Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 206 - VCS - Interpohár
Miesto a dátum : Orava, 01.08.2008 - 03.08.2008
Usporiadateľ : YC Martin
Riaditeľ preteku : Ján Kaňuk
Hlavný rozhodca : Martin Mydlík
Rozhodcovia : Marynčák Jaromír, Kráľ Norbert, Szabari Gabriel
Trieda : 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 50774 Mayerbergová Ilona cze 001 0 4* 2 1 1 1 3* 2 1 8 7707 10
Kupská Markéta cze 002 0  
2. SVK 50333 Bilková Júlia 103 189 12 1 4* 3 2 4* 4 1 2 13 5600 20
Bilka Miroslav 103 269 11  
3. SVK 7 Toráková Lucia 110 376 22 2 3 2 3 3 1 4* 5* 14 4368 30
Dudejová Kristína 110 390 22  
4. SVK 8 Feriancová Eva 101 475 22 9* 1 4 5* 2 2 3 3 15 3493 40
Porubský Michal 101 465 21  
5. CZE 50776 Vachtarčík Rudolf cze 001 0 3 5 5 4 7* 6 5 7* 28 2814 50
Saňa Ivo cze 002 0  
6. SVK 58333 Macura Michal 302 073 11 5 6 8* 6 6 8* 6 8 37 2261 60
Kincel František 317 038 11  
7. ITA 50703 Čaudek Matia ita 001 0 7 7 9* 8 5 5 8 9* 40 1792 70
Husu Jokob ita 002 0  
8. SVK 50403 Vaďurová Dominika 101 478 22 6 8 7 7 DNF* DNC* 9 4 41 1386 80
Borošová Simona 103 337 22  
9. CZE 50775 Staňová Justína cze 001 0 8 9* 6 9* 8 7 7 6 42 1029 90
Maroščíková Gabriela cze 002 0  
10. SVK 16957 Rozsypal Alexander 326 008 21 DNS* DNC* 10 10 9 9 10 10 58 707 100
Rozsypal Peter 326 007 11  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 10 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 99 Kaňuk Jakub 205 150 11 1 1 7* 1 1 1 1 DNF* 6 7707 10
Kalous Karol 205 216 21  
2. SVK 1 Olšanová Lucia 205 163 22 2 2 3 2 4* 3 3 4* 15 5600 20
Naništová Michaela 205 236 22  
3. SVK 05 Kachnič Branislav 105 201 11 4* 3 2 3 2 4 6* 3 17 4368 30
Lednický Matej 105 221 11  
4. SVK 9 Baran Miro 205 155 11 7* 4 5 4 6* 2 2 1 18 3493 40
Kubes Fedor 701 012 21  
5. SVK 3 Summerling Roman 101 244 11 3 6* 1 5 3 5 5 RAF* 22 2814 50
Križan Marko 103 293 11  
6. CZE 134 Vaďura Ivo 101 087 11 DNF* 5 4 DNF* 5 DNF 4 2 31 2261 60
Rozhold Zdeno 101 081 11  
7. CZE 1 Kalous Zdeněk 205 218 21 6 8* 6 7* 7 6 7 5 37 1792 70
Kolous Zdeněk 205 217 11  
8. SVK 77 Psalman Miroslav 110 120 11 5 7 8* 6 8* 7 8 6 39 1386 80
Varga Stanislav 110 219 11  
9. CZE 41 Čech Peter 110 195 11 8 9 9 DNF* DNF* DNC 9 7 53 1029 90
Psalman Boris 110 363 21  
10. SVK 85 Blaho peter11 205 241 11 DNF* 10 10 DNF* DNC DNC 10 DNC 63 707 100
Hasák Radoslav 205 239 11  
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 11 Směšný Marek cze 001 0 2 2 5* 1 2 3* 1 2 10 7994 9
2. SVK 14 Lipenský Martin 223 038 21 8* 1 4* 3 1 1 2 3 11 5887 18
3. CZE 79 Škračková Vendula cze 001 0 DNF* 3 1 2 3 2 6* 5 16 4655 27
4. CZE 17 Daněk Michal cze 001 0 1 5 7* 4 5 8* 4 7 26 3780 36
5. CZE 74 Lejhanec Dávid cze 001 0 3 4 2 5 4 DNF* 8 OCS* 26 3101 45
6. CZE 106 Staniek Štěpán cze 001 0 4 6* 3 6 6 5 3 DNF* 27 2548 55
7. CZE 46 Švancarová Martina cze 001 0 5 8 9* 9* 7 6 5 4 35 2079 64
8. CZE 741 Staniek Michal cze 001 0 6 9* 8 8 9 4 11* 1 36 1673 73
9. SVK 15 Lipenská Lea 223 039 22 7 7 6 7 8* 7 7 8* 41 1316 82
10. SVK 6 Varga Ján 103 188 11 9 DNC* DNC* DNC DNC DNC 10 6 61 994 91
11. CZE 147 Čudek Radim cze 001 0 DNF* DNC* DNC DNC DNC DNC 9 OCS 69 707 100
Trieda : FIN   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 20 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 3 Lidařík Rudolf cze 001 0 RDG 1 1 1 1 6* 2 5* 9 9814 5
2. CZE 19 Hýža Jiří cze 001 0 RDG 2 2 2 2 1 5* 3* 10 7707 10
3. CZE 69 Bělunek Michal cze 001 0 RDG 3* 3 3 3 3 DNC* 1 15 6475 15
4. CZE 31 Sláma Ivo cze 001 0 2 6* 5 6* 4 2 1 2 16 5600 20
5. CZE 21 Čajčík Ján cze 001 0 1 4 4 5* 5* 4 3 4 20 4921 25
6. CZE 81 Hrnčál Tomáš cze 001 0 3 5 7* 4 6* 5 4 6 27 4368 30
7. SVK 11 Poor Róbert 101 321 11 4 7 6 7 8 7 DNC* DNC* 39 3899 35
8. SVK 8 Andel Pavol 103 020 11 5 10* 10 11* 9 8 6 7 45 3493 40
9. SVK 14 Hladný Roman 101 190 11 7 8 8 10* 7 9 11* 8 47 3136 45
10. CZE 55 Hrnčal Milan cze 001 0 6 9 12* 8 12* 11 7 11 52 2814 50
11. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 11 8 11* 9 9 10 10 10 13* 56 2527 55
12. SLO 5 Kapráľ Matej 306 019 11 13* 12 11 14* 13 12 9 10 67 2261 60
13. SVK X Trenčéni Karol 320 009 11 14* 13 13 15* 11 13 8 12 70 2016 65
14. SVK 7 Šabo Peter 101 032 11 9 DNF* DNS* 12 15 15 12 9 72 1792 70
15. SVK 311 Potucký Juraj 326 001 11 10 14 15* 17* 14 14 13 14 79 1582 75
16. SVK G1908 Hačko Tibor 101 335 11 12 18* 16 DNF* 17 16 15 16 92 1386 80
17. SVK 6 Lami Jozef 316 140 21 15 17* 17* 13 16 17 14 17 92 1204 85
18. SVK ZE5 Sopúch Slavomír 301 140 11 11 15 14 DNF* DNC* DNC DNC 15 97 1029 90
19. SVK 1 Mokáň Miroslav 301 002 11 17 16 18 16 18 DNF* DNC* DNC 106 861 95
20. CZ 9 Jančáryová Veronika 320 006 22 16 19 DNS* DNC* DNC DNC DNC DNC 119 707 100
Trieda : FW   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 0 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. Body Log.body %
1. SVK 11 Lapoš Martin svk 001 11 0 0 0
2. SVK 152 Maňková Vanda 101 524 12 0 0 0
Trieda : L47   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 192980 Hájek Daniel cze 001 0 1 1 3* 3* 1 1 2 1 7 578 33
2. CZE 185634 Ircing Pavel cze 001 0 2 2 1 1 2 2 3* 3* 10 277 67
3. CZE 74 Formánek Michal cze 001 0 3* 3* 2 2 3 3 1 2 13 101 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 17 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 152641 Pospíšil Martin cze 001 0 3* 4* 1 2 2 3 1 2 11 9317 6
2. POL 176745 Skuras Filip pol 001 0 2 7* 11* 5 3 1 2 1 14 7210 12
3. POL 158473 Kaczorowski Blazej pol 001 0 1 9* 2 14* 8 2 3 3 19 5978 18
4. CZE 177587 Kotisa Jan cze 001 0 6 1 5 4 9* 11* 9 5 30 5103 24
5. SVK 5 Zungovský Lukáš 205 147 11 DNC* 3 DNF* 3 1 14 8 4 33 4424 29
6. SVK 164431 Boroš Martin 103 298 21 13* 5 10* 7 7 6 7 7 39 3871 35
7. SVK 3 Sadílková Katka 101 439 12 11 6 15* 9 4 4 6 13* 40 3402 41
8. CZE 152638 Holotík Miroslav cze 001 0 DNC* 12 4 6 5 7 DNC* 6 40 2996 47
9. SVK 58473 Šabo Andrej 101 440 11 4 14* 6 11 11 9 4 14* 45 2639 53
10. SVK 1 Borošová Soňa 103 299 22 7 13* 3 12* 12 8 5 11 46 2317 59
11. SVK 4 Baláž František 135 015 11 8 11 13* 8 13 5 16* 9 54 2030 65
12. SVK 31 Sadílková Terezka 101 483 22 10 16* 14 15* 6 10 11 8 59 1764 71
13. CZE 153466 Hyrš Ladislav cze 001 0 DNC* 8 9 1 15 OCS* 10 OCS 61 1526 76
14. CZE 8 Obrtlík Filip cze 001 0 9 10 8 10 OCS* 12 14 15* 63 1295 82
15. SVK 9 Görföl Tomáš 101 488 21 12 2 12 DNF* DNS* DNS 13 10 67 1085 88
16. CZE 152681 Volf Vojtech cze 001 0 5 15 16* 13 10 15 12 16* 70 889 94
17. CZE 155043 Bitomský Martin cze 001 0 14 17* 7 16* 14 13 15 12 75 707 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 50 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. ITA 7172 Ugrin Matila ita 001 0 1 1 1 1 1 4* 1 9* 6 12600 2
2. ITA 5613 GrudenTomas ita 001 0 2 2 7* OCS* 3 2 2 1 12 10493 4
3. ITA 7388 Juretič Mirko ita 001 0 18* 3 10 OCS* 2 1 3 2 21 9261 6
4. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 7 5 5 3 9* 9 13* 4 33 8386 8
5. CZE 432 Sláma Eduard cze 001 0 5 6 3 15* 6 12* 11 3 34 7707 10
6. POL 11023 Fojcik Igor pol 001 0 11 15* 22* 2 7 3 4 8 35 7154 12
7. POL 1411 Gai Michal pol 001 0 10 12* 12* 6 4 5 9 7 41 6685 14
8. SVK 986 Baran Maroš 205 190 31 15* 7 2 13* 8 13 5 10 45 6279 16
9. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 16* OCS* 11 8 5 6 10 6 46 5922 18
10. POL 812 Pawela Piotr pol 001 0 3 9 21* 5 17 8 29* 5 47 5600 20
11. ITA 6389 Peric Ingrid ita 001 0 13* 4 8 7 13 7 12 24* 51 5313 22
12. SVK 992 Babjaková Miriam 215 132 32 6 21* 18* 9 10 11 15 12 63 5047 24
13. POL 1235 Korad Rumin pol 001 0 4 14 13 4 20 28* 26* 15 70 4802 26
14. CZE 260 Šugarová Kristína cze 001 0 9 8 4 12 14 31* 23 33* 70 4578 28
15. POL 1040 Ginkowski Jan pol 001 0 24* 16 14 21 15 10 7 23* 83 4368 30
16. CZE 421 Lejhanec Filip cze 001 0 8 23* 34* 20 12 22 6 17 85 4172 32
17. ITA 6661 Chantal Zeriali ita 001 0 17 10 20 11 11 25* 17 34* 86 3990 34
18. SVK 780 Kraker Branimír 205 228 41 21 17 9 19 DNF* 14 14 28* 94 3815 36
19. POL 1326 Bartoniek Wojcziech pol 001 0 39* 19 19 10 24 27* 8 16 96 3647 38
20. CZE 124 Žáček Jiří cze 001 0 23 13 15 14 22 33* 30* 21 108 3493 40
21. POL 1337 Kruszynski Jakub pol 001 0 14 24 16 18 36* 15 24 25* 111 3346 42
22. CZE 471 Halouzka Jiří cze 001 0 30* 44* 6 28 19 23 18 20 114 3206 44
23. SVK 1700 Bilková Nina 103 333 42 35* 22 35* 25 21 16 16 19 119 3066 46
24. SVK 991 Maňková Linda 101 539 42 22 25* 24 23 28* 17 25 14 125 2940 48
25. SVK 278 Rexa Richard 312 113 41 12 31 36* 24 25 30 36* 11 133 2814 50
26. SVK 9898 Naništová Natália 205 235 42 19 45* 31 22 27 21 37* 13 133 2695 52
27. SVK 88 Bonga Jakub 317 014 31 41* 20 23 17 23 29 21 30* 133 2583 54
28. POL 1239 Gimkowska Martina pol 001 0 27 26 26 26 18 32* 19 32* 142 2471 56
29. SVK 676 Naništová Marcela 205 237 32 26 29 25 30* 30 19 32* 22 151 2366 58
30. SVK 2 Kincel Peter 317 037 41 38 28 40* 16 16 18 38 39* 154 2261 60
31. ITA 5004 Germani Jana ita 001 0 28 11 33* 32 34* 26 31 29 157 2163 62
32. CZE 10 Halouzka Jakub cze 001 0 31 46* 17 36* 29 36 22 27 162 2065 64
33. POL 1238 Gotski Michal pol 001 0 32 30 37* 27 33* 20 28 26 163 1967 66
34. CZE 14 Vrzalová Elen cze 001 0 43* 18 27 35 31 35 44* 18 164 1876 68
35. POL 1208 Gotski Jan pol 001 0 34* 27 30 31 26 41* 20 31 165 1792 70
36. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 41 29 36 29 29 39* 24 27 41* 174 1708 72
37. CZE 713 Zielonka Lukáš cze 001 0 20 40* 28 39* 32 34 35 35 184 1624 74
38. ITA 5614 Ferletti Samuele ita 001 0 42* 38 45* 33 35 37 33 36 212 1540 76
39. SVK 20 Molčanyi Bohdan 326 009 41 36 33 42 34 38 39 45* 45* 222 1463 78
40. POL 1234 Pawlak Grzegorz pol 001 0 25 37 38 DNF* DNC* 44 39 43 226 1386 80
41. POL 1232 Baczynski Wiktor pol 001 0 37 32 DNF* 38 DNC* 42 43 37 229 1309 82
42. ITA 5301 Cetul Sebastjan ita 001 0 33 41 41 41 37 40 48* 48* 233 1239 84
43. CZE 44 Staňa Ivo cze 001 0 45* 42* 39 42 40 38 34 40 233 1169 86
44. CZE 701 Kilarová Marie cze 001 0 47* 39 32 43* 41 43 40 42 237 1099 88
45. CZE 171 Zamarský Vít cze 001 0 46* 34 44 37 43 46 47* 38 242 1029 90
46. GBR 1 Vachtarčík Jakub gbr 001 0 48* 43 43 40 42 45* 42 44 254 959 92
47. SVK 99 Markovič Filip 103 358 31 40 35 46 DNF* DNS* DNF 41 47 260 896 94
48. POL 1188 Smagowicz Magda pol 001 0 44 48* 47 DNF* 44 47 46 46 274 833 96
49. SVK 705 Boroš Michal 103 342 41 49 47 DNF* DNS* DNS DNC DNC DNC 300 770 98
50. SVK 78 Krakerová Mariana 205 240 42 DNF* DNS* DNS DNS DNS DNC DNC DNC 306 707 100
Trieda : RAC   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 23 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 11 1* 1* 1 1 1 1 1 1 1 1 8 10241 4
2. SVK 17 Beránek Karol 316 012 11 2 3 4* 4 2 2 4 6* 3 2 22 8134 9
3. SVK 171 Habina Ladislav 316 021 11 4 2 2 3 4 5 2 7* 7* 3 25 6902 13
4. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 11 7* 5 3 9* 5 4 3 2 4 4 30 6027 17
5. SVK 87 Dzvoník Lukáš 316 064 21 5 4 8* 2 8 10* 5 4 6 8 42 5348 22
6. SVK 94 Hošták Róbert 106 152 11 8* 6 5 5 7 7 7 9* 2 5 44 4795 26
7. CZE 8 Mielec Ľubomír cze 001 0 6 7 7 10* 3 6 6 3 11* 6 44 4326 30
8. SVK 16 Velebír Peter 301 093 11 3 8 10* 7 6 3 9 10* 5 7 48 3920 35
9. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 21 11* 9 6 6 11* 8 8 11 9 9 66 3556 39
10. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 11 10 13* 9 8 9 12 12 13* 10 11 81 3241 43
11. SVK 96 Várady Róbert 106 118 11 9 10 11 12* 10 9 10 12 15* 10 81 2947 48
12. SVK 241 Potucký Martin 326 002 11 DNF* 12 13 14* 14 11 11 5 8 14 88 2688 52
13. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 11 12 17* 12 15 12 16* 14 14 12 13 104 2443 57
14. SVK 152 Maňková Vanda 101 524 12 DNF* 14 16* 16 15 13 13 8 14 12 105 2219 61
15. SVK 86 Dzvoník Emil 316 062 11 13 15 18* 13 16 15 16 15 13 17* 116 2009 65
16. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 11 DNF* 18* 14 18 13 14 15 17 17 16 124 1813 70
17. SVK 23 Turský Roman 316 102 21 DNF* 16 17 17 19* 17 17 16 16 18 134 1624 74
18. SVK 89 Vanický Šimon 316 009 21 DNF* 19 19 19 21* 20 18 19 18 15 147 1449 78
19. SVK 711 Karovič Vlado 106 156 11 DNC* 11 15 11 17 DNS* DNS DNF DNC DNC 150 1288 83
20. SVK 30 Švaňa Martin 316 144 21 DNF* 20 22 20 18 18 DNS* DNF 19 19 160 1134 87
21. SVK 52 Mikler Ľubomír 316 142 21 DNF* DNF* 20 21 20 19 DNS 18 20 DNF 166 987 91
22. SVK 5 Turský Tomáš 316 103 31 DNF* DNF* 21 22 DNS DNC DNS 20 21 20 176 840 96
23. SVK 26 Horka Dušan 106 167 11 DNF* DNF* DNS DNS DNS DNC DNS DNF DNC DNC 192 707 100
Trieda : VAU   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 36034 Smutný Ladislav cze 001 0 1 1 1 1 1 2* 1 5* 6 7028 13
Čagan Martin cze 002 0  
2. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 11 4* 2 2 3 4 1 5* 1 13 4921 25
Brezinová Lenka 223 063 22  
3. SVK 67 Hlavsa Ján 215 023 11 5* 3 3 2 3 5* 2 2 15 3689 38
Barényiová Karolína 215 167 22  
4. SVK 36036 Ružička Pavel 215 003 11 6* 4 4 5 2 4 4 7* 23 2814 50
Ružička Peter 215 043 11  
5. SVK 28657 Králik Václav 215 095 11 3 8* 5 7* 5 7 3 3 26 2135 63
Barényi Samuel 215 168 31  
6. SVK 36031 Brestovský Matej 223 004 11 2 6 7* 6 7* 3 7 6 30 1582 75
Machovcová Tatiana 223 054 22  
7. CZE 35774 Chyťová Marcela cze 001 0 7* 5 6* 4 6 6 6 4 31 1113 88
Klát Roman cze 002 0  
8. CZE 35882 Machovský Ján cze 001 0 DNF* 7 8 8 8 8 DNC* DNC 48 707 100
Machovská lucie cze 002 0