Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 208 - MSR kajutových lodí
Miesto a dátum : Orava, 22.08.2008 - 24.08.2008
Usporiadateľ : YC Považská Bystrica+KVO
Riaditeľ preteku : Lovíšek Emil
Hlavný rozhodca : Marynčák Jaromír
Rozhodcovia :
Trieda : KJP   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 13 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 8 R Spisak Wojciech pol 048 11 2* 2 1 1 2 1 1 4* 8 8505 8
Siuta Jakub pol 002 11  
Postol Jakub pol 003 11  
2. SVK 2 R Wandasiewicz Mariusz pol 049 11 6* 1 5* 2 1 2 2 1 9 6398 15
Głód Katarzyna pol 050 12  
3. SVK 20 C Kriš Daniel 306 050 11 4* 3 9* 3 3 3 4 3 19 5166 23
Potucký Juraj 326 001 11  
Čižik Peter 301 138 11  
4. SVK 15 R Makuch Ľoša 301 063 11 1 6 2 6 7 4 8* 10* 26 4291 31
Uhlár Peter 301 133 11  
Kapráľ Jozef 306 016 11  
Vargová Monika 321 020 12  
5. SVK 11 C Novák Zdeno 203 075 11 3 8* 7* 4 4 7 3 5 26 3612 38
Nováková Daniela 203 325 12  
Heglas Peter 108 023 11  
6. SVK 5 R Hrubiak Karol 203 351 11 8* 4 6 7* 6 5 5 2 28 3059 46
Hrubiak Karol 203 352 21  
Dudek Jozef 226 011 11  
7. SVK 18 R Kaliňák Vladimír 324 001 11 10* 7 4 8 8 10* 6 6 39 2590 54
Zelizňák Vladimír 324 011 11  
Žák Vladimír 324 014 11  
8. SVK 17 R Jančáry Martin 320 004 11 9* 9 11* 5 5 8 7 9 43 2184 62
Vasilenko Maroš 320 031 11  
Jančáryová Veronika 320 006 22  
Ongrady Matuš svk 004 21  
9. SVK 9 C Modrzewslki Bogdan pol 001 11 7 10* 8 9 10* 6 9 8 47 1827 69
Szczepanczik pol 002 11  
Modrzewska Karolina pol 003 12  
10. SVK 21 R Králik Jozef 204 040 11 5 5 3 DNF* DNC* DNS DNS DNS 55 1505 77
Mackovič Dušan 204 112 11  
Lenárt Ondrej 207 163 11  
11. SVK 19 C Trenčéni Karol 320 009 11 12* DNF* 10 10 11 9 10 7 57 1218 85
Naščak Martin 320 025 11  
Komanický Rasťo 320 018 11  
12. SVK 6 C Nosko Juraj 108 034 11 11 DNF* 12 11 9 11 11 DNF* 65 952 92
Nosko Ľubomír 110 371 21  
13. SVK 4 C Galik Cyro svk 001 11 13 DNF* 13 DNF* DNC DNS DNS DNF 82 707 100
Badin Marek svk 002 11