. CZE 2 Kubík Michal cze 010 11 7 13 DNC* 16 19 22 15 4 96 5068 24
11. CZE 7 Skála Pavel cze 011 11 14 11 DNC* 10 24 14 23 11 107 4781 26
12. CZE 92 Šmídová Petra cze 012 22 12 DNF* DNF 13 5 20 3 13 109 4515 29
13. CZE 90 Šmídová Kateřina cze 013 12 DNF* DNC DNC 7 1 4 5 10 113 4270 31
14. CZE 74 Lejhanec David cze 014 11 19 DNC* DNC 20 8 9 7 9 115 4046 33
15. CZE 99 Černá Anna cze 015 12 21 DNF* DNS 5 11 19 13 14 126 3836 36
16. CZE 52 Vaidiš Tomáš cze 016 11 4 DNC* DNC 22 21 15 11 12 128 3640 38
17. CZE 3 Jindřichová Markéta cze 017 12 10 7 6 33 37* 37 22 25 140 3458 40
18. CZE 106 Staniek Štěpán cze 018 31 17 DNS* DNC 17 14 13 21 17 142 3283 43
19. CZE 147 Čudek Radim cze 019 11 9 DNC* DNC 21 12 35 14 22 156 3115 45
20. CZE 96 Zárubová Daniela cze 020 12 DNF* DNC DNC 24 16 11 12 8 157 2961 48
21. CZE 93 Rozsypal Martin cze 021 21 16 10 DNF* 12 28 31 31 29 157 2814 50
22. CZE 87 Škoda Jan cze 022 21 DNF* DNF DNS 11 18 23 8 15 161 2674 52
23. CZE 17 Daněk Michal cze 023 31 18 14 8 36* 29 32 36 32 169 2541 55
24. CZE 66 Vachelová Barbora cze 024 22 26 DNF* DNF 25 23 24 10 24 175 2408 57
25. SVK 6 Varga Ján 103 188 11 20 DNC* DNC 23 27 29 16 19 177 2282 60
26. CZE 51 Záruba Marek cze 026 21 DNF* DNS DNS 14 15 17 29 23 184 2163 62
27. CZE 741 Staniek Michal cze 027 21 23 DNF* DNC 32 10 18 38 28 192 2051 64
28. HUN 979 Väradi Juliana hun 028 12 DNC* DNC DNC 19 7 8 30 DNC 193 1939 67
29. SVK 15 Lipenská Lea 223 039 22 DNF* DNS DNS 6 39 28 19 26 204 1834 69
30. CZE 69 Crháková Lenka cze 030 12 27 DNC* DNC 30 DNC 26 17 18 204 1729 71
31. CZE 55 Balzer Robert cze 031 11 15 DNC* DNC 29 26 30 33 31 207 1631 74
32. CZE 117 Ondíková Petra cze 032 22 DNC* DNC DNC 15 34 16 25 34 210 1533 76
33. CZE 73 Cach Zdeněk cze 033 21 25 DNF* DNC 26 25 39 35 38 231 1442 79
34. CZE 101 Packová Alexandra cze 034 12 DNF* DNC DNC DNC DNC 27 18 20 237 1351 81
35. CZE 9 Cachová Šárka cze 035 12 24 DNC* DNC 35 35 38 34 33 242 1260 83
36. CZE 70 Packová Kristýna cze 036 22 DNF* DNC DNC DNC DNC 25 27 27 251 1176 86
37. CZE 33 Valdhansová Aneta cze 037 22 DNF* DNC DNC 37 36 36 32 35 262 1092 88
38. ITA 1045 Vavruša Tomáš ita 038 31 DNC* DNC DNC 34 31 40 37 36 264 1008 90
39. CZE 171 Slíva Jakub cze 039 31 DNC* DNC DNC 38 30 33 39 40 266 931 93
40. SLO 64 Pellar David slo 040 31 DNC* DNC DNC 28 33 34 DNC DNC 267 854 95
41. CZE 15 Trňák Lukáš cze 041 21 DNC* DNC DNC 39 32 42 40 39 278 777 98
42. CZE 43 Šprc Petr cze 042 31 DNF* DNF DNC DNC 38 41 41 37 286 707 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 47 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 152633 Blatecký David cze 103 11 3 3 3 11 3 4 15* 3 30 12411 2
2. CZE 152639 Chlup Zdeněk cze 104 11 4 7 2 4 4 17 22* 4 42 10304 4
3. CZE 182267 Fenclová Veronika cze 105 12 1 1 1 16 22* 5 8 15 47 9072 6
4. CZE 171349 Hrubý Karel cze 106 11 6 2 5 13 8 10 19* 5 49 8197 9
5. CZE 185647 Teplý Viktor cze 107 21 13* 12 4 2 11 8 9 11 57 7518 11
6. POL 189551 Arian Aleksander pol 108 31 24* 19 12 7 2 2 4 18 64 6965 13
7. CZE 182268 Vaidišová Kateřina cze 109 12 7 5 8 20 16 36* 3 6 65 6496 15
8. POL 180763 Jootovski Michal pol 110 11 20 15 DNC* 8 1 9 1 12 66 6090 17
9. CZE 185638 Huček Jakub cze 111 51 9 6 13 9 24 6 26* 2 69 5733 19
10. POL 186221 Kobielski Filip pol 112 31 21 9 9 5 9 3 18 DNC* 74 5411 21
11. POL 174566 Ogrodnik Piotr pol 113 21 5 DNC* DNC 1 13 1 2 8 78 5124 23
12. CZE 8315 Chmel Václav cze 114 11 12 13 17 12 6 22* 11 9 80 4858 26
13. CZE 169062 Černý Michal cze 115 11 10 4 18 38* 19 15 7 10 83 4613 28
14. CZE 152641 Pospíšil Martin cze 116 11 11 8 6 6 12 19 28 30* 90 4389 30
15. CZE 155170 Plecitý Marek cze 117 11 14 14 10 DNC* 27 7 13 7 92 4179 32
16. CZE 185635 Korytář Václav cze 118 21 15 10 14 17 17 12 17 19* 102 3983 34
17. CZE 177587 Kotisa Jan cze 119 31 16 20 15 18 18 18 20 29* 125 3801 36
18. CZE 164432 Horáček Marek cze 120 21 22 17 11 23 29* 16 14 27 130 3626 38
19. CZE 155037 Hlavsa Tomáš cze 121 11 17 16 7 19 26 27* 27 26 138 3458 40
20. CZE 185631 Černý Ondřej cze 122 21 25 18 19 25 5 30* 25 23 140 3304 43
21. CZE 174556 Hořejší Jakub cze 123 11 2 11 DNC* 39 10 35 OCS 1 146 3157 45
22. SVK 3 Sadilková Katka 101 439 12 27 DNC* DNC 10 23 14 5 28 155 3017 47
23. CZE 158471 Audyová Markéta cze 125 32 30 DNC* DNC 14 25 20 10 20 167 2877 49
24. SVK 5 Kachnič Branislav 105 201 21 26 DNC* DNC 3 7 37 21 34 176 2751 51
25. CZE 169059 Deutscher Patrik cze 127 21 29 22 DNC* 37 38 13 12 39 190 2625 53
26. CZE 1 Boroš Martin cze 128 21 DNC* DNC DNC 15 15 11 24 33 194 2506 55
27. CZE 182261 Pospíšilová Lucie cze 129 22 23 DNF* DNS 26 35 24 29 22 207 2394 57
28. CZE 170268 Šamšulová Kristýna cze 130 32 DNC* DNC DNC 35 30 29 6 13 209 2282 60
29. CZE 152638 Holotík Miroslav cze 131 11 19 DNC* DNC 34 21 41 34 16 213 2177 62
30. CZE 152631 Sopoušek Jan cze 132 31 DNC* DNC 16 30 34 33 37 17 215 2072 64
31. POL 160918 Stolzmann Michal pol 133 21 33 DNC* DNC 22 14 42 30 31 220 1974 66
32. CZE 185644 Hotovec Jan cze 134 31 31 21 DNC* 29 37 31 35 40 224 1876 68
33. POL 171303 Uchánski Tomasz pol 135 21 8 DNC* DNC 31 41 21 39 38 226 1785 70
34. SVK 153466 Borošová Soňa 103 299 32 DNF* DNS DNC 21 32 39 32 14 234 1694 72
35. CZE 169063 Guryča Jan cze 137 31 DNF* DNF DNC 28 20 32 41 24 241 1603 74
36. CZE 166303 Šenkýřová Lenka cze 138 12 DNF* DNC DNC 24 28 26 36 32 242 1519 77
37. CZE 185639 Cejnar Tomáš cze 139 21 DNF* DNC DNC DNC 33 25 16 25 243 1435 79
38. AUT 173035 Jörg Holl aut 140 0 DNC* DNC DNC 32 36 28 33 21 246 1351 81
39. SVK 2 Norulák David 103 290 21 DNC* DNC DNC 27 40 23 38 36 260 1274 83
40. SVK 31 Ráček Jakub 101 438 11 DNC* DNC DNC 41 31 38 31 35 272 1197 85
41. SVK 58473 Šabo Andrej 101 440 11 28 DNC* DNC DNC DNC DNC 23 37 280 1120 87
42. AUT 187064 Parthe Manfred aut 144 11 DNC* DNC DNC 33 42 43 42 42 298 1050 89
43. CZE 55555 Obrtlík Filip cze 145 21 DNC* DNC DNC 36 43 40 43 41 299 980 91
44. CZE 74 Formánek Michael cze 146 31 32 DNC* DNC 42 45 45 44 DNC 304 910 94
45. SVK 9 Görfölová Linda 101 487 22 DNF* DNC DNC DNC 39 34 40 DNC 305 840 96
46. CZE 162621 Král Karel cze 148 11 18 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 306 770 98
47. SVK 8 Sadilková Tereza 101 483 22 DNF* DNC DNC 40 44 44 45 43 312 707 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 60 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. CZE 389 Sivý Štěpán cze 043 31 2 3 6 6 9 28* 12 38 11274 2
2. CZE 6 Novotný Štěpán cze 044 31 4 4 2 10 4 14 32* 38 9468 3
3. SVK 986 Baran Maroš 205 190 31 20 DNC* 1 3 1 10 6 41 8412 5
4. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 14* 11 9 14 3 1 4 42 7662 7
5. CZE 66 Hájek Daniel cze 047 31 12 14 24* 1 5 6 7 45 7080 8
6. CZE 38 Cejnar Lukáš cze 048 31 3 9 19* 15 19 7 2 55 6606 10
7. CZE 69 Cejnar Matyáš cze 049 31 7 8 16 21* 11 17 3 62 6204 12
8. CZE 310 Vachel Ondřej cze 050 31 10 6 10 11 16 15 26* 68 5856 13
9. CZE 432 Sláma Eduard cze 051 31 11 DNF* 3 28 7 4 16 69 5550 15
10. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 9 10 11 13 12 18* 15 70 5274 17
11. CZE 350 Starý Martin cze 053 31 DNC* 5 21 4 6 27 10 73 5028 18
12. SVK 331 Vaďurová Dominika 101 478 32 8 DNC* 7 18 22 9 11 75 4800 20
13. CZE 70 Zárubová Michaela cze 055 32 1 2 13 27 15 23 38* 81 4590 22
14. CZE 111 Bachtík Tomáš cze 056 41 19 DNC* 12 16 21 8 13 89 4398 23
15. SVK 917 Orlovská Martina 110 385 32 21 DNC* 4 19 18 19 9 90 4218 25
16. CZE 550 Hanuš Daniel cze 058 31 15 13 8 7 35* 29 18 90 4050 27
17. CZE 710 Teplý Ondřej cze 059 41 DNF* 1 25 22 24 20 1 93 3894 28
18. CZE 89 Tichánek Michael cze 060 31 22 DNF* 22 5 31 12 5 97 3744 30
19. POL 1266 Kovalczyk Cyprian pol 061 41 DNC* DNC 31 2 2 2 14 114 3600 32
20. CZE 421 Lejhanec Filip cze 062 41 DNF* DNS 18 8 10 11 8 118 3468 33
21. SVK 992 Babjaková Miriam 215 132 42 DNF* DNC 5 9 13 13 20 123 3342 35
22. CZE 124 Blažek Jan cze 064 31 17 7 46* 44 23 5 31 127 3222 37
23. CZE 314 Němec Vojtěch cze 065 31 13 12 29 25 30 42* 37 146 3102 38
24. CZE 214 Korvas Filip cze 066 31 DNF* DNC 15 45 17 3 24 167 2994 40
25. CZE 51 Minksová Barbora cze 067 32 6 16 DNC* 37 25 44 42 170 2886 42
26. CZE 622 Bezděková Martina cze 068 42 18 DNC* 37 20 32 46 23 176 2784 43
27. CZE 240 Mareček Šimon cze 069 41 DNF* DNS 23 26 8 21 36 177 2688 45
28. CZE 191 Smolařová Barbora cze 070 32 16 15 33 49* 26 47 43 180 2592 47
29. SVK 991 Maňková Linda 101 539 42 DNF* DNC 28 12 14 37 33 187 2502 48
30. CZE 291 Žíla Jiří cze 072 31 DNC* DNC 14 29 20 35 28 189 2412 50
31. CZE 21 Štěpánský Jan cze 073 31 DNF* DNS 27 17 33 39 17 196 2328 52
32. CZE 303 Pilařová Tereza cze 074 32 DNC* 17 41 31 47 25 40 201 2244 53
33. CZE 514 Valdhansová Klára cze 075 32 DNF* DNC 39 23 41 16 27 209 2166 55
34. CZE 395 Kafka Richard cze 076 41 DNF* DNS 34 36 34 24 21 212 2088 57
35. CZE 110 Bachtík Lukáš cze 077 31 DNF* DNF 20 38 36 34 22 213 2010 58
36. CZE 701 Žáček Jiří cze 078 41 DNC* DNC 38 24 37 22 29 213 1938 60
37. CZE 418 Novotný Michal cze 079 31 5 DNC* 26 47 51 45 47 221 1866 62
38. CZE 435 Vlachová Veronika cze 080 32 DNF* DNC 35 30 44 32 19 223 1794 63
39. SVK 1700 Bilková Nina 103 333 42 DNC* DNC 30 35 28 38 34 228 1728 65
40. CZE 408 Balzerová Adéla cze 082 32 DNF* DNC 40 32 27 30 41 233 1662 67
41. CZE 260 Šugárová Kristýna cze 083 42 DNF* DNC 32 34 45 31 30 235 1596 68
42. CZE 9 Šamšulová Tereza cze 084 42 DNC* DNC 17 46 39 40 45 250 1536 70
43. CZE 633 Bezděk David cze 085 41 DNC* DNC 43 33 29 48 35 251 1476 72
44. CZE 1 Ščerba Patrik cze 086 31 DNF* DNC 42 40 40 50 25 260 1416 73
45. CZE 641 Vrzalová Elen cze 087 42 DNF RAF* 47 39 38 26 49 262 1356 75
46. SVK 1 Vargová Jana 103 355 42 DNF* DNC 48 43 42 43 46 285 1296 77
47. CZE 134 Cvachová Adéla cze 089 42 DNF DNS* 52 41 49 33 52 290 1242 78
48. CZE 635 Kafka Roman cze 090 41 DNF* DNS 50 42 46 53 39 293 1188 80
49. SVK 1225 Ferianec Adam 101 522 41 DNC* DNC 36 50 50 49 48 296 1134 82
50. CZE 422 Kafková Anna cze 092 42 DNC* DNC 44 52 43 51 44 297 1080 83
51. CZE 223 Sobota Martin cze 093 31 DNF* DNS 51 51 52 36 50 303 1032 85
52. CZE 711 Sopoušek Radek cze 094 41 DNC* DNC 45 57 53 41 DNC 322 978 87
53. CZE 173 Kordovský Vojtěch cze 095 41 DNF* DNC 49 53 55 54 53 327 930 88
54. CZE 259 Mouchová Karolína cze 096 42 DNC* DNC DNC 48 54 52 51 331 882 90
55. CZE 467 Staňová Justýna cze 097 42 DNC* DNC 54 55 48 DNF 54 337 834 92
56. CZE 180 Killarová Marie cze 098 42 DNC* DNC 53 56 57 55 55 339 786 93
57. CZE 1353 Staňa Ivo cze 099 41 DNC* DNC 55 58 56 56 56 344 738 95
58. CZE 195 Kulhánková Klára cze 100 42 DNC* DNC DNF 54 DNF DNC DNC 369 696 97
59. SVK 705 Boroš Michal 103 342 41 DNC* DNC DNF 59 DNF DNC DNC 374 648 98
60. CZE 281 Strejček Radim cze 102 31 DNC* DNC DNF DNC DNC DNC DNC 378 606 100