Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 208 - Interpohár
Miesto a dátum : Orava, 30.07.2010 - 01.08.2010
Usporiadateľ : YC Martin
Riaditeľ preteku : Miroslav Baran
Hlavný rozhodca : Mydlík Martin
Rozhodcovia : Kráľ Norbert, Lehota Igor
Trieda : 420   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 12 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 50333 Bilka Adam 103 297 21 1* 1 1 1 3 7080 8
Chrapciak Tomáš 103 305 21  
2. SVK 8 Summerling Roman 101 244 11 4* 2 2 2 6 5274 17
Summerlingová Sona 101 512 32  
3. SVK 574 Vadurová Dominika 101 478 22 3 3 8* 3 9 4218 25
Borošová Simona 103 337 22  
4. SVK 50434 Bilková Nina 103 333 42 2 5 7* 4 11 3468 33
Bilka Miroslav 103 269 11  
5. CZE 5044 Kliment Michal cze 001 0 8 9* 3 5 16 2886 42
Štrunc Jan cze 002 0  
6. POL 5330 Midor Jakub pol 001 0 6 4 6 9* 16 2412 50
Wadowski Lukas pol 002 0  
7. POL 50989 Gocki Jan pol 001 0 5 6 5 8* 16 2010 58
Gocki Michal pol 002 0  
8. CZE 53391 Vachtareík Jakub cze 001 0 7 10* 4 7 18 1662 67
Marošeíková Gabriela cze 002 0  
9. CZE 1 Seidl Šimon cze 001 0 9* 7 9 6 22 1356 75
Košvica Jakub cze 002 0  
10. CZE 50769 Maršálek Daniel cze 001 0 10* 8 10 10 28 1080 83
Janku Lucie cze 002 0  
11. CZE 50775 Staoová Justýna cze 001 0 11 11 11 12* 33 834 92
Staoa Ivo cze 002 0  
12. CZE 50767 Maršálková Blanka cze 001 0 12* 12 12 11 35 606 100
Staoa Ivo cze 002 0  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 99 Kanuk Jakub 205 150 11 1* 1 1 1 3 4000 20
Kalous Karol 205 216 11  
2. SVK 77 Psalman Miroslav 110 120 11 2* 2 2 2 6 2495 40
Baran Maroš 205 190 21  
3. SVK 88 Olšanová Lucia 205 163 12 3* 3 3 3 9 1615 60
Naništová Michaela 205 236 22  
4. SVK 1c Kalous Zdeno 205 217 11 5* 4 4 4 12 990 80
Kalous Zdeno 205 218 11  
5. SVK 1 Naništová Natália 205 235 32 4 5* 5 5 14 505 100
Naništová Marcela 205 237 22  
6. SVK 34 Bencek Vladimír 213 013 11 DNC* DNC DNC DNC 21 0 120
Hajducík Matej 213 085 11  
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. CZE 25 Audy Dan cze 001 0 1 1 2* 1 3 6852 9
2. CZE 106 Staniek Štepán cze 001 0 2* 2 1 2 5 5046 18
3. SVK 15 Lipenská Lea 223 039 22 4 5* 3 3 10 3990 27
4. SVK 6 Varga Ján 103 188 11 5* 3 4 4 11 3240 36
5. SVK 14 Lipenský Martin 223 038 11 3 4 10* 7 14 2658 45
6. HUN 979 Žáeek Jioí hun 001 0 9* 6 5 6 17 2184 55
7. CZE 7 Kováeová Tereza cze 001 0 7* 7 6 5 18 1782 64
8. CZE Bobek Pavel cze 001 0 6 8 9 DNF* 23 1434 73
9. CZE 35 Staniek Michal cze 001 0 8 9 7 DNF* 24 1128 82
10. CZE 14 Vrzalová Elen cze 001 0 10 10 8 DNF* 28 852 91
11. POL 16 Dunski Olaf pol 001 0 11* 11 11 8 30 606 100
Trieda : L47   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. CZE 185631 Halouzka Jioí cze 001 0 4* 1 1 1 3 4800 20
2. CZE 196990 Štipánský Jan cze 001 0 1 2 3 DNS* 6 2994 40
3. POL 180742 Kosmala Wojciech pol 001 0 2 3* 2 2 6 1938 60
4. POL 173544 Radecki Tymoteusz pol 001 0 3 DNF* 4 3 10 1188 80
5. POL 164434 Mali ch Krisztof pol 001 0 5* 4 5 4 13 606 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 58473 Šabo Andrej 101 440 11 2 1 4 DNS* 7 5676 14
2. POL 182529 Pacanowski Artur pol 001 0 5 4 1 DNS* 10 3870 29
3. CZE 195102 Volf Vojtech cze 001 0 6 2 2 DNS* 10 2814 43
4. SVK 197206 Bonga Jakub 317 014 21 7* 3 5 2 10 2064 57
5. CZE 152638 Holotík Miroslav cze 001 0 3 7* 7 1 11 1482 71
6. SVK 192488 Borošová Sona 103 299 22 4 5 3 DNS* 12 1008 86
7. CZE 155043 Bitomský Martin cze 001 0 1 6 6 DNS* 13 606 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 33 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. CZE 412 Staoková Nikol cze 001 0 1 2* 1 1 3 9720 3
2. POL 1525 Fojcik Igor pol 001 0 2* 1 2 2 5 7908 6
3. POL 1558 Benesiewitz Mikolaj pol 001 0 3 3 5 7* 11 6852 9
4. POL 976 Bartoniek Wojciech pol 001 0 5 4 8* 3 12 6102 12
5. SVK 992 Babjaková Miriam 215 132 32 4 8* 4 5 13 5526 15
6. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 31 8 9* 3 6 17 5046 18
7. CZE 31 Zielonka Lukáš cze 001 0 6 5 7 9* 18 4644 21
8. SVK 278 Rexa Richard 312 113 31 7 7 6 8* 20 4296 24
9. CZE 577 Svoboda Jan cze 001 0 9 6 9 17* 24 3990 27
10. SVK 791 Manková Linda 101 539 32 DNC* 15 13 4 32 3720 30
11. CZE 125 Dvooák Ota cze 001 0 10 13 11 15* 34 3468 33
12. SVK 317 Kincel Peter 317 037 31 12* 12 12 10 34 3240 36
13. POL 1326 Stolorz Jakub pol 001 0 14 27* 10 13 37 3036 39
14. POL 1188 Smagowicz Magdalena pol 001 0 11 11 20 24* 42 2838 42
15. CZE 159 Sobotová Kristýna cze 001 0 13 16 17* 14 43 2658 45
16. CZE 701 Kilarová Marie cze 001 0 16 19* 16 12 44 2490 48
17. POL 1532 Sternal Michal pol 001 0 23* 21 14 11 46 2334 52
18. SVK 703 Noruláková Sophia 103 335 32 18 14 22* 18 50 2184 55
19. POL 1416 Stolorz Maciej pol 001 0 22* 17 15 20 52 2046 58
20. CZE 542 Sedlaoíková Kamila cze 001 0 19* 18 18 16 52 1908 61
21. POL 1899 Marek Marzena pol 001 0 27* 10 25 23 58 1782 64
22. SVK 700 Boroš Michal 103 342 41 15 25 21 26* 61 1662 67
23. SVK 780 Benceková Rebeka Mária 213 096 42 20 20 24* 21 61 1548 70
24. SVK 976 Lehotová Michaela 205 247 32 21 22* 19 22 62 1434 73
25. SVK 88 Kincelová Dominika 317 039 42 17 23 23 25* 63 1332 76
26. POL 888 Midor Jan pol 001 0 26 24 27* 19 69 1230 79
27. SVK 886 Kecskésová Michaela 103 361 42 29* 26 26 27 79 1128 82
28. SVK 986 Meliš Patrik 103 362 41 24 28* 28 28 80 1032 85
29. SVK 1 Genšor Adam 213 084 31 25 29 DNF* 29 83 942 88
30. SVK 191 Tažandlák Adam 213 098 41 28 30 DNF* 32 90 852 91
31. CZE 14 Vrzal Libor cze 001 0 31 DNF* DNF 30 96 768 94
32. SVK 889 Brontvaj Marián 213 069 31 30 DNF* DNF 31 96 684 97
33. SVK 8 Koštál Tibor 213 089 41 32 DNF* DNF 33 100 606 100
34. CZE 451 Halouzka Jakub cze 001 0 DNC* DNC DNC DNC 105 0 103