Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 512 - Mistrovství ČR EUR, FIN, L47,LAS
Miesto a dátum : Nové Mlyny (CZE), 26.09.2008 - 28.09.2008
Usporiadateľ : CZE
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 47 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. CZE 98 Rozsypal Jakub cze 001 21 1 1 2 4* 2 3 9 12411 2
2. CZE 12 Chlup Zdeněk cze 001 11 2 3 1 1 5* 4 11 10304 4
3. CZE 11 Směšný Marek cze 001 11 3 2 3 5* 1 2 11 9072 6
4. CZE 91 Krejza Tomáš cze 001 11 12* 5 4 3 6 5 23 8197 9
5. CZE 25 Audy Dan cze 001 21 6 10 5 21* 3 1 25 7518 11
6. CZE 6 Novotný Václav cze 001 11 4 4 8 2 10* 7 25 6965 13
7. CZE 20 Soukal Miloslav cze 001 11 9 6 6 6 19* 6 33 6496 15
8. CZE 87 Škoda Jan cze 001 21 7 7 7 10 4 14* 35 6090 17
9. CZE 79 Škráčková Vendula cze 001 12 5 13* 12 8 8 13 46 5733 19
10. CZE 147 Čudek Radim cze 001 11 11 12 15 7 18* 10 55 5411 21
11. CZE 3 Jindřichová Markéta cze 001 12 18* 8 10 13 14 15 60 5124 23
12. CZE 92 Šmídová Petra cze 001 22 20* 15 11 15 12 12 65 4858 26
13. CZE 41 Kala ing. Roman cze 001 11 14 9 23 9 11 25* 66 4613 28
14. CZE 93 Rozsypal Martin cze 001 21 13 21 9 17 DNC* 8 68 4389 30
15. CZE 17 Daněk Michal cze 001 21 8 20 17 14 13 30* 72 4179 32
16. CZE 2 Kubík Michal cze 001 11 16 14 16 11 15 22* 72 3983 34
17. CZE 10 Trenzová Karolína cze 001 12 21 17 20 12 7 28* 77 3801 36
18. SVK 14 Lipenský Martin 223 038 21 19 16 21 27* 9 18 83 3626 38
19. CZE 90 Šmídová Katka cze 001 12 17 22* 18 18 20 11 84 3458 40
20. CZE 106 Staniek Štěpán cze 001 21 15 25* 19 23 22 9 88 3304 43
21. CZE 74 Lejhanec David cze 001 11 10 18 13 DNC* 21 26 88 3157 45
22. CZE 99 Černá Anna cze 001 12 24 11 24 16 27* 16 91 3017 47
23. AUT 17 Styblo Petr aut 001 11 OCS* 19 14 20 16 27 96 2877 49
24. SVK 6 Varga Jan 103 188 11 22 23* 22 19 17 23 103 2751 51
26. CZE 66 Vachelová Barbora cze 001 22 28 30 27 29 31* 29 143 2506 55
27. SVK 15 Lipenská Lea 223 039 22 31 35 34 37* 28 17 145 2394 57
28. CZE 47 Topiarzová Magda cze 001 12 OCS* 26 28 25 26 41 146 2282 60
29. CZE 212 Bobek Pavel cze 001 11 27 32 35* 28 34 32 153 2177 62
30. CZE 741 Staniek Michal cze 001 11 35 24 38 33 44* 24 154 2072 64
31. CZE 501 Šplíchal Pavel cze 001 11 26 40* 33 26 36 35 156 1974 66
32. CZE 69 Crháková Lenka cze 001 12 29 29 29 22 DNS* DNC 157 1876 68
33. CZE 9 Cachová Šárka cze 001 12 30 31 32 36 29 42* 158 1785 70
34. CZE 67 Soukup Filip cze 001 21 34 DNC* 26 30 25 DNF 163 1694 72
35. CZE 171 Slíva Jakub cze 001 31 32 36 30 31 35 37* 164 1603 74
36. CZE 23 Korvas Filip cze 001 21 36 34 31 32 37* 33 166 1519 77
37. CZE 44 Liška Matěj cze 001 11 25 33 DNF* DNS 24 40 170 1435 79
38. CZE 73 Cach Zdeněk cze 001 21 33 27 39* 35 38 38 171 1351 81
39. SLO 64 Pellar David slo 001 31 37 39* 37 38 32 31 175 1274 83
40. CZE 15 Trňák Lukáš cze 001 21 41* 37 40 40 39 20 176 1197 85
41. CZE 46 Švancarová Martina cze 001 22 39 41 36 34 33 44* 183 1120 87
42. CZE 52 Činčera Marek cze 001 21 38 43* 41 41 30 39 189 1050 89
43. CRO 5 Holyszewská Anna cro 001 22 43 44* 43 43 40 21 190 980 91
44. CZE 97 Polidarová Marketa cze 001 22 40 38 42 39 41 43* 200 910 94
45. AUT 10 Strejček Radim aut 001 21 44* 42 44 42 43 34 205 840 96
46. CRO 777 Kováčová Tereza cro 001 32 42 45* 45 44 45 45 221 770 98
47. ITA 1045 Ščerba Patrik ita 001 31 DNF* DNS DNS DNS 42 36 222 707 100
25. CZE 55 Balzer Robert cze 001 11 23 28* 25 24 23 19 114 2625 53
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 42 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 38 Cejnar Lukáš cze 001 31 1 2 5 6* 1 9 10344 2
2. CZE 69 Cejnar Matyáš cze 001 31 2 3 4* 2 3 10 8538 5
3. CZE 111 Bachtík Tomáš cze 001 41 8 OCS* 1 3 2 14 7482 7
4. CZE 6 Novotný Štěpán cze 001 31 5 7 3 4 8* 19 6732 10
5. CZE 389 Sivý Štěpán cze 001 31 3 5 6 8* 5 19 6150 12
6. SVK 700 Bilka Adam 103 297 31 4 4 2 20* 11 21 5676 14
8. CZE 70 Zárubová Michaela cze 001 32 6 8 9 5 13* 28 4926 19
9. SVK 999 Matuška Dušan 110 388 31 7 6 12 7 15* 32 4620 21
10. CZE 633 Bezděk David cze 001 41 26 DNF* 10 1 6 43 4344 24
11. CZE 66 Šugárová Kristýna cze 001 42 10 24* 16 9 9 44 4098 26
12. SVK 88 Bonga Jakub 317 014 31 11 11 7 18 24* 47 3870 29
14. CZE 421 Lejhanec Filip cze 001 41 22 10 28* 14 7 53 3468 33
15. CZE 412 Staňková Nikol cze 001 42 9 23* 19 17 10 55 3288 36
16. CZE 9 Šamšulová Tereza cze 001 42 14 14 17 12 22* 57 3120 38
17. CZE 124 Žáček Jiří cze 001 41 19* 19 13 11 16 59 2964 40
18. CZE 291 Žíla Jiří cze 001 31 23* 12 18 16 17 63 2814 43
19. CZE 21 Štěpánský Jan cze 001 31 15 18 11 29 33* 73 2670 45
20. CZE 110 Mareček Šimon cze 001 41 20 21 27* 13 19 73 2538 48
21. SVK 1700 Bilková Nina 103 333 42 25 20 15 28* 14 74 2412 50
22. SVK 780 Kraker Branimir 205 228 41 29* 15 20 22 20 77 2292 52
23. CZE 622 Bezděková Martina cze 001 32 12 22 24 27 31* 85 2178 55
24. CZE 635 Kafka Roman cze 001 41 17 25 29 15 40* 86 2064 57
25. CZE 418 Novotný Michal cze 001 31 21 13 25 36* 28 87 1956 60
26. CZE 258 Dostálová Vlasta cze 001 32 27 16 23 32* 21 87 1854 62
27. CZE 395 Kafka Richard cze 001 41 24 17 22 30* 25 88 1758 64
28. CZE 225 Vlachová Veronika cze 001 32 18 26 21 23 27* 88 1662 67
29. SVK 991 Maňková Linda 101 539 42 31* 29 30 21 18 98 1572 69
30. SVK 278 Rexa Richard 312 113 41 28 28 26 31* 23 105 1482 71
31. CZE 436 Kordovský Vojtěch cze 001 41 32 27 31 35 39* 125 1398 74
32. CZE 555 Podzimek Antonín cze 001 31 DNS* DNS DNS 10 32 128 1314 76
33. CZE 701 Killarová Marie cze 001 42 30 DNF* DNC 25 35 133 1236 79
34. CZE 669 Thompson Harry cze 001 41 DNF* DNF DNS 24 26 136 1158 81
35. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 41 DNF* DNC 32 34 30 139 1080 83
36. CZE 255 Cvachová Adéla cze 001 42 DNS* DNS DNS 33 34 153 1008 86
37. CZE 350 Polidar Martin cze 001 41 DNC* DNF DNC 40 29 155 936 88
38. CZE 713 Koštýř Michal cze 001 41 DNF* DNF DNS 39 36 161 864 90
39. CZE 1392 Sopoušek Radek cze 001 41 DNF* DNF DNS 38 38 162 798 93
40. CZE 171 Zamarský Vít cze 001 41 DNC* DNC DNC 37 41 164 732 95
41. CZE 615 Louda Martin Simon cze 001 41 DNF* DNF DNF DNC 37 166 666 98
42. CZE 710 Kališová Lenka cze 001 42 DNC* DNC DNC DNC DNF 172 606 100
7. SVK 986 Baran Maroš 205 190 31 13 1 8 19* 4 26 5274 17
13. SVK 992 Babjaková Miriam 215 132 32 16 9 14 26* 12 51 3660 31