Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 207 - MM SR - Veľká cena Slovenska
Miesto a dátum : Orava, 18.08.2012 - 21.08.2012
Usporiadateľ : TJMY Námestovo + YC Martin
Riaditeľ preteku : Marek Benček
Hlavný rozhodca : Mydlík Martin
Rozhodcovia : Marynčák Jaromír, Lehota Igor, Oršula Peter, Kadlečíková Jana, Mokáň Miroslav, Kráľ Norbert, Boroš Milan
Trieda : 420   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 12 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 54070 Vadurová Dominika 101 478 22 2 1 1 3* 3* 2 1 1 8 8260 8
Borošová Simona 103 337 22  
2. POL 50258 Midor Jakub pol 001 0 1 2* 2 2 2 1 3* 2 10 6153 17
Pawela Piotr pol 002 0  
3. SVK 53901 Bilková Nina 103 333 32 5* 3 7* 4 1 RDG 2 3 16 4921 25
Manková Linda 101 539 22  
4. SVK 54062 Bilka Adam 103 297 21 3 5* 3 1 4 3 4 DNF* 18 4046 33
Chrapciak Tomáš 103 305 21  
5. CZE 54300 Saidl Šimon cze 001 0 4 4 4 5 6* 4 5 OCS* 26 3367 42
Summerling Sooa cze 002 0  
6. SVK 8 Feriancová Eva 101 475 12 6 7* 5 6 8* 6 6 4 33 2814 50
Sadílková Terezka 101 483 12  
7. POL 50989 Gocki Jan pol 001 0 7 6 8* 9* 7 7 7 5 39 2345 58
Gocki Michal pol 002 0  
8. SVK 50766 Machácek Lukáš 101 564 21 9 9 6 10* 5 5 8 OCS* 42 1939 67
Kubec Filip 101 567 21  
9. POL 5330 Stolorz Maciej pol 001 0 8 8 9 7 11* 8 10 OCS* 50 1582 75
Kurasik Szimon pol 002 0  
10. SVK 47782 Mackovic Matej 204 107 11 10* 10* 10 8 10 10 9 6 53 1260 83
Dellayová Adrian 204 reg 11  
11. SVK 50403 Kubec Dávid 101 568 31 11* 11* 11 11 9 9 11 8 59 973 92
Bencík Pavol 101 578 31  
12. SVK 7 Rusnák JAKUB 110 417 21 DNC* 12* 12 12 12 11 12 7 66 707 100
Fice3 Matúš 110 415 31  
Trieda : 470   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. CZE 7 Kooanová Johana cze 001 0 1* 1* 1 1 1 1 1 1 6 6153 17
Mrzílková Lenka cze 002 0  
2. SVK 99 Kanuk Jakub 205 150 11 2 3* 2 2 2 2 3* 2 12 4046 33
Kalous Karol 205 216 11  
3. SVK 88 Olšanová Lucia 205 163 12 3 2 5* 3 5* 4 2 3 17 2814 50
Naništová Natália 205 235 32  
4. SVK 77 Psalman Miroslav 110 120 11 5* 5* 4 5 3 3 5 5 25 1939 67
Varga Stanislav 110 219 11  
5. SVK 3 Vadura Ivo 101 087 11 DNF* 4 3 4 4 5 DNC* DNC 27 1260 83
Summerling Roman 101 244 11  
6. SVK 9 Sadílková Katka 101 439 12 4 6* DNC* 6 6 6 4 4 30 707 100
Machácek Juraj 101 254 11  
Trieda : EUR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 9 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. CZE 200 Žáeek Jioí cze 001 0 2* 2* 1 1 2 1 2 1 2 10 7385 11
2. SVK 14 Lipenský Martin 223 038 11 1 1 2 3* 1 2 3 DNC* 1 11 5278 22
3. CZE 23 Korvas Filip cze 001 0 4 7* 4 4 7* 4 1 2 3 22 4046 33
4. SVK 6 Varga Ján 103 188 11 3 3 5 2 3 6* 4 5 6* 25 3171 44
5. SVK 306 Lehotová Michaela 205 247 22 5* 4 3 5 5 3 6* 4 5 29 2492 56
6. CZE 979 Kilarová Marie cze 001 0 6* 5 6* 6 6 5 5 3 4 34 1939 67
7. DEN 1683 Pavelkova Nikola den 001 0 7* 6 7 7 4 7 8* 6 7 44 1470 78
8. SVK 461 Genšor Adam 213 84 31 8 9* 8 8 9* 9 7 8 8 56 1064 89
9. SVK G14 Brontvaj Marián 213 69 31 DNF* 8 DNF* DNC 8 8 DNF 7 DNC 61 707 100
Trieda : FIN   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 15 Sopúch Slavomír 301 140 11 4* 1 2 1 OCS* 2 3 1 10 7994 9
2. SVK 5d Kaprál Matej 306 019 11 1 3 1 3 2 1 5* 5* 11 5887 18
3. SVK 2RC Cicutto Remo 110 101 11 5 2 3 2 8* 6* 1 4 17 4655 27
4. SVK 99 Denhardt Róbert 317 058 11 3 5* 4 5* 1 4 2 3 17 3780 36
5. SVK 101 Vanický Dušan 316 006 11 6 6 5 4 7* 7* 4 2 27 3101 45
6. SVK 2 Andel Pavol 103 020 11 2 7 8* 8 3 9* 6 6 32 2548 55
7. SVK 7 Šabo Peter 101 032 11 7* 4 7 7 4 8* 7 7 36 2079 64
8. POL 26 Nowakowski Boguslaw pol 001 0 10 8 6 6 5 5 DNC* DNC* 40 1673 73
9. SVK 12 Rozsypal Alexander 326 008 11 8 10* 9 9 6 10* 8 8 48 1316 82
10. SVK 51 Vitko Juraj 110 013 11 9 9 10* 10 9 11* 9 9 55 994 91
11. SVK 5 Poor Róbert 101 321 11 DNC* DNC* DNC DNC DNF 3 DNC DNC 68 707 100
12. SVK 1 Kollar Kamil 317 061 11 DNC* DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 78 0 109
Trieda : LAR   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 15 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 180759 Andel Michal 103 313 11 1 1 6* 4 10* 2 4 1 1 14 8939 7
2. SVK 2012 Šabo Andrej 101 440 11 8* 2 1 1 3 1 6* 2 6 16 6832 13
3. SVK 192488 Borošová Sona 103 299 22 2 6* 3 3 5 4 1 7* 5 23 5600 20
4. SVK 153466 Meliš Patrik 103 362 31 4 9* 4 5* 2 5 2 4 2 23 4725 27
5. SVK 197206 Bonga Jakub 317 014 21 6* 5 2 6* 6 6 3 5 4 31 4046 33
6. SVK 9 Baran Miro 205 155 11 10* 3 5 2 8* 8 7 6 3 34 3493 40
7. SVK 21 Ferianec Adam 101 522 31 7 7 8* 8 1 3 11* 3 8 37 3024 47
8. POL 166479 Petryla Piotr pol 001 0 3 4 9 9 9 12* 10* 9 9 52 2618 53
9. SVK 189479 Kincel Peter 317 037 31 5 8 10* 7 7 9 9 11* 7 52 2261 60
10. SVK 176678 Babjaková Miriam 215 132 22 12* 11* 7 11 4 7 5 10 10 54 1939 67
11. CZE 152638 Holotík Miroslav cze 001 0 9 10 12 12 12 15* 8 8 13* 71 1652 73
12. SVK 31 Ferianec Vlado 101 188 11 11 13* 11 10 13* 11 13 12 11 79 1386 80
13. SVK 3 Machácková Barbora 101 565 32 15* 14* 13 13 11 13 14 13 12 89 1141 87
14. CZE 155043 Bitomský Martin cze 001 0 14 15* 15 OCS* 14 10 12 14 14 93 917 93
15. POL 171303 Seroczinski Michal pol 001 0 13 12 14 OCS* 15 14 DNF* OCS RAF 100 707 100
Trieda : OPT   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 15 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 886 Kecskésová Michaela 103 361 32 2 4* 2 1 1 1 1 8* 8 8939 7
2. SVK 1700 Boroš Michal 103 342 31 6* 1 1 5 2 3 4 6* 16 6832 13
3. CZE 223 Sobotová Kristína cze 001 0 8* 2 6 7* 3 2 3 2 18 5600 20
4. SVK 976 Hrkel Kristián 230 013 31 1 8* 4 6* 4 4 6 1 20 4725 27
5. POL 1692 Mierzwa Jakub pol 001 0 5 6 3 2 9* 5 8* 3 24 4046 33
6. POL 888 Midor Jan pol 001 0 3 3 5 4 6* 6* 5 5 25 3493 40
7. POL 1899 Marek Marzena pol 001 0 4 5 7 3 5 8* 2 10* 26 3024 47
8. SVK 999 Rusnák Matej 110 416 31 7 14* 11* 9 11 10 7 7 51 2618 53
9. POL 1110 Kadziolka Tadeusz pol 001 0 11* 9 8 8 7 11 9 12* 52 2261 60
10. SVK 888 Eech Martin 110 reg 41 10 10 13* 12* 10 7 12 9 58 1939 67
11. SVK 74 Tanžadlák Adam 213 098 31 9 7 10 10 OCS* 12 13* 11 59 1652 73
12. SVK 676 Benceková Sona 213 097 42 DNC* DNC* DNC DNC 8 9 10 4 63 1386 80
13. SVK 705 Hrkel Eliáš 230 027 41 12 12 14* DNF* 12 13 11 13 73 1141 87
14. SVK 1287 Oršula Jakub 223 092 41 DNF* 11 12 11 14 14 15* 14 76 917 93
15. SVK 992 Pacinová Michaela 223 096 42 13 13 9 DNC* 13 15 14 DNS* 77 707 100
Trieda : RAC   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Log.body %
1. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 11 2 1 1 2 1 1 1 3* 3* 9 7994 9
2. SVK 17 Beránek Karol 316 012 11 3 4* 3 1 4* 2 2 1 2 14 5887 18
3. SVK 241 Potucký Martin 326 002 11 1 2 4* 3 3 4 3 DNC* 1 17 4655 27
4. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 11 4* 3 2 4* 2 3 4 2 4 20 3780 36
5. SVK 11 Cech Peter 110 195 11 5 5 5 6* 6* 5 5 4 6 35 3101 45
6. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 11 8 8 DNF* 5 5 6 7 DNF* 8 47 2548 55
7. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 11 6 6 6 DNF* 7 10* 9 5 10 49 2079 64
8. SVK 25 Kucinský Lubomír 316 025 11 9* 9 8 8 10* 7 8 6 5 51 1673 73
9. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 11 7 7 7 7 8 9* 6 DNC* 9 51 1316 82
10. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 11 DNF* 10 9 DNF* 9 8 10 DNC 7 65 994 91
11. SVK 52 Mikler Lubomír 316 142 11 DNF* DNC* DNC DNC 11 11 DNF DNC 11 81 707 100
Trieda : VAU   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. SVK 36346 Baran Maroš 205 190 21 1* 1 1 1 1 1 1 2* 6 6622 14
Hricová Lucia 205 249 22  
2. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 11 4* 4* 2 3 3 2 2 1 13 4515 29
Okály ml. Martin 223 091 31  
3. SVK 87 Hlavsa Ján 215 023 11 2 2 3* 2 2 3 3 OCS* 14 3283 43
Barényiová Karolína 215 167 12  
4. SVK 32111 Brestovský Matej 223 004 11 3 3 4 4 4 4 6* 5* 22 2408 57
Machovcová Tatiana 223 054 12  
5. CZE 28645 Vacula Karel cze 001 0 6* 5 6* 5 5 5 4 3 27 1729 71
Vacula Ján cze 002 0  
6. SVK 36036 Ružicka Peter 215 043 11 5 6* 5 6* 6 6 5 4 31 1176 86
Betková Anna 223 098 12  
7. CZE 28647 Vacula Karel cze 001 0 7* 7* 7 7 7 7 7 6 41 707 100
Marek Václav cze 002 0