Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 258 - Limar Cup
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 09.08.2014 - 10.08.2014
Usporiadateľ : Limar LM
Riaditeľ preteku : Adam Brestovkský
Hlavný rozhodca : Kadlecíková Jana
Rozhodcovia : Kopp Miroslav, Sloboda Igor
Trieda : LAR - Laser Radial   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 6 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 203056 Meliš Patrik 103 362 21 1 2 1 OCS* 1 1 6 4395 17
2. SVK 5 Baran Miro 205 155 11 4* 1 2 2 3 2 10 2890 33
3. SVK 153466 Kecskésová Michaela 103 361 22 2 4 5* 1 4 3 14 2010 50
4. SVK 2 Varga Ján 103 188 11 3 5* 3 4 2 4 16 1385 67
5. SVK 176618 Babjaková Miriam 215 132 22 5 3 4 5 6* 6 23 900 83
6. SVK 164431 Boroš Michal 103 342 31 6* 6 6 3 5 5 25 505 100
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 14 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. CZE 311 Hála Petr cze 001 41 1* 1 1 1 1 1 5 6235 7
2. SVK 275 Beránková Karolína 316 156 32 2 2 6* 2 2 3 11 4730 14
3. SVK 992 Sopúch Samuel 301 164 31 3 4 3 4 4 5* 18 3850 21
4. SVK 889 Benceková Sona 233 005 42 4 3 2 6 7 DSQ* 22 3225 29
5. SVK 769 Kecskésová Nikola 103 367 32 5 6 4 3 6 7* 24 2740 36
6. CZE 742 Chalupníková Kristína cze 001 42 6 7* 7 5 5 2 25 2345 43
7. CZE 577 Hála Ján cze 001 41 7 5 5 DNC* 10 6 33 2010 50
8. SVK 705 Mika Viktor 223 114 41 10 12* 11 11 3 4 39 1720 57
9. SVK 886 Melišová Janka 103 366 42 8 8 8 7 11* 9 40 1465 64
10. SVK 780 Oršula Jakub 223 092 41 9 9 10* 10 9 8 45 1235 71
11. SVK 41 Brestovský Oliver 223 110 41 11 11 12* 8 8 12 50 1030 79
12. SVK 1287 Miškov Alexander 223 116 41 12* 10 9 9 12 10 50 840 86
13. SVK 688 Hollý Daniel 223 117 41 13* 13 13 12 13 11 62 665 93
14. SVK 331 Brestovský Alex 223 111 41 DNF* DNS DNC DNC 14 DNC 74 505 100
Trieda : VAU - Vaurien   Koef.vypís. : 6
Počet lodí / krajin: 15 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 6
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 Body Log.body %
1. SVK 36346 Baran Maroš 205 190 11 1 1 1 1 2* 1 5 7662 7
Kalous Karol 205 216 11  
2. CZE 32103 Miloslav Chalupnik cze 001 11 2 6* 2 2 1 2 9 5856 13
Chalupníková Katka cze 002 12  
3. SVK 28636 Brestovský Adam 223 003 11 3 5 3 3 5 6* 19 4800 20
Benceková Rebeka Mária 233 004 32  
4. SVK 36301 Ružicka Pavel 215 003 11 8 2 4 9* 4 4 22 4050 27
Abonyi Peter 223 049 11  
5. CZE 28645 Vacula Jan cze 001 11 5 7* 5 4 6 3 23 3468 33
Mlčoch Matej cze 002 11  
6. SVK 0 Hlavsa Ján 215 023 11 4 8* 7 5 3 5 24 2994 40
Barényiová Karolína 215 167 12  
7. SVK 32111 Babjaková Radka 215 114 12 6 4 13* 7 8 11 36 2592 47
Brestovská Zuzana 223 020 12  
8. SVK 35870 Bencek Vladimír 233 001 11 9 3 12* 8 10 12 42 2244 53
Václav Jindrák cze 002  
9. SVK 36261 Barényi Samuel 215 168 11 7 10 9 6 12 14* 44 1938 60
10. CZE 32129 Mlčoch Bronislav cze 001 11 11* 9 6 10 9 10 44 1662 67
Mlčoch Jan cze 002 41  
11. CZE 28663 Formánek Jindrich cze 001 11 10 12 8 14* 13 9 52 1416 73
Formánková Katerina cze 002 12  
12. CZE 87 Karel Vacula st. cze 001 11 13 13 14* 12 7 8 53 1188 80
Prokopová Lenka cze 002 12  
13. CZE 28629 Svozil Ľubomír cze 001 11 12 11 11 13 15* 7 54 978 87
Indrák Jirí cze 002 21  
14. SVK 36036 Ružicka Peter 215 043 11 14 15 10 11 14 DSQ* 64 786 93
Šrol Luboš 215 202 11  
15. CZE 28644 Machovský Jan cze 001 11 15 14 15 DNS* 11 13 68 606 100
Machovská Lucia cze 002 12