Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 6031 - Juniorské majstrovstvá Rakúska
Miesto a dátum : Neusiedlersee UYCN (AUT), 23.08.2009 - 28.08.2009
Usporiadateľ : AUT
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca :
Rozhodcovia :
Trieda : 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 25 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. AUT 53390 Bildstein Benjamin aut 001 21 2 2 1 1 1 3 [8] 10 10493 4
Hussmann Lukas aut 002 21  
2. AUT 53695 Vadlau Lara aut 003 22 1 3 [10] 2 2 1 3 12 8386 8
Weiss Rudolf aut 004 21  
3. AUT 53733 Meister Simon aut 005 21 [7] 1 2 3 3 2 2 13 7154 12
Hussl David aut 006 21  
13. SVK 50333 Bilka Adam 103 297 21 8 7 17 11 11 [20] 17 71 2695 52
Chrapciak Thomas 103 305 21  
15. SVK 574 Vadurova Dominika 101 478 22 17 18 14 [26/ 12 18 5 84 2261 60
Borosova Simona 103 337 22  
Trieda : LAR - dievčatá   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
5. AUT 181594 Stark Sara aut 001 22 1 1 1 [3] 3 3 3 12 3101 45
6. AUT 193737 Röggla Katharina aut 002 22 2 4 3 [12/ 1 2 2 14 2548 55
6. SVK 164429 Borošová Soňa 103 299 22 3 6 4 [12/ 7 6 8 34 2548 55
7. AUT 171505 Moser Tina aut 003 22 4 [7] 2 2 5 4 4 21 2079 64
8. SVK 3 Sadílková Tereza 101 483 22 9 5 7 [12/ 9 7 7 44 1673 73
Trieda : LAR - chlapci   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 24 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. AUT 184976 Dapeci Claus Maria aut 001 21 2 2 2 [25/ 1 1 3 11 10367 4
2. AUT 191384 Sailer Matthias aut 002 21 7 3 3 [25/ 2 3 2 20 8260 8
3. AUT 194469 Schmidinger Fabian aut 003 21 [11] 6 1 1 6 6 8 28 7028 13
19. SVK 9 Görföl Thomas 101 488 21 20 15 23 [25/ 17 13 18 106 1414 79
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 101 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. GER 12432 Frisch Marvin ger 001 31 1 1 [3] 3 1 1 7 14735 1
2. GER 12434 Schroeder Muriel-Natalie ger 002 32 [4] 2 1 1 2 1 7 12628 2
3. AUT 796 Claus Calvin aut 001 31 [4] 3 2 4 2 2 13 11396 3
12. SVK 986 Baran Maros 205 190 31 7 [18] 10 6 5 5 33 7182 12
18. SVK 700 Bilkova Nina 103 333 42 15 5 9 [19] 14 11 54 5950 18
42. SVK 992 Babjakova Miriam 215 132 32 14 30 25 21 [52/ 20 110 3374 42
51. SVK 991 Mankova Linda 101 539 32 27 [29] 28 16 28 19 118 2786 50
57. SVK 278 Rexa Richard 312 113 41 10 29 7 32 [52/ 52 / 130 2443 56
61. SVK 676 Nanistova Marcela 229 003 32 38 27 [52/ 19 20 31 135 2240 60
67. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 41 25 40 29 [52/ 27 34 155 1953 66