Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 260 - Veľká cena Slovenska
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 07.08.2009 - 09.08.2009
Usporiadateľ : KVO L.Mara
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 13 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 58333 Bilková Júlia 103 189 12 6 1 3 10 4860 8
Chrapčiak Tomáš 103 305 21  
2. SVK 574 Vaďurová Dominika 101 478 22 5 4 1 10 3656 15
Borošová Simona 103 337 22  
3. SVK 50333 Bilka Adam 103 297 21 1 6 5 12 2952 23
Puchoň Lukáš 101 466 11  
4. CZE 50774 Mayerbergová Ilona cze 001 0 8 2 2 12 2452 31
Kupská Markéta cze 002 0  
5. SVK 7 Baran Miroslav 110 412 11 2 5 6 13 2064 38
Matuška Dušan 110 388 21  
6. SVK 8 Feriancová Eva 101 475 22 3 OCS 4 21 1748 46
Križan Marko 103 293 11  
7. SVK 50403 Boroš Martin 103 298 21 4 3 DSQ 21 1480 54
Porubský Michal 101 465 11  
8. CZE 49567 Vachtorčík Jakub cze 001 0 9 8 8 25 1248 62
Korčík Lukáš cze 002 0  
9. SVK 17023 Bonga Jakub 317 014 31 10 7 10 27 1044 69
Mana Jakub 317 045 21  
10. SVK SVK 7 Toráková Lucia 110 376 22 7 OCS 7 28 860 77
Zelenay Marek 110 383 21  
11. CZE 50776 Vachtařík Rudolf cze 001 11 11 9 9 29 696 85
Vachtařík Martin cze 002 21  
12. CZE 50769 Maršálek Daniel cze 001 0 12 10 11 33 544 92
Košvica Jakub cze 002 0  
13. SVK 46754 Rozsypal Alexander 326 008 21 13 DNC DNC 41 404 100
Domanič Adam 326 022 21  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. CZE 11 Bobek Ondřej cze 001 0 1 1 1 2* 1 1 5 7385 11
Bobek Pavel cze 002 0  
2. SVK 99 Kaňuk Jakub 205 150 11 2 3* 2 1 2 2 9 5278 22
Kalous Karol 205 216 21  
3. SVK 88 Olšanová Lucia 205 163 12 6* 2 3 4 3 3 15 4046 33
Naništová Michaela 229 002 22  
4. SVK 34 Vaďura Ivo 101 087 11 3 6* 4 3 5 6 21 3171 44
Rozhold Zdeno 101 081 11  
5. SVK 1 Kaňuk Ján 205 025 11 5* 5 5 5 4 4 23 2492 56
Naništa Milan 229 001 11  
6. SVK 77 Psalman Miroslav 110 120 11 4 4 6* 6 6 5 25 1939 67
Varga Stanislav 110 219 11  
7. SVK 134 Jančinová Dana 101 133 12 9* 8 8 7 7 7 37 1470 78
Sadílková Soňa 101 205 12  
8. SVK 7 Psalman Vladimír 110 105 11 7 7 7 9* 9 8 38 1064 89
Torák Waldemar 110 181 11  
9. CZE 1 Kalous Zdeno 205 217 11 8 9* 9 8 8 9 42 707 100
Petrík Marcel 215 190 11  
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 24 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. CZE 51 Zárubová Daniela cze 001 0 4 6 3 13 5924 4
2. CZE 87 Škoda Ján cze 001 0 12 2 1 15 4720 8
3. CZE 5 Zárubová Michaela cze 001 0 5 8 8 21 4016 13
4. SVK 15 Lipenská Lea 223 039 22 17 1 7 25 3516 17
5. CZE 79 Škráčková Vendula cze 001 0 9 14 2 25 3128 21
6. CZE 122 Daněk Michal cze 001 0 16 4 6 26 2812 25
7. CZE 46 Švancárová Martina cze 001 0 14 3 10 27 2544 29
8. CRO 777 Kováčová Tereza cze 001 0 7 11 12 30 2312 33
9. SVK 14 Lipenský Martin 223 038 11 2 DNC 4 31 2108 38
10. HUN 979 Žáček Jiří cze 001 0 15 5 14 34 1924 42
11. CZE 64 Pellar David cze 001 0 11 12 13 36 1760 46
12. CZE 98 Rozsypal Jakub cze 001 0 8 DNC 5 38 1608 50
13. CZE 106 Staniek Štepán cze 001 0 6 DNC 9 40 1468 54
14. SVK 9 Králik Michal 204 100 11 20 7 16 43 1340 58
15. CZE 65 Tichánek Michael cze 001 0 19 9 18 46 1220 63
16. CZE 14 Vrzalová Elen cze 001 0 18 13 15 46 1108 67
17. CZE 56 Šmakalová Pavlina cze 001 0 22 16 11 49 1004 71
18. CZE 11 Směšný Marek cze 001 0 1 DNC DNC 51 904 75
19. CRO 541 Holyszewská Anna cze 001 0 21 10 20 51 808 79
20. CZE 74 Lejhanec David cze 001 0 3 DNC DNC 53 720 83
21. GER 1139 Kubisz Ján cze 001 0 OCS 15 17 57 636 88
22. CZE 15 Trňák Lukáš cze 001 0 23 17 19 59 556 92
23. CZE 147 Čudek Radim cze 001 0 10 DNC DNC 60 476 96
24. SVK 6 Varga Ján 103 188 11 13 DNC DNC 63 404 100
Trieda : FIN   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 20 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. CZE 9 Michal Hrubý cze 001 0 6* 1 1 2 1 5 9814 5
2. CZE 3 Rudolf Lidarík cze 001 0 4* 3 3 1 2 9 7707 10
3. SVK 51 Mosný Peter 135 001 11 3 4* 2 3 3 11 6475 15
4. CZE 43 Hyrš Ladislav cze 001 0 14* 2 4 4 8 18 5600 20
5. CZE 31 Ivo Sláma cze 001 0 5* 5 5 5 5 20 4921 25
6. SVK 5 Cicutto Remo 110 101 11 2 7* 6 6 7 21 4368 30
7. SVK 11 Poor Róbert 101 321 11 9 10* 8 7 4 28 3899 35
8. SVK 19 Macura Michal 302 073 11 1 11 7 17* 15 34 3493 40
9. SVK 15 Sopúch Slavomír 301 140 11 7 8 12 13* 11 38 3136 45
10. CZE 1 Petr Audy cze 001 0 DNF* 6 16 11 6 39 2814 50
11. SVK 8 Andel Pavol 103 020 11 12* 12 10 8 10 40 2527 55
12. SVK 14 Hladný Roman 101 190 11 8 13* 11 9 13 41 2261 60
13. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 11 11 9 13* 10 12 42 2016 65
14. ITA 1 Kollár Kamil 302 016 11 10 14* 14 12 9 45 1792 70
15. SVK 1 Šabo Peter 101 032 11 15 16 9 15 18* 55 1582 75
16. SVK 6 Lami Jozef 316 140 21 13 DNF* DNF 14 16 64 1386 80
17. SVK 3 Kriš Daniel 301 150 11 16 17 15 18* 17 65 1204 85
18. SVK 7 Kuchár Alexander 101 548 11 DSQ* 15 17 16 20 68 1029 90
19. SVK 56 Lami Alexander 316 080 11 DNF* DNF 18 19 14 72 861 95
20. SVK 12 Denhardt Róbert 302 101 11 17 DNF* 19 20 19 75 707 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 16 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. CZE 12 Chlup Zdeněk cze 001 0 1 1 5 7 5220 6
2. CZE 192687 Teplý Ondrej cze 001 0 3 5 1 9 4016 13
3. CZE 152641 Pospíšil Martin cze 001 0 2 4 4 10 3312 19
4. SVK 164429 Borošová Soňa 103 299 22 7 3 2 12 2812 25
5. CZE 18563 Hájek Daniel cze 001 31 5 2 6 13 2424 31
6. CZE 195102 Volf Vojt cze 001 0 4 6 7 17 2108 38
7. SVK 9 Görföl Tomáš 101 488 21 6 13 3 22 1840 44
8. SVK 164431 Boroš Martin 103 131 11 11 7 10 28 1608 50
9. SVK 192488 Očenášová Nikola 205 151 22 8 9 13 30 1404 56
10. SVK 31 Sadílková Terezka 101 483 22 12 11 8 31 1220 63
11. CZE 11 Sláma Eduard cze 001 0 10 8 14 32 1056 69
12. CZE 162623 Formánek Michael cze 001 0 9 14 11 34 904 75
13. CZE 155043 Bitomský Martin cze 001 0 13 10 12 35 764 81
14. SVK 58478 Šabo Andrej 101 440 11 15 12 9 36 636 88
15. SVK 21 Kuchár Braňo 101 545 21 DNC 15 15 47 516 94
16. CZE 152638 Holotík Miroslav cze 001 0 14 DNC DNC 48 404 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 26 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. SVK 986 Baran Maroš 205 190 31 1 2 3 6 6064 4
2. CZE 635 Kafka Richard cze 001 0 3 4 5 12 4860 8
3. SVK 278 Rexa Richard 312 113 41 14 1 1 16 4156 12
4. CZE 421 Lejhanec Filip cze 001 0 4 10 2 16 3656 15
5. SVK 700 Bilková Nina 103 333 42 9 7 4 20 3268 19
6. POL 1335 Knurovski Szymon pol 001 0 6 9 7 22 2952 23
7. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 41 10 3 10 23 2684 27
8. CZE 66 Šugárová Kristína cze 001 0 11 6 6 23 2452 31
9. SVK 992 Babjaková Miriam 215 132 32 5 17 9 31 2248 35
10. CZE 31 Zielonka Lukáš cze 001 0 7 8 16 31 2064 38
11. SVK 780 Kraker Branimír 205 228 31 2 15 15 32 1900 42
12. CZE 1635 Kafka Roman cze 001 0 16 5 11 32 1748 46
13. SVK 9889 Naništová Natália 229 004 42 13 16 13 42 1608 50
14. SVK 676 Naništová Marcela 229 003 32 19 11 14 44 1480 54
15. SVK 991 Maňková Linda 101 539 32 15 18 12 45 1360 58
16. SVK 317 Kincel Peter 317 037 41 22 20 8 50 1248 62
17. CZE 422 Kostýř Michal cze 001 0 18 13 19 50 1144 65
18. SVK 2 Kincelová Diminika 317 039 42 12 22 18 52 1044 69
19. CZE 258 Dostálová Vlasta cze 001 0 17 19 17 53 948 73
20. SVK 703 Noruláková Sophia 103 335 32 21 12 21 54 860 77
21. CZE 701 Kilarová Marie cze 001 0 23 14 22 59 776 81
22. CZE 550 Halouzka Jiří cze 001 0 8 DNC DNC 64 696 85
23. SVK 976 Lehotová Michaela 229 006 32 25 23 20 68 616 88
24. SVK 705 Boroš Michal 103 342 41 26 21 23 70 544 92
25. CZE 51 Halouzka Jakub cze 001 0 20 DNC DNC 76 472 96
26. CZE 130 Provazníková Sára cze 001 0 24 DNC DNC 80 404 100
27. CZE 318 Provazníková Bára cze 001 0 DNC DNC DNC 84 0 104
Trieda : RAC   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 30 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 11 1* 1 1 1 1 1 1 6 11046 3
2. CZE 15 Petr Kučera cze 001 0 2 2 2 4* 2 2 2 12 8939 7
3. SVK 171 Habina Ladislav 316 021 11 6 4 4 10* 3 3 4 24 7707 10
4. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 11 9* 3 6 3 5 4 5 26 6832 13
5. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 11 3 5 3 5 6 8* 7 29 6153 17
6. SVK 94 Hošták Róbert 106 152 11 5 8 13* 2 10 11 6 42 5600 20
7. SVK 87 Dzvoník Lukáš 316 064 11 7 6 7 11* 8 7 8 43 5131 23
8. SVK 22 Heško Marcel 316 022 11 10 12* 9 12 7 5 3 46 4725 27
9. CZE 8 Lubomír Mielec cze 001 0 8 7 5 13 4 9 DNC* 46 4368 30
10. CZE 31 Jiří Král cze 001 0 13* 9 8 7 11 6 9 50 4046 33
11. SVK 17 Beránek Karol 316 012 11 4 10 10 6 12 13* 11 53 3759 37
12. CZE 5 Petr Kučera cze 001 0 12* 11 12 8 9 12 12 64 3493 40
13. SVK 241 Potucký Martin 326 002 11 11 15* 11 9 14 10 15 70 3248 43
14. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 11 14 13 18* 15 18 14 13 87 3024 47
15. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 11 21* 14 14 18 17 15 14 92 2814 50
16. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 11 17 18* 15 17 16 17 17 99 2618 53
17. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 11 16 20 17 20 22* 20 19 112 2436 57
18. SVK 23 Turský Roman 316 102 21 20 16 19 22* 21 18 18 112 2261 60
19. LAT 54 Juris Dreimanis lat 001 0 23 17 16 DNC* 19 24 16 115 2093 63
20. SVK 11 Čech Peter 110 195 11 DNC* DNC DNC 14 13 16 10 117 1939 67
21. SVK 89 Vanický Šimon 316 009 21 18 19 20 DNC* 20 21 20 118 1792 70
22. SVK 561 Pecháň Peter 316 032 11 DNC* DNC DNC 19 15 19 21 138 1652 73
23. SVK 24 Turský Tomáš 316 103 31 19 DNC* DNC 23 23 23 DNC 152 1512 77
24. SVK 56 Mikler Ľubomír 316 142 21 24 DNC* DNC DNC 24 22 22 156 1386 80
25. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 11 15 DNC* DNC 16 DNC DNC DNC 159 1260 83
26. SVK 30 Švaňa Martin 316 144 21 22 DNC* DNC DNF 26 25 23 160 1141 87
27. SVK 42 Kudelás Ľuboš 326 003 11 25 DNC* DNC 21 25 DNC DNC 167 1029 90
28. LAT 125 Juris Mikitaus lat 001 0 26 21 DNC* DNC DNC DNC DNC 175 917 93
29. SVK 71 Košík Radoslav 326 016 21 27 DNC* DNC DNC 27 DNC DNC 182 812 97
30. SVK 700 Čarný Kristián 316 018 31 28 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 188 707 100
31. SVK 16 Velebír Peter 301 093 11 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 192 0 103
Trieda : VAU   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 13 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 Body Log.body %
1. CZE 321O3 Chalupník Milo cze 001 0 1 1 1 3 4860 8
Chalupníková Katka cze 002 0  
2. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 11 2 2 4 8 3656 15
Babjaková Radka 215 114 22  
3. SVK 1 Králik Václav 215 095 11 3 3 2 8 2952 23
Barényi Samuel 215 168 31  
4. SVK 28660 Hlavsa Ján 215 023 11 4 4 3 11 2452 31
Barényiová Karolína 215 167 22  
5. CZE 32129 Mlčoch Branislav cze 001 0 6 7 6 19 2064 38
Mlčoch Matěj cze 002 0  
6. SVK 36036 Ružička Pavel 215 003 11 7 5 8 20 1748 46
Adamča Michal 223 080 11  
7. SVK 36031 Machovcová Tatiana 223 054 22 8 9 5 22 1480 54
Brezinová Lenka 223 063 22  
8. CZE 32140 Havrda Luboš cze 001 0 10 8 7 25 1248 62
Havrdová Adéla cze 002 0  
9. SVK 28657 Mana Marian 317 046 11 11 6 9 26 1044 69
Kincel František 317 038 11  
10. SVK 3603 Ružička Peter 215 043 11 9 10 10 29 860 77
Ábel Jakub 207 197 41  
11. SVK 32111 Brestovský Matej 223 004 11 5 DNC DNC 35 696 85
Brestovská Zuzana 223 020 12  
12. POL 2 Tarasivk Martyna pol 001 0 DNC 12 11 38 544 92
Lewna Tvlita pol 002 0  
13. POL 1 Bvlczak Anna pol 001 0 DNC 11 12 38 404 100
Bievs Natalia pol 002 0  
14. SVK 36035 Rozsypal Peter 326 007 11 DNC DNC DNC 45 0 108
Rozsypalová Viktoria 326 reg 41