Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 509 - Mistrovství ČR LAR a OPT
Miesto a dátum : Nové Mlyny (CZE), 28.08.2008 - 31.08.2008
Usporiadateľ : CZE
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : 470   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 8 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Body Log.body %
1. CZE 4 Fiala Petr cze 086 11 3 1 1 2 1 1 2 4* 2 1 2 6* 16 7028 13
Škoda Michal cze 087 11  
2. CZE 1 Šmídová Lenka cze 088 12 1 5* 2 3 2 5 3 1 1 2 DNF* 1 21 4921 25
Mrzílková Lenka cze 089 12  
3. CZE 11 Bobek Ondřej cze 090 11 2 4* 3 1 3 2 1 3 4* 3 1 2 21 3689 38
Bobek Pavel cze 091 11  
4. CZE 7 Koutná Martina cze 092 12 5* 3 4 4 5 3 5 2 3 6* 4 3 36 2814 50
Preibischová Michaela cze 093 12  
5. SVK 99 Kaňuk Jakub 205 150 11 4 6 6 7* 7 6 6 DNC* 6 4 3 4 52 2135 63
Kalous Karol 205 216 21  
6. SVK 9 Baran Miroslav 205 155 11 8* 7* 7 5 4 4 4 5 5 7 6 5 52 1582 75
Fedor Kubeš 110 302 11  
7. SVK 88 Olšanová Lucka 205 163 22 7* 2 8* 6 6 7 7 6 7 5 5 7 58 1113 88
Naništová Michaela 205 236 22  
8. SVK 5 Kachnič Braňo 105 201 11 6 8 5 8 DNC DNC* DNC* 7 OCS 8 7 DNF 76 707 100
Lednický Matej 105 221 11  
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 34 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Log.body %
1. CZE 192635 Fenclová Veronika cze 052 12 1 1 1 1 1 1 3* 4* 3 1 10 11424 3
2. CZE 192667 Teplý Viktor cze 053 21 8* 3 4 2 2 2 1 5 2 DNC* 21 9317 6
3. CZE 152633 Blatecký David cze 054 11 2 2 7 9 12* 8 15* 1 5 6 40 8085 9
4. CZE 152639 Audy Dan cze 055 21 11* 7 15* 3 4 7 2 8 9 2 42 7210 12
5. CZE 152641 Pospíšil Martin cze 056 11 6 21* 2 5 7 5 12 6 25* 8 51 6538 15
6. CZE 171349 Směšný Marek cze 057 11 13* 14* 12 10 9 4 13 2 8 3 61 5978 18
7. CZE 12 Chlup Zdeněk cze 058 11 4 9 5 13 10 15* 6 16* 1 15 63 5509 21
8. CZE 169062 Černý Michal cze 059 11 7 10 11 8 11 6 8 3 21* 13* 64 5103 24
9. CZE 185638 Huček Jakub cze 060 11 9 11* 8 7 5 9 9 19* 10 9 66 4746 26
10. CZE 164432 Horáček Marek cze 061 21 20* 18 3 6 3 3 4 18 14 20* 69 4424 29
11. CZE 182268 Vaidišová Kateřina cze 062 12 17* 6 6 DNC* 6 12 11 7 6 16 70 4137 32
12. CZE 185643 Solfronk ml. Antonín cze 063 21 15 4 10 11 8 14 5 21* 24* 5 72 3871 35
13. CZE 185635 Korytář Václav cze 064 21 3 23* 17 4 13 DSQ* 7 11 11 14 80 3633 38
14. CZE 177587 Kotisa Jan cze 065 21 19* 12 9 14 16 11 10 23* 12 4 88 3402 41
15. SVK 164431 Boroš Martin 103 298 21 12 8 18 12 19 13 14 24* 22* 19 115 3192 44
16. CZE 155170 Plecitý Marek cze 067 11 10 22* 16 20* 15 17 17 12 19 10 116 2996 47
17. SVK 164429 Borošová Soňa 103 299 32 18 5 26* 16 23* 23 19 9 20 7 117 2814 50
18. CZE 193117 Cejnar Tomáš cze 069 21 5 16 DNC* DNC* 17 10 22 10 17 26 123 2639 53
19. CZE 182261 Pospíšilová Lucie cze 070 12 23* 17 13 18 14 16 20 13 15 23* 126 2478 56
20. CZE 152638 Holotík Miroslav cze 071 11 34* 26 19 15 18 18 16 15 18 OCS* 145 2317 59
21. SVK 3 Sadilková Kata 101 439 12 14 13 DSQ* 21 26 29 DNC* RAF 4 11 153 2170 62
22. SVK 31 Sadilková Tereza 101 483 22 21 32* 23 22 29* 26 25 17 13 17 164 2030 65
23. CZE 18226 Vachelová Barbora cze 074 22 31* 15 27 28 28* 27 28 22 7 12 166 1897 68
24. CZE 152681 Volf Vojtěch cze 075 21 28* 27 21 17 24 25 18 20 16 30* 168 1764 71
25. CZE 185633 Obrtlík Filip cze 076 21 27 24 14 24 20 19 DNC* 32* 27 18 173 1645 74
26. CZE 169063 Guryča Jan cze 077 21 16 30* 25 23 25 21 24 25 32* 24 183 1526 76
27. CZE 164433 Petřík Martin cze 078 31 22 20 24 19 22 24 26 26 29* 27* 183 1407 79
28. CZE 170268 Šamšulová Kristýna cze 079 22 24 19 31 31* 32* 28 29 14 26 21 192 1295 82
29. CZE 162621 Sopoušek Jan cze 080 21 33* 28 20 27 21 20 21 33 34* 25 195 1190 85
30. CZE 166303 Šenkýřová Lenka cze 081 12 25 31* 22 25 27 22 27 28 31* 22 198 1085 88
31. CZE 182267 Bachtík Lukáš cze 082 31 29 25 30 30 31* 30* 23 27 28 28 220 987 91
32. AUT 173035 Nemec Barbara aut 083 22 26 29 29 26 30 32* 30 30 30 OCS* 230 889 94
33. CZE 16351 Pospíšilová Klára cze 084 32 30 34* DNC* 32 33 33 31 29 23 29 240 798 97
34. AUT 187064 Parthe Manfred aut 085 11 32 33* 28 29 34* 31 32 31 33 31 247 707 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 51 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 986 Baran Maroš 205 190 31 1 8* 1 2 2 3 4* 1 10 12663 2
2. CZE 111 Bachtík Tomáš cze 001 41 2 6 2 1 5 BFD* 10* 2 18 10556 4
3. CZE 69 Cejnar Matyáš cze 002 31 5* 4 4 4 4 2 1 6* 19 9317 6
4. CZE 38 Cejnar Lukáš cze 003 31 6 1 3 7* 3 1 OCS* 7 21 8449 8
5. CZE 6 Novotný Štěpán cze 004 31 BFD* 5 15 3 1 BFD* 5 10 39 7770 10
6. CZE 432 Sláma Eduard cze 005 31 7 14* 14* 13 6 4 14 4 48 7210 12
7. CZE 70 Zárubová Michaela cze 006 32 15* 10 5 10 15* 6 6 14 51 6741 14
8. CZE 310 Vachel Ondřej cze 007 31 3 2 12 14 9 25* 15 18* 55 6335 16
9. CZE 633 Bezděk David cze 008 41 10 BFD* 7 6 21* 18 3 11 55 5978 18
10. CZE 89 Tichánek Michael cze 009 31 12* 11 9 9 12* 9 11 8 57 5663 20
11. CZE 9 Šamšulová Tereza cze 010 42 9 7 6 12 23* BFD* 20 5 59 5369 22
12. SVK 992 Babjaková Miriam 215 132 32 11 13 13 17* 13 14* 8 3 61 5103 24
13. CZE 260 Šugárová Kristýna cze 012 42 16 9 8 8 18* 16 7 30* 64 4865 25
14. CZE 622 Bezděková Martina cze 013 32 21 BFD* 10 18 10 7 2 24* 68 4634 27
15. CZE 389 Sivý Štěpán cze 014 31 8 3 16 BFD* 14 5 26 34* 72 4424 29
16. CZE 350 Starý Martin cze 015 31 BFD* 20 19 5 8 10 19 28* 81 4228 31
17. CZE 314 Houska Vojtěch cze 016 31 17 12 DSQ* 11 7 11 24 43* 82 4046 33
18. CZE 124 Žáček Jiří cze 017 41 BFD* 15 20 15 19 8 13 32* 90 3871 35
19. CZE 550 Halouzka Jiří cze 018 41 22* 17 11 RDG 17 22 34* 9 94 3710 37
20. CZE 412 Staňková Nikol cze 019 42 4 BFD* RDG 32* 24 19 17 16 100 3556 39
21. CZE 21 Štěpánský Jan cze 020 31 20 16 18 19 16 13 36* 23* 102 3402 41
22. CZE 291 Žíla Jiří cze 021 31 26 21 24 27* 11 12 28* 17 111 3262 43
23. CZE 421 Lejhanec Filip cze 022 41 19 23 17 20 28* 21 27* 15 115 3129 45
24. SVK 278 Rexa Richard 312 113 41 24 33* 21 24 33* 24 12 13 118 2996 47
25. CZE 110 Mareček Šimon cze 024 41 23 18 23 23 27* 26* 9 26 122 2877 49
26. CZE 12 Kováčová Tereza cze 025 32 31* 24 25 29 25 15 16 40* 134 2758 51
27. CZE 395 Kafka Richard cze 026 41 25 26 27 16 31* 23 29* 19 136 2639 53
28. CZE 1 Ščerba Patrik cze 027 31 32* 19 22 28 30* 20 22 25 136 2527 55
29. CZE 225 Vlachová Veronika cze 028 32 27 25 26 35* 22 17 23 36* 140 2422 57
30. CZE 555 Podzimek Antonín cze 029 31 14 34 28 22 38* 42* 32 12 142 2317 59
31. SVK 991 Maňková Linda 101 539 42 13 28 29 26 42* 35* 33 20 149 2219 61
32. CZE 255 Cvachová Adéla cze 031 42 28 22 35 36* 29 36* 18 31 163 2121 63
33. CZE 258 Dostálová Vlasta cze 032 32 33 32 40* 33 39* 30 21 21 170 2030 65
34. CZE 777 Utíkal Petr cze 033 31 29 38* 34 40* 20 37 25 29 174 1939 67
35. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 41 18 29 38 34 45* 39 DSQ* 22 180 1855 69
36. CZE 418 Novotný Michal cze 035 31 42* BFD* 30 21 37 31 35 27 181 1764 71
37. CZE 660 Zajíček Daniel cze 036 31 30 36 31 31 44* 34 31 44* 193 1680 73
38. CZE 130 Provazníková Sára cze 037 42 BFD* 27 37 37 36 28 41* 35 200 1603 75
39. CZE 31 Zielonka Lukáš cze 038 41 40 31 41* 42* 32 27 30 41 201 1526 76
40. CZE 446 Uher Ondřej cze 039 41 34 39 39 25 35 32 44* 42* 204 1449 78
41. CZE 635 Kafka Roman cze 040 41 43* 30 33 38 40 29 42* 37 207 1372 80
42. CZE 50 Polidar Martin cze 041 41 36 35 36 DNS* DNC* 33 40 39 219 1295 82
43. CZE 44 Staňa Ivo cze 042 31 39 37 32 39 43 DNS* 46* 38 228 1225 84
44. CZE 259 Mouchová Karolína cze 043 42 38 40 42 30 26 DSQ* DNC* DNC 229 1155 86
45. CZE 10 Halouzka Jakub cze 044 41 35 44 44 41 DNF* DNC* 38 33 235 1085 88
46. CZE 1392 Sopoušek Radek cze 045 41 41 42 45* 45* 34 41 37 45 240 1022 90
47. CZE 701 Killarová Marie cze 046 42 37 41 43* 43 41 38 43 46* 243 952 92
48. CZE 392 Vachtarčík Jakub cze 047 31 44 43 46* 44 46 40 45 48* 262 889 94
49. SVK 99 Markovič Filip 103 358 31 45 45 47 47 47 43 48* 49* 274 826 96
50. CZE 713 Koštýř Michal cze 049 41 DNE 46 48 48 DNC* DNC* 39 47 281 770 98
51. SVK 705 Boroš Michal 103 342 41 46 47 DNF* DNC DNC DNC* 49 51 299 707 100
52. CZE 615 Louda Martin Simon cze 051 41 DNF* DNC* DNC 46 DNF DNF 47 50 302 651 102