Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 306 - MMSR - KJP
Miesto a dátum : Zemplínska Šírava, 05.07.2012 - 07.07.2012
Usporiadateľ : J.K. TATUM
Riaditeľ preteku :
Hlavný rozhodca : Lehota Igor
Rozhodcovia : Mokáň Miroslav, Potucký Emil
Trieda : KJP   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 22 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK dephia Kapráľ Matej 306 019 11 2 1 3* 2 5 8658 5
Kollar Kamil 317 061 11  
Sopúch Slavomír 301 140 11  
Denhardt Róbert 317 058 11  
2. SVK 4Kondo Nosko Juraj 108 034 11 1 4 9* 1 6 6852 9
Nosko Ľubomír 110 371 21  
Sedlačko Jozef 110 414 21  
3. SVK 9-FION Kriš Daniel 301 150 11 3 3 4* 3 9 5796 14
Čižik Peter 301 138 11  
Hrubý Michal cze 003 0  
4. SVK BP Tuleja Tomáš 101 365 11 4 5 1 6* 10 5046 18
Tulejová Andrea 101 563 12  
5. SVK 12TRIM Csuday Zdenek 224 002 11 17* 7 2 5 14 4464 23
Csudayová Katarína 224 009 12  
6. SVK QUEENI Makuch Alexej 327 003 11 10* 2 5 8 15 3990 27
Makuchová Mária 327 012 12  
7. SVK 13-LEG Jančáry Martin 327 001 11 8 11* 6 4 18 3588 32
Repáň Peter 327 007 11  
Čunderlík Ján 327 011 11  
8. SVK 8-TRIM Kanka Pavel 224 022 11 5 6 10* 7 18 3240 36
Čech Ladislav 224 023 11  
9. SVK LUK3 Kurej Luboš 317 042 11 6 9 7 10* 22 2934 41
Kurej Lukáš 317 049 11  
Kurej Martin 317 047 11  
Mana Marian 317 046 11  
10. SVK 7-SM Fedor Bohumil 130 002 11 7 8 8 9* 23 2658 45
Šoltýs Ľubomír 130 011 11  
Maruniak Ľuboš 130 004 11  
Novák Zdeno 203 075 11  
11. SVK 21AFRO Macura Michal 317 062 11 13* 10 11 11 32 2412 50
Macura Tomáš 317 059 11  
Rozsypal Alexander 326 008 11  
12. SVK ABOVIA Kollár Marián 302 002 11 9 15 12 DNC* 36 2184 55
Vosika Peter 302 064 11  
Kollár Miroslav 312 60 11  
13. SVK EAGLE Molčanyi Bohdan 326 009 31 16* 12 13 12 37 1974 59
Stričík Michal 326 011 11  
Molčanyi Marcel 326 012 11  
Molčanyi Kristián 326 015 41  
Potucký Juraj 326 001 11  
Molčanyiová Slávka 326 010 12  
14. SVK 2SAT Baláž Ondrej 301 163 11 12 14 14 DNC* 40 1782 64
Ježko Martin 301 158 11  
Ježko ml. Martin 301 160 11  
15. SVK TYCHE Čurma Vladimír 325 008 11 14 13 DNF* 13 40 1602 68
Vaľová Gabriela 325 021 12  
16. SVK ALYA Klamár Rastislav 325 033 11 15 17 15 DNC* 47 1434 73
Klamár ml. Rastislav 325 034 11  
17. SVK 6-Call Bonga Jakub 317 014 21 11 16 DNF* DNC 50 1278 77
Bonga Martin 317 005 11  
Macik Juraj 317 006 11  
18. SVK GLORY Max Radovan 314 003 11 19 18 16 DNC* 53 1128 82
Max Gabriel 314 002 11  
19. SVK MARCA Hospodár Pavol 325 020 11 21 19 DNF* 14 54 990 86
Vaľo Ján 317 055 11  
20. SVK RHEA Kolesár Martin 325 003 11 18 20 DNF* DNC 61 852 91
Kolesárová Silvia 325 025 12  
Kolesárová Katarína 325 032 22  
21. SVK 5-Karo Fenovčík Karol 302 090 11 20 22 DNF* DNC 65 726 95
Feňovčíková Táňa 325 015 12  
22. SVK 14 jid Dudáš Ladislav 302 110 11 DNF* 21 DNF DNC 67 606 100
Mikloš Edmund 302 001 11