Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 262 - Modra stuha
Miesto a dátum : Liptovská Mara, 11.10.2014
Usporiadateľ : JK Liptovska Mara
Riaditeľ preteku : NULL
Hlavný rozhodca : Sloboda Igor
Rozhodcovia : Kopp Miroslav, Oršula Peter
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 4
Počet lodí / krajin: 17 / 2   Rozjazdy Koef.prizn. : 4
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK santa Fedor Bohumil 130 002 11 1* 1 1 1 3 5324 6
Zubal Branislav 142 001 11  
2. SVK 817 Machovec Dezider 223 052 11 2* 2 2 2 6 4120 12
Machovcová Adriána 223 053 12  
Luštík Jozef 223 105 11  
Babjak Marián 215 131 11  
3. SVK LUK 3 Mana Marian 317 046 11 3* 3 3 3 9 3416 18
Kurej Luboš 317 042 11  
4. SVK tajana Hropko Fero 223 134 11 4* 4 4 4 12 2916 24
Zupka Šimon 223 133 21  
Zupková Zdenka 224 059 12  
5. SVK 11 Hlavsa Ján 215 023 11 5* 5 5 5 15 2528 29
Barényiová Karolína 215 167 12  
6. SVK 142 Cech Ladislav 224 023 11 6* 6 6 6 18 2212 35
Kanka Pavel 224 022 11  
7. SVK delphi Sýkora Jaroslav 215 022 11 7* 7 7 7 21 1944 41
Stanko Pavel 215 036 11  
8. SVK 350034 Ružicka Peter 215 043 11 8* 8 8 8 24 1712 47
Ružicka Pavel 215 003 11  
Šrol Lubomír 215 203 11  
Šrolová Ivana 215 202 12  
9. SVK twiste Drengubiak Vladimír 223 120 11 9* 9 9 9 27 1508 53
Otepka Martin 142 010 11  
10. SVK SASANK Brestovský Štefan 223 001 11 10* 10 10 10 30 1324 59
Vlha Milan 223 059 11  
Mika Marián 223 130 11  
11. SVK DEZETA Ábel Marián 207 147 11 11* 11 11 11 33 1160 65
Krakovský Lubomír 207 075 11  
Šimek Miroslav 207 185 11  
12. SVK 50074 Kocan Ivan 223 104 11 12* 12 12 12 36 1008 71
Franeková Anna 223 106 12  
13. SVK 111 Navara Branislav 207 200 11 13* 13 13 13 39 872 76
Navara Karel 207 198 11  
14. SVK venus Pohánka Marek 215 201 11 14* 14 14 14 42 740 82
Pohanka Vadimir pol 002  
15. SVK 50083 Šimko Gabriel 223 077 11 15* 15 15 15 45 620 88
Lustik Michal 223 132 11  
16. SVK VORIEN Ábel Matej 207 205 31 16* 16 16 16 48 508 94
Rúčka Tobias pol 002  
17. SVK Wind L Martin Strelec pol 001 17* 17 17 17 51 404 100
L.Ošust pol 002  
R.Petrík pol 003  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 11 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 Body Log.body %
1. SVK 705 Mika Viktor 223 114 41 1 1 2 2284 9
2. SVK 1287 Miškov Alexander 223 116 41 2 2 4 1682 18
3. SVK 541 Brestovský Oliver 223 110 41 3 3 6 1330 27
4. SVK 700 Kocanová Barbora 223 108 42 4 4 8 1080 36
5. SVK 31 Franek Richard 223 109 41 5 5 10 886 45
6. SVK 331 Pacinová Michaela 223 096 42 6 6 12 728 55
7. SVK 51 Oršula Jakub 223 092 41 7 7 14 594 64
8. SVK 70 Kocanová Valéria 223 107 42 8 8 16 478 73
9. SVK 688 Hollý Daniel 223 117 41 9 9 18 376 82
10. SVK 9 Vyoral Dominik 223 128 41 10 10 20 284 91
11. SVK 0 Machovec Matúš 223 056 41 11 11 22 202 100