Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 208 - H2O regata
Miesto a dátum : Orava, 14.09.2013 - 15.09.2013
Usporiadateľ : Yacht club - H2O centrum
Riaditeľ preteku : Ján Hrubjak
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Oršula Peter
Trieda : KJP - Kaj.pl.CRUISER   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 5 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK MILENK Hrubják Karol 230 004 11 2* 1 1 2 1 5 4000 20
Lehotová Michaela 205 247 22  
2. SVK ADRIA Machovec Dezider 223 052 11 1 2* 2 1 2 6 2495 40
Babjak Marián 215 131 11  
Machovcová Adriána 223 053 12  
3. SVK ARZEN Fedor Stanislav 226 014 11 3* 3 3 3 3 12 1615 60
Ščamba Igor 226 057 11  
4. SVK AIDA Ťažandlák Pavol 230 034 11 4* 4 4 4 4 16 990 80
5. SVK MASA Hajdučík Matej 213 085 11 5* 5 5 5 5 20 505 100
Hrubjak Karol 230 015 11  
Trieda : KJP - Kaj.pl.RACER   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 4 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK KONDOR Nosko Juraj 108 034 11 1* 1 1 1 1 4 1406 25
Nosko Ľubomír 110 371 11  
Sedlačko Jozef 110 414 21  
2. SVK ADADA Králik Jozef 204 040 11 2* 2 2 2 2 8 804 50
Ťažandlák Adam 213 098 31  
3. SVK ARSINO Chudík Tomáš 226 001 11 3 3 4* 3 3 12 452 75
Králiková Katarína 226 033 12  
4. SVK SELENE Lénárt Ondrej 226 020 11 4* 4 3 4 4 15 202 100
Brnová Ľudmila 226 021 12  
Macho Lubomír 226 029 11  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 12 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 976 Hrkeľ Kristián 230 013 31 2* 1 2 1 2 6 5900 8
2. SVK 1700 Beránková Karolína 316 156 42 3 4* 1 2 1 7 4395 17
3. SVK 676 Benčeková Soňa 213 097 42 1 3 4* 4 3 11 3515 25
4. SVK 703 Kecskésová Nikola 103 367 32 4* 2 3 3 4 12 2890 33
5. SVK 705 Hrkeľ Eliáš 230 027 41 7* 5 5 6 5 21 2405 42
6. SVK 074 Benčeková Rebeka Mária 213 096 32 5 6* 6 5 6 22 2010 50
7. SVK 986 Melišová Janka 103 366 42 6 7 8 7 OCS* 28 1675 58
8. SVK 1248 Oršula Jakub 223 092 41 8 9 7 11* 7 31 1385 67
9. SVK X Franek Richard 223 109 41 11* 10 9 9 8 36 1130 75
10. SVK 31 Kocanová Barbora 223 108 42 10 8 12* 10 9 37 900 83
11. SVK 992 Miškov Alexander 223 116 41 9 11 11 8 OCS* 39 695 92
12. SVK 51 Brestovský Oliver 223 110 41 12 12 10 12 DNS* 46 505 100