Verzia pre tlač

Výsledková listina pretekov v jachtingu
 
Pretek : ČTK 353 - Májová regata
Miesto a dátum : Domaša, 31.05.2014 - 01.06.2014
Usporiadateľ : JK Prešov
Riaditeľ preteku : Martin Ježko jun.
Hlavný rozhodca : Mokáň Miroslav
Rozhodcovia : Beránková Iveta
Trieda : FIN - Finn   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 1 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 0
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 Body Log.body %
1. SVK 101 Vanický Dušan 316 006 11 1 1 2 100
Trieda : KJP - Kajutové plachetnice   Koef.vypís. : 2
Počet lodí / krajin: 7 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 2
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK INFINI Kriš Daniel 301 150 11 2 1 1 4* 4 1892 14
Kollar Kamil 317 061 11  
Macura Tomáš 317 059 11  
2. SVK FALCON Baláž Ondrej 301 163 11 4* 2 2 1 5 1290 29
Ježko ml. Martin 301 160 11  
Ježko Martin 301 158 11  
Urda Jozef 301 177 11  
3. SVK LEGACY Jančáry Martin 327 001 11 1 3 DNC* 2 6 938 43
Repáň Peter 327 007 11  
Čunderlík Ján 327 011 11  
4. SVK DELPHI Košalko Rastislav 306 073 11 3 4 DNC* 3 10 688 57
Harakaľ Slavomír 306 075 11  
Košalko Stanislav 306 072 11  
5. SVK MARINE Pastier Ján 320 045 11 5* 5 3 5 13 494 71
Staseková Daniela 320 046 12  
Liška Martin 320 035 11  
6. SVK CMOTA Kollár Martin 301 167 11 6 6 DNC* DNC 20 336 86
Petrík Matej 301 168 11  
Poľaček Marek 301 176 11  
7. SVK MIRAMA Varínský Ľubo 306 043 11 7 7 DNC* DNC 22 202 100
Varínska Oľga 306 048 12  
Trieda : OPT - Optimist   Koef.vypís. :
Počet lodí / krajin: 3 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 1
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 Body Log.body %
1. SVK 976 Jaš Peter 316 160 41 1 1 1 3* 3 578 33
2. SVK 278 Beránková Karolína 316 156 32 3* 2 2 1 5 277 67
3. SVK 1992 Sopúch Samuel 301 164 31 2 3* 3 2 7 101 100
Trieda : RAC - Raceboard   Koef.vypís. : 5
Počet lodí / krajin: 20 / 1   Rozjazdy Koef.prizn. : 5
Por. Plachta Posádka Reg.číslo Rok nar. 1 2 3 4 5 6 7 Body Log.body %
1. SVK 1 Pollák Patrik 316 004 11 1 1 2* 1 1 1 1 6 7010 5
2. SVK 241 Potucký Martin 326 002 11 2 2 1 4 3 DNC* 5 17 5505 10
3. SVK 8 Vrábel Zdeno 312 029 11 3 5* 3 5 4 2 3 20 4625 15
4. SVK 17 Beránek Karol 316 012 11 5 7 11* 2 2 3 2 21 4000 20
5. SVK 3 Kissi Róbert 312 041 11 9* 3 4 3 6 4 7 27 3515 25
6. SVK 7 Čarný Marcel 316 016 11 8 4 6 7 7 DNC* 4 36 3120 30
7. SVK 33 Velebír Pavol 301 094 11 6 9 9 10* 5 5 8 42 2785 35
8. SVK 156 Lopuchovský Pavol 316 029 11 7 8 7 8 8 DNC* 6 44 2495 40
9. SVK 29 Molčanyi Bohdan 326 009 21 12* 10 8 9 9 10 11 57 2240 45
10. SVK 25 Kučinský Ľubomír 316 025 11 10 11 13* 12 11 6 9 59 2010 50
11. SVK 16 Velebír Peter 301 093 11 4 6 5 6 DNC* DNC DNC 63 1805 55
12. SVK 26 Duchnovský Milan 316 151 11 13 13 12 16* 14 7 13 72 1615 60
13. SVK 155 Lopuchovský Pavol 316 001 11 11 12 10 13 15* 12 15 73 1440 65
14. SVK 6 Beránek Peter 316 066 11 15 16* 14 15 10 9 12 75 1280 70
15. SVK 31 Pollák Jozef 316 003 11 14 15* 15 14 13 8 14 78 1130 75
16. SVK 150 Jaš Ján 316 082 11 DNF* 14 DNF 11 12 11 10 79 990 80
17. SVK 111 Čarný Oliver 316 149 31 17 17 16 18* 16 14 16 96 860 85
18. SVK 13 Kučinský Juraj 316 105 21 16 18 DNF* 17 18 13 18 100 735 90
19. SVK 28 Kučinský Štefan 316 106 31 DNF* DNC DNF 19 17 15 17 110 615 95
20. SVK 11 Beránková Karolína 316 156 32 18 DNF* DNF 20 19 16 19 113 505 100