Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 118 - Pohár Slovana - Memorial Tonky Malej
Miesto a dátum : Senec, 10.09.2011 - 11.09.2011
Usporiadateľ : Slovan
Riaditeľ preteku : Šabová Viera
Hlavný rozhodca : Boroš Milan
Rozhodcovia : Kančevová Zuza, Uličná Jana, Jančina Michal
Trieda : 420   Koef.vypís. : 3
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 3
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 21 2* 1 1 1 1 2 6 2400 20
Chrapčiak Tomáš 103 305 21  
2. SVK 53647 Maňková Linda 101 539 32 1 2 3* 3 2 1 9 1497 40
Summerling Roman 101 244 11  
3. SVK 50333 Bilková Nina 103 333 32 3 4* 2 4 3 4 16 969 60
Matuška Dušan 110 388 21  
4. SVK 54070 Vaďurová Dominika 101 478 22 4 3 5* 5 4 3 19 594 80
Benčík Pavol 101 reg 31  
5. SVK 50766 Macháček Lukáš 101 564 21 OCS* 5 4 2 5 5 21 303 100
Markovič Filip 103 358 21  
Trieda : FIN   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 15 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. CZE 3 Lidarik Rudolf cze 001 0 1 1 8* 1 1 1 5 6385 7
2. SVK 5 Poor Róbert 101 321 11 5 5 6* 2 2 2 16 4880 13
3. SVK 015 Sopúch Slavomír 301 140 11 3 6* 2 3 3 5 16 4000 20
4. SVK 05 Kapráľ Matej 306 019 11 2 4 1 4 11* 7 18 3375 27
5. SVK 2 Cicutto Remo 110 101 11 4 2 3 7* 5 4 18 2890 33
6. SVK 08 Andel Pavol 103 020 11 7 7 DNF* 6 4 6 30 2495 40
7. SVK 19 Macura Michal 317 062 11 8 12* 9 11 7 3 38 2160 47
8. SVK 14 Hladný Roman 101 190 11 9 10 4 12* 6 9 38 1870 53
9. SVK 111 Kollar Kamil 317 061 11 10* 8 10 5 10 10 43 1615 60
10. SVK 10 Hladný Róbert 101 243 11 12* 9 7 8 8 11 43 1385 67
11. SVK 3 Holák Andrej 101 306 11 6 3 5 DNC* DNC 14 44 1180 73
12. SVK 07 Šabo Peter 101 032 11 11 11 13* 9 9 8 48 990 80
13. SVK 15 Denhardt Róbert 317 058 11 13* 13 12 10 12 12 59 815 87
14. SVK G1908 Hačko Tibor 101 335 11 15 15 11 13 DNC* DNS 70 655 93
15. SVK 57 Režucha Andrej 103 108 11 14 14 DNF* DNC DNC 13 73 505 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 180759 Andel Michal 103 313 11 1 2 1 4* 1 1 6 5275 11
2. SVK 176678 Babjaková Miriam 215 132 22 4 3 5* 1 3 2 13 3770 22
3. SVK 58473 Šabo Andrej 101 440 11 2 4 2 5* 2 4 14 2890 33
4. SVK 164431 Norulák Róbert 103 199 11 6* 1 3 3 4 6 17 2265 44
5. SVK 31 Ferianec Adam 101 522 31 5 7 9* 2 6 5 25 1780 56
6. SVK 155046 Meliš Patrik 103 362 31 3 6 6 7* 7 3 25 1385 67
7. SVK 21 Ferianec Vlado 101 188 11 DNC* 9 4 6 5 9 33 1050 78
8. SVK 164429 Boroš Michal 103 342 41 7 5 7 8* 8 7 34 760 89
9. SVK 3 Macháčková Barbora 101 565 32 8 8 8 9* 9 8 41 505 100