Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 117 - Jesenná regata
Miesto a dátum : Senec, 13.09.2008 - 15.09.2008
Usporiadateľ : TJ Tatran Bratislava
Riaditeľ preteku : Dano Markovič
Hlavný rozhodca : Boroš Milan
Rozhodcovia : Jančina Michal, Borošová Simonka, Križanová Tatiana
Trieda : 420   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 0 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. Body Log.body %
1. SVK 5 Kachnič Branislav 105 201 11 0 0 0
Sadílková Katka 101 439 12  
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body Log.body %
1. SVK 2 Varga Ján 103 188 11 2 1 4* 3 1 3 1 3 2 2 5* 18 4395 17
2. SVK 164429 Borošová Soňa 103 299 22 4 5* 5* 2 2 4 3 1 3 1 1 21 2890 33
3. SVK 16431 Boroš Martin 103 298 21 5* 2 1 1 3 1 4 4 4 5* 4 24 2010 50
4. SVK 31 Sadílková Terezka 101 483 22 3 4 2 5* 4 2 2 2 5* 3 3 25 1385 67
5. SVK 58473 Šabo Andrej 101 440 11 1 3 3 4 DNC* DNC* DNC DNC 1 4 2 32 900 83
6. SVK 8 Kuchár Braňo 101 545 21 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 6 6 6 60 505 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 16 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body Log.body %
1. SVK 986 Baran Maroš 205 190 31 1 1 2* 3* 2 1 1 1 1 1 1 10 6525 6
2. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 2 3* 3 2 1 2 3 3 5* 2 3 21 5020 13
3. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 6* 2 1 1 3 3 2 4 4 8* 2 22 4140 19
4. SVK 992 Babjaková Miriam 215 132 32 3 6* 4 4 4 7* 5 2 2 4 5 33 3515 25
5. SVK 1700 Bilková Nina 103 333 42 5 5 7 5 11* 9* 4 7 6 3 8 50 3030 31
6. SVK 88 Bonga Jakub 317 014 31 8 4 5 12* 5 4 9 5 15* 6 4 50 2635 38
7. SVK 991 Maňková Linda 101 539 42 11* 7 11 7 9 11 8 6 12* 5 7 71 2300 44
8. CZE 191 Halouzka Jakub cze 001 0 7 9 9 6 6 8 10 12* 8 12* 9 72 2010 50
9. SVK 278 Rexa Richard 312 113 41 4 12* 10 11 8 6 12* 8 11 11 10 79 1755 56
10. SVK 780 Kraker Branimír 205 228 41 DNC* 10 DNF* 8 10 5 6 11 10 14 11 85 1525 63
11. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 41 9 DNC* 8 10 7 DNF* 15 10 9 13 6 87 1320 69
12. CZE 550 Halouzka Jiří cze 001 31 14* 8 6 13 13 12 13 13 3 7 15* 88 1130 75
13. SVK 703 Noruláková Sophia 103 335 42 10 11 DNS* 14 12 DNF* 11 9 7 10 14 98 955 81
14. SVK 555 Kincel Peter 317 037 41 12 13 DNF* 15* 14 10 7 14 14 9 12 105 795 88
15. SVK 9898 Naništová Natália 205 235 42 13 14 12 9 15* 13 14 15* 13 15 13 116 645 94
16. SVK 99 Markovič Filip 103 358 31 15 15 13 16 16 DNF* DNC* 16 16 16 16 139 505 100