Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 207 - MSR - Veľká cena 2014 - Micro class
Miesto a dátum : Orava, 16.08.2014 - 17.08.2014
Usporiadateľ : Klub športového jachtingu Žilina
Riaditeľ preteku : NULL
Hlavný rozhodca : Lehota Igor
Rozhodcovia : Mydlík Martin
Trieda : MIC - Micro class   Koef.vypís. : 7
Počet lodí / krajin: 16 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 7
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 8 Body Log.body %
1. POL 125 Moszczynski Rafal pol 001 2 7* 2 1 3* 1 1 1 8 9135 6
Moszczynska Natalia pol 002  
Moszczynski Krystian pol 003  
2. POL 93 Bogdan Pawel pol 001 3 3 4* 2 1 DSQ* 4 3 16 7028 13
Celmer Borys pol 002  
Redlinsky Przemyslaw pol 003  
3. POL 88 Twarowski Maciey pol 001 4 4 3 3 2 4 6* 6* 20 5796 19
Zajac Miroslaw pol 002  
Lewicki Jakub pol 003  
4. POL 133 Banaszczyk Grzegorz pol 001 10* 8* 1 6 6 5 3 2 23 4921 25
Dyaczynski Grzegorz pol 002  
5. POL 63 Nowicki Andrzej pol 001 1 6 7 7 10* 6 10* 5 32 4242 31
Walczak Roman pol 002  
Zapala Piotr pol 003  
6. POL 92 Wojnar Leszek pol 001 7 5 8* 5 4 3 8* 8 32 3689 38
Ginter Grzegorz pol 002  
Dolder Przemyslaw pol 003  
7. SVK 4 Nosko Juraj 108 034 11 8 9* 11* 9 5 2 2 7 33 3220 44
Nosko Ľubomír 110 371 11  
Sedlačko Jozef 110 414 11  
8. POL 80 Grodzki Maciej pol 001 5 2 5 DNF* DNC* DNC 5 4 38 2814 50
Grodzka Marta pol 002  
Kranczak Jaroslaw pol 003  
9. POL 90 Brzozowski Michal pol 001 6 1 9 8 9 10* 9 11* 42 2457 56
Koseski Pacyfik pol 002  
Cnoroba Pawel pol 003  
10. POL 79 Franta Julian pol 001 11* DNF* 6 10 8 7 7 10 48 2135 63
Walitza Andrzej pol 002  
11. POL 71 Goszczynski Pawel pol 001 9 10 10 4 11* 9 11* 9 51 1848 69
Myczko Robert pol 002  
12. SVK 41 Potucký Juraj 326 001 11 12 OCS* 12 12 7 8 12 13* 63 1582 75
Potucký Martin 326 002 11  
Kurej Luboš 317 042 11  
13. SVK 98 Kelemen Ladislav 226 063 11 13* 11 14* 11 12 12 13 12 71 1337 81
Kelemen Michal 224 042 11  
Csuday Zdenek 224 002 11  
14. SVK 10 Chudík Tomáš 226 001 11 14* DNF* 13 13 13 11 14 14 78 1113 88
Hajdučík Matej 234 003 11  
15. SVK 71 Fedor Miroslav 226 018 11 DNC* 12 15* 14 14 13 15 15 83 903 94
Štaffen Roman 226 048 11  
16. POL 53 Budzianowski Dobieslaw pol 001 DNF* DNS* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 102 707 100
Glapinska Alexandra pol 002  
Krisik Mateus pol 003