Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 406 - Adria Cup 2013
Miesto a dátum : Split (CRO), 30.09.2013 - 06.10.2013
Usporiadateľ : Tatran
Riaditeľ preteku : Pavol Andel
Hlavný rozhodca : Denis Marinov
Rozhodcovia : NULL
Trieda : F45 - Beneteau First 45   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 15 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 Body Log.body %
1. SVK 12 Norulák Róbert 103 199 11 1 2 2 2 9* 7 6385 7
Jančinová Dana 101 133 12  
Vaďurová Michaela 101 078 12  
Lacko Norbert 101 581 11  
Pátek Tomáš 101 544 11  
Summerling Roman 101 244 11  
Macháček Marek 101 195 11  
Lacko Richard 103 418 11  
2. SVK 3 Šoltýs Ľubomír 130 011 11 3 1 1 6* 4 9 4880 13
Kováč Miloš 130 015 11  
Fedor Bohumil 130 002 11  
Mikitka Marek 130 030 11  
Hradec Pavel 130 005 11  
Maruniak Ľuboš 130 004 11  
Blsak Jozef 130 029 11  
Gubka Norbert 130 035 11  
3. SVK 4 Holák Andrej 101 306 11 2 4 4 1 DNF* 11 4000 20
Cibulka Martin 103 090 11  
Bartošík Martin 125 028 11  
Susko Boris 137 021 11  
Tahotný Roland 125 023 11  
Kolík Martin 125 020 11  
Lipovský Peter 103 419 11  
4. SVK 11 Mišun Luboš 129 093 11 6 5 5 9* 2 18 3375 27
Hraško Luboš 129 094 11  
Hrašková Ivana 129 100 12  
Uličný Matúš 101 410 11  
Husová Zora 129 124 12  
Darvašová Alena 129 125 12  
Kaniščák František 129 126 11  
Zererová Andrea 129 127 12  
5. SVK 5 Šaško Peter 223 013 11 7 3 7 4 DNF* 21 2890 33
Zeman Kamil 137 015 11  
Česnak Peter 137 013 11  
Kuchár Roman 103 415 11  
Grondžák Martin 103 416 11  
Krošlák Jozef 103 417 11  
Novotný Miroslav 137 014 11  
6. SVK 8 Blahusiak Pavol 105 297 11 5 7 9 3 DNF* 24 2495 40
Hnilica Jozef 105 305 11  
Staník Peter 103 404 11  
Michalco Jaroslav 103 405 11  
Pesek Jozef 103 406 11  
Vedej Mojmír 103 407 11  
Kotuč Juraj 103 408 11  
Curik Mikuláš 103 409 11  
7. SVK 2 Andel Michal 103 313 11 12* 9 10 7 1 27 2160 47
Norulák Dávid 103 290 11  
Činčala Juraj 103 410 11  
Ružička Martin 103 411 11  
Suchý Tomáš 103 412 11  
Kotleba Ľuboš 103 413 11  
Janota Rastislav 103 414 11  
8. SVK 13 Urbánek Ján 103 395 11 10 10 3 DNF* 7 30 1870 53
Donoval Pavol 103 391 11  
Veľký Branislav 103 392 11  
Hromada Anton 103 393 11  
Krnáč Ján 103 394 11  
9. SVK 7 Bloksch Radim cze 001 4 8 12* 10 8 30 1615 60
Zmija Lukaš cze 002  
Liberda Mirek cze 003  
Staš David cze 004  
Lenort Radim cze 005  
Ulman Martin cze 006  
10. SVK 10 Varga Ján 103 188 11 9 11* 6 5 11 31 1385 67
Antoška Andrej 103 369 11  
Kuklišová Monika 103 378 12  
Špániková Martina 103 379 12  
Golešényiová Miroslava 103 380 12  
Nittnaus Štefan 103 381 11  
Dudas Marek 103 382 11  
Leuermannová Zuzana 103 383 12  
11. SVK 1 Ondriš Juraj 137 001 11 8 13* 8 11 5 32 1180 73
Ferianec Jaro 101 242 11  
Krauspe Patrik 129 054 11  
Pipta Karol 137 010 11  
Babinčák Ján 129 074 11  
Švarc Daniel 103 388 11  
Argalaš Ján 103 389 11  
Kucharčík Ivan 103 390 11  
12. SVK 9 Boroš Milan 103 128 11 13* 6 11 8 10 35 990 80
Andil Róbert 105 320 11  
Menkyna Martin 103 284 11  
Menkynová Martina 103 203 12  
Kramárik Peter 103 376 11  
Hricová Petra 103 377 12  
Vavrová Marie cze 007  
Balsan Václav cze 008  
13. SVK 15 Hrušovský Albín 103 364 11 11 15* 13 12 3 39 815 87
Vrábel Boris 103 372 11  
Fekiac Milan 103 374 11  
Hutík Ján 103 400 11  
Vojteková Zuzana 103 401 12  
Dupal Ivo 103 402 11  
Michalko Dušan 103 403 11  
Štefankovič Leo 103 370 11  
14. SVK 14 Petrik Martin 129 081 11 14* 14 14 13 6 47 655 93
Mede Václav 129 077 11  
Vnuková Kristína 103 396 12  
Molnár Peter 103 397 11  
Lenárt Róbert 103 398 11  
Mička Dobrava 103 399 12  
Kernaševič Alexander 129 095 11  
15. SVK 6 Csomor Viliam 103 384 11 DNF* 12 15 14 12 53 505 100
Mesaros Andrej 103 375 11  
Holan, MUDr. Igor 103 385 11  
Varga, MUDr. Martin 103 386 11  
Plulík Marián 103 371 11  
Eisler, Ing. Vladimír 103 387 11  
Caňo Michael 103 363 11