Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 260 - Liptovský pohár
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 04.08.2008 - 06.08.2008
Usporiadateľ : TJ Fatran
Riaditeľ preteku : Marian Babjak
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia : Peter Oršula, Pavol Gaál, Igor Sloboda, Babjak Marián, Bonga Martin
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. CZE 11 Marek Smešný cze 001 13 1* 1 1 1 1 1 3* 1 1 1 8 6330 11
2. CZE 79 Škráčková Vendula cze 001 13 6* 2 2 2 2 6* 1 2 2 2 15 4524 22
3. SVK 14 Lipenský Martin 223 038 21 4 3 DNF* 4 5* 2 2 3 4 5 27 3468 33
4. CZE 17 Michal Danek cze 001 13 3 7* 5 3 4 5 4 4 7* 4 32 2718 44
5. CZE 147 Cudek Radim cze 001 13 5 5 6 7* DNC* 3 5 5 3 3 35 2136 56
6. CZE 74 David Lejhanec cze 001 13 2 4 4 6 3 4 DNS* DNS* 8 DNS 41 1662 67
7. SVK 6 Varga Ján 103 188 11 7 6 3 5 7 7 6 DNS* DNS* DNS 51 1260 78
8. SVK 15 Lipenská Lea 223 039 22 8 9 DNF* 8 6 9 7 6 5 DNS* 58 912 89
9. CZE 46 Švancorová Martina cze 001 13 9* 8 7 9* 8 8 8 7 6 6 58 606 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 18 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. SVK 986 Baran Maroš 205 190 31 1 3 6* 2 2 4* 1 1 2 16 8136 6
2. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 2 1 1 3 3 3 3 6* 7* 18 6330 11
3. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 4 2 3 1 1 1 5* 4 3 19 5274 17
4. CZE 260 Šugárová Kristína cze 001 11 16* 6 5 DNS* 6 2 4 2 1 27 4524 22
5. SVK 992 Babjaková Miriam 215 132 32 3 4 2 4 4 12* 6* 3 5 28 3942 28
6. CZE 124 Jiri Žáček cze 001 11 5 9 4 6 8 10* 2 9 12* 49 3468 33
7. SVK 780 Kraker Branimír 205 228 41 9 5 11* 9 11* 5 8 5 6 56 3066 39
8. SVK 1700 Bilková Nina 103 333 42 10 10 9 DNS* DNS* 6 10 7 4 61 2718 44
9. CZE 12 Tereza Kovačová cze 001 11 7 7 15* 8 5 14* 7 13 8 62 2412 50
10. SVK 88 Bonga Jakub 317 014 31 6 8 10 5 9 7 11 OCS* 13* 69 2136 56
11. CZE 14 Elen Vrzalová cze 001 11 8 14 17* 7 7 8 14 11 15* 81 1890 61
12. SVK 278 Rexa Richard 312 113 41 12 15* 7 DNS* 10 11 12 8 11 81 1662 67
13. SVK 2 Kincel Peter 317 037 41 11 13 14 13 15* 9 9 10 10 89 1452 72
14. CZE 471 Hakouzka Jiri cze 001 31 15 17* 8 11 13 13 15 17 18* 103 1260 78
15. CZE 130 Sara Provaznikova cze 001 11 13 11 12 10 12 15 16 14 17* 103 1080 83
16. CZE 701 Kilarová Marie cze 001 11 14 12 13 12 14 16* 13 12 14 104 912 89
17. CZE 10 Halouzka Jakub cze 001 41 DNF* 16 16 DNS* DNS 17 17 15 9 123 756 94
18. SVK 70 Kincelová Diminika 317 039 42 DNF* DNC* DNC DNS DNS DNS DNS 16 16 143 606 100