Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 257 - MMSR KJP - PLM
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 05.07.2013 - 07.07.2013
Usporiadateľ : TJ Fatran LM
Riaditeľ preteku : Jozef Laco
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Sloboda Igor, Kopp Miroslav, Lehota Igor, Mydlík Martin, Potucký Emil
Trieda : KJP - Kaj.pl.CRUISER   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 10 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. POL MAXUSZ Piotr Lewandowski pol 001 3 4* 1 1 1 6 7707 10
Grzegorz Gaweda pol 002  
Piotr Dzieržewicz pol 003  
2. SVK LUK II Mana Marian 317 046 11 1 1 3 2 6* 7 5600 20
Kurej Luboš 317 042 11  
Kurej Lukáš 317 049 11  
3. SVK 777 Zubáľ Branislav 140 001 11 2 3 4* 3 4 12 4368 30
Kollár Jozef 140 003 11  
Baláž Michal 140 009 11  
4. SVK Milenk Hrubják Karol 230 004 11 4 6* 6 4 2 16 3493 40
Hrubjak Karol 230 015 11  
5. CZE 218 Vitezslav Ott cze 001 5 2 9* 5 7 19 2814 50
Jiří Tunka cze 002  
MIroslav Holub cze 003  
6. SVK RHEA Kolesár Martin 325 003 11 6* 5 5 6 5 21 2261 60
Čurma Vladimír 325 008 11  
7. SVK SOLINA Keder Andrzej pol 001 9 9 2 10* 3 23 1792 70
Jerzy Stasiczak pol 002  
8. SVK ADRIA Machovec Dezider 223 052 11 8 7 8 7 DNC* 30 1386 80
Machovcová Adriána 223 053 12  
Babjak Marián 215 131 11  
9. SVK mira Ružička Peter 215 043 11 DNF* 8 7 9 8 32 1029 90
Ružička Pavel 215 003 11  
Greguss Ladislav 207 212 11  
10. SVK EAGLE Molčanyi Bohdan 326 009 21 7 DNC* DNC 8 9 35 707 100
Stričík Michal 326 011 11  
Molčanyi Kristián 326 015 31  
Molčanyi Marcel 326 012 11  
Trieda : KJP - Kaj.pl.RACER   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 15 / 3   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. POL CUNA Wojciech Spisak pol 001 1 3 2 1 2 5* 9 8729 7
Bartek Cieslak pol 002  
Martin Dwornikowski pol 004  
2. SVK 828 Kriš Daniel 301 150 11 2 2 8* 2 3 1 10 6622 13
Čižik Peter 301 138 11  
Hrubý Michal 301 165 11  
Macura Tomáš 317 059 11  
3. SVK KONDOR Nosko Juraj 108 034 11 3 4 3 11* 1 2 13 5390 20
Nosko Ľubomír 110 371 11  
Sedlačko Jozef 110 414 21  
4. CZE SNOW Procházka Ján cze 001 4 1 9* 7 4 7 23 4515 27
Procházka Ondrej cze 002  
Procházka Eduard cze 003  
5. SVK BLACK Tuleja Tomáš 101 365 11 7* 7 4 3 5 6 25 3836 33
Uličný Matúš 101 410 11  
6. SVK FIONA Potucký Juraj 326 001 11 5 5 6 4 6 10* 26 3283 40
Denhardt Róbert 317 058 11  
Kudelás Ľuboš 326 003 11  
7. SVK CALIBR Novák Zdeno 203 075 11 6 13* 7 6 7 3 29 2814 47
Heglas Peter 108 023 11  
8. SVK 012 Csuday Zdenek 224 002 11 8 6 5 DNF* 11 4 34 2408 53
Rolíková Katarína 224 040 12  
9. SVK XENA Hlavsa Ján 215 023 11 DNF* 11 1 5 8 12 37 2051 60
Machovcová Tatiana 223 054 12  
10. SVK SANTA Fedor Bohumil 130 002 11 9 8 13* 8 9 8 42 1729 67
Hradec Pavel 130 005 11  
Maruniak Ľuboš 130 004 11  
11. SVK eleano Čech Ladislav 224 023 11 10 9 12* 10 12 9 50 1442 73
Kanka Pavel 224 022 11  
12. SVK FALCON Baláž Ondrej 301 163 11 11 10 11 9 10 13* 51 1176 80
Ježko Martin 301 158 11  
Ježko ml. Martin 301 160 11  
Glevaňák Marek 301 171 11  
13. SVK BRUTAL Caňo Marcel 134 011 11 13 12 14* 13 13 11 62 931 87
Bahník Roman 125 007 11  
14. POL JURIK Kusiak Jerzy pol 001 12 14 10 12 DNC* DNC 64 707 93
Trojanowski pol 002  
Brzozowski pol 003  
15. SVK VIKO Šimko Gabriel 223 077 11 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 80 100