Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 309 - Veľká cena Slovenska - MMSR
Miesto a dátum : Šírava, 21.07.2011 - 24.07.2011
Usporiadateľ : FYC Sobrance
Riaditeľ preteku : Martin Bonga
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Mokáňová Marcela, Oršula Peter, Mydlík Martin, Lehota Igor, Boroš Milan, Matzenauer Tomáš, Szabariová Jaroslava, Szabari Gabriel
Trieda : 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 21 1* 1 1 1 1 1 3* 1 1 7 7994 9
Chrapčiak Tomáš 103 305 21  
2. SVK 54070 Boroš Martin 103 298 11 4* 3 2 2 3 2 1 5* 2 15 5887 18
Borošová Simona 103 337 22  
3. SVK 8 Feriancová Eva 101 475 12 3 4* 3 4* 2 3 2 2 3 18 4655 27
Summerlingová Soňa 101 512 22  
4. SVK 51901 Bachratá Barbora 105 156 12 2 2 5 3 5 4 6* 3 6* 24 3780 36
Stoláriková Lenka 105 154 12  
5. SVK 7 Psalman Miroslav 110 120 11 5 6* 6 5 4 5 5 OCS* 4 34 3101 45
Varga Stanislav 110 219 11  
6. SVK 150333 Bilková Nina 103 333 32 6 5 4 DNF* 8* 6 7 4 7 39 2548 55
Naništová Natália 205 235 32  
7. SVK 50766 Macháček Lukáš 101 564 21 10* 10* 7 6 6 7 4 6 5 41 2079 64
Markovič Filip 103 358 21  
8. SVK 58333 Kincelová Dominika 317 039 32 7 7 8 8 9* 9 DNS* 7 8 54 1673 73
Kincel František 317 038 11  
9. SVK 11 Mana Marian 317 046 11 8 8 DNF* DNS* 7 8 8 8 9 56 1316 82
Mošpanová Ivana 325 002 12  
10. SVK 17023 Sabo Martin 317 051 11 11* 9 9 7 11* 11 9 9 11 65 994 91
Sabo Martin 317 050 21  
11. SVK 50333 Rozsypal Alexander 326 008 11 9 11* 10* 9 10 10 10 10 10 68 707 100
Domanič Adam 326 022 11  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 0 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. Body Log.body %
1. SVK 05 Kachnič Branislav 105 201 11 0 0 0
Lednický Matej 105 221 11  
Trieda : FIN   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 19 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. CZE 9 Hrubý Michal 135 047 11 2* 2 1 1 1 1 2 1 DNF* 9 9660 5
2. CZE 3 Rudolf Lidařík cze 001 11 1 1 2* 2* 2 2 1 2 2 11 7553 11
3. SVK 8 Mihalík Tomáš 101 359 11 4* 4 4 5* 4 3 4 4 1 24 6321 16
4. SVK 15 Sopúch Slavomír 301 140 11 3 5 7* 4 3 4 9* 7 3 29 5446 21
5. SVK 470 Holák Andrej 101 306 11 5 3 8* 7 5 6 3 8* 5 34 4767 26
6. SLO 5 Poor Róbert 101 321 11 12* 8 5 3 10 14* 7 3 7 43 4214 32
7. SVK 19 Macura Michal 317 062 11 13* 9* 9 9 7 5 5 5 6 46 3745 37
8. SVK 2 Cicutto Remo 110 101 11 6 10* 10 10 6 12* 6 6 4 48 3339 42
9. SVK 5 Kapráľ Matej 306 019 11 9 6 3 12 13 13 11 18* 14* 67 2982 47
10. SVK 111 Kollar Kamil 317 061 11 7 7 15* 13 9 9 17* 11 11 67 2660 53
11. SVK 1 Jankovič Marek 135 006 11 8 17* 11 8 8 15* 14 13 8 70 2366 58
12. SVK 101 Vanický Dušan 316 006 11 16* 14 DNF* 6 14 11 12 10 10 77 2107 63
13. SVK 151 Potucký Juraj 326 001 11 15* 11 14 DNF* 12 8 10 14 12 81 1862 68
14. SVK 7 Šabo Peter 101 032 11 14 13 17* 17 11 7 8 19* 13 83 1638 74
15. CZE 12 Petr AUDY cze 001 11 10 15 6 11 16* 17* 15 12 15 84 1428 79
16. AUT 12 Macura Tomáš 317 059 11 17* 12 12 15 17* 16 13 9 9 86 1232 84
17. SVK 3 Kriš Daniel 301 150 11 11 16* 16 16 15 10 16 16 17* 100 1043 89
18. SVK 6 Lami Jozef 316 140 21 18* 18 13 14 18 18 19* 17 18 116 868 95
19. SVK 9 Kuchár Alexander 101 548 11 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC 18 15 16 129 707 100
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 14 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. CZE 185636 Markéta Audyová cze 001 0 1 1 1 1 2* 1 1 2* 1 7 8729 7
2. SVK 192488 Borošová Soňa 103 299 22 3 3 8* 2 6* 6 5 1 4 24 6622 14
3. CZE 185634 Jiří Halouzka cze 001 21 11* 5 6* 5 1 2 3 6 5 27 5390 21
4. SVK 3 Šabo Andrej 101 440 11 7* 6 2 6 5 4 2 8* 2 27 4515 29
5. SVK 2 Varga Ján 103 188 11 2 2 5 3 9* 8 9* 7 3 30 3836 36
6. CZE 198917 Lukáš Svoboda cze 001 0 8 7 10* 11* 3 3 6 4 6 37 3283 43
7. SVK 197206 Bonga Jakub 317 014 21 5 4 3 7* 7 7 7 5 DSQ* 38 2814 50
8. SVK 176678 Babjaková Miriam 215 132 22 4 8 11* 9 4 5 11* 9 9 48 2408 57
9. SVK 180759 Meliš Patrik 103 362 31 6 13* 12* 12 8 9 8 3 8 54 2051 64
10. SVK 164431 Boroš Martin 103 131 11 10 9 7 8 DNF* DNS* 4 10 7 55 1729 71
11. SVK 164429 Norulák Róbert 103 199 11 12 10 4 4 10 DNF* DNF* 11 10 61 1442 79
12. CZE 1 Jiří Halouzka cze 001 11 13* 11 9 10 11 10 10 12* 12 73 1176 86
13. SVK 31 Lehotová Michaela 205 247 22 9 12 13 DNF* 12 11 12 14* 13 82 931 93
14. SVK 21 Kuchár Braňo 101 545 21 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNF 13 11 99 707 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 17 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. CZE 412 Nikol Staňková cze 001 32 1 1 1 1 1 2* 4* 1 1 7 9317 6
2. CZE 91 Tereza Šamšulová cze 001 32 2 2 3* 2 2 4* 1 2 2 13 7210 12
3. CZE 451 Jakub Halouzka cze 001 31 4* 4 2 4 3 3 3 4 6* 23 5978 18
4. SVK 791 Maňková Linda 101 539 32 3 3 5 3 6* 7* 5 3 3 25 5103 24
5. SVK 817 Ferianec Adam 101 522 31 5 5 4 5 5 6* 2 7* 5 31 4424 29
6. CZE 577 Jan Svoboda cze 001 41 7 6 7 9 10* 1 9 5 10* 44 3871 35
7. SVK 886 Kecskésová Michaela 103 361 32 9* 9 8 7 7 10* 6 6 4 47 3402 41
8. CZE 541 Benjamin Přikryl cze 001 41 6 8 10* 6 4 8 7 9* 9 48 2996 47
9. SVK 700 Boroš Michal 103 342 41 8 7 6 10* 9 9 8 10* 7 54 2639 53
10. SVK 317 Kincel Peter 317 037 31 10 10 9 8 8 5 12* 11 12* 61 2317 59
11. SVK 676 Benčeková Rebeka Mária 213 096 42 12* 11 15* 11 11 11 10 8 8 70 2030 65
12. SVK 976 Hrkeľ Kristián 230 013 31 11 14* 12 14* 13 13 14 12 11 86 1764 71
13. CZE 291 Molčanyi Bohdan 326 009 31 13 12 14* DNS* 12 12 11 14 13 87 1526 76
14. SVK 991 Macháčková Barbora 101 565 32 15* 13 11 12 14 15* 13 15 15 93 1295 82
15. SVK 81 Kubec Dávid 101 568 31 16* 15 13 13 15 14 DNF* 13 14 97 1085 88
16. SVK 888 Martin Čech 110 reg 41 DNS* DNS* DNS DNS 16 16 DNS 16 DNS 120 889 94
17. SVK 74 Benčeková Soňa 213 097 42 14 DNF* DNF* DNS DNS DNS DNS DNS DNS 122 707 100
Trieda : RAC   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 13 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 17 Beránek Karol 316 012 11 2 4* 1 2 1 1 4* 2 1 10 8505 8
2. SVK 241 Potucký Martin 326 002 11 3* 2 2 1 2 4* 3 1 3 14 6398 15
3. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 11 1 3 4 DNF* 3 2 1 6* 2 16 5166 23
4. SVK 87 Dzvoník Lukáš 316 064 11 4 1 3 5* 4 6* 5 5 5 27 4291 31
5. CZE 8 Mielec Lubomír cze 001 11 5 7* 5 6 7* 5 2 3 6 32 3612 38
6. SVK 16 Velebír Peter 301 093 11 6 8* 6 3 5 3 8* 4 7 34 3059 46
7. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 11 7 5 7 4 DNS* 7 DNS* 7 8 45 2590 54
8. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 11 8 6 10* 8 10* 10 7 9 4 52 2184 62
9. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 11 9 10* 9 12* 8 8 6 8 9 57 1827 69
10. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 11 10 9 8 7 6 11* 9 10 DNS* 59 1505 77
11. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 11 12* 11* 11 9 9 9 10 11 10 69 1218 85
12. SVK 52 Mikler Ľubomír 316 142 11 11 12 12 11 DNS* 12 DNS* DNS DNS 86 952 92
13. SVK BEZ Ján Onuška reg reg 11 DNF* 13 DNF* 10 DNS DNS DNS DNF DNS 93 707 100
Trieda : VAU   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 36327 Baran Miro 205 155 11 1 1 1 2 DNF* 1 1 1 DNS* 8 5600 20
Baran Maroš 205 190 21  
2. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 11 2* 2* 2 1,5 1 2 2 2 1 11 3493 40
Babjaková Radka 215 114 12  
3. SVK 32111 Brestovský Matej 223 004 11 3* 3* 3 3 2 3 3 3 2 19 2261 60
Mrázová Andrea 223 081 12  
4. SVK 36031 Machovcová Tatiana 223 054 22 4* 4* 4 4 3 4 4 4 3 26 1386 80
Brezinová Lenka 223 063 12  
5. SVK 36035 Rozsypal Peter 326 007 11 5 5 5 5 DNF* 5 DNF* 5 4 34 707 100
Rozsypalová Viktória 326 023 12